Sex v 1.trimestru

Anonymní
3.1.20 09:43

sex v 1.trim

Zdravím, mam intimejsi dotaz. Mohu se zeptat spaly jste i na zacatku tehotentvi 6,7,8,9,10tt s partnerem? Od te doby, co jsem těhotná mám strach s přítelem cokoli provozovat. Ale to zase nejde porad. Včera jsem sním mela sex, ale nenechám aby do me zajížděl „uplne“ ikdyz to bylo krasny po takové době skoro jako poprvé, ale dnes mam pocit.. No ani nevím jaký, proste doufám ze je malý a vše v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2103
3.1.20 09:45

:mrgreen: jezisi kriste chudak chlap…
proc bys nemohla mit jako normalni sex? máš zákaz od doktora? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1577
3.1.20 09:45

Ano naprosto normálně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.1.20 09:47

Nemám zákaz @Kaileee
@kavulenka dobře děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.1.20 10:39

Pokud nemáš nějaké obtíže, tak v tom není problém :nevim: Já takhle na začátku hodně špinila a občas zakrvácela, takže z toho důvodu nic nebylo, ale v cca 11tt se to zlomilo a už jsem bez těchto nepříjemností, tak zase můžeme :oops: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
3.1.20 10:44

Měli jsme sex úplně normálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23088
3.1.20 10:50

Neboj, může zajíždět úplně, dítě do hlavy mlátit nebude :mrgreen: ano, mít sex v těhotenství je úplně normální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11234
3.1.20 10:59

Ahoj,

pokud nemáš zákaz od tvého gynekologa, nebo po každém sexu nekrvácíš, pak se není čeho bát. Sex mužeš mít, plnohodnotně. Pro klid duše se domluvte, aby ejakuloval mimo pochvu. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 14:48
@Anonymní píše:
Zdravím, mam intimejsi dotaz. Mohu se zeptat spaly jste i na zacatku tehotentvi 6,7,8,9,10tt s partnerem? Od te doby, co jsem těhotná mám strach s přítelem cokoli provozovat. Ale to zase nejde porad. Včera jsem sním mela sex, ale nenechám aby do me zajížděl „uplne“ ikdyz to bylo krasny po takové době skoro jako poprvé, ale dnes mam pocit.. No ani nevím jaký, proste doufám ze je malý a vše v pořádku.

Tak v týdnech které uvádíš plno ženských ještě ani neví zda jsou těhotné takže určitě s chlapama spí a dělají i jiné věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama