Seznámení maminek Varnsdorf ;-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hnhh
Kecalka 133 příspěvků 25.10.12 19:06
Seznameni maminek ;-)

Ahojky jsem mamina dvou capartiku Nela 15 mesicu a Matej 3 mesice, kamaradek a vubec dobrych pratel neni nikdy dost a radi se seznamime s kymkoliv na kavco i dobry caj a poklaboseni a deti si spolu muzou hrat ;-) jsme z varnsdorfu ;-)

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Anitram2
Povídálka 28 příspěvků 37 inzerátů 25.10.12 19:24

Ahoj, já jsem mamina dvouleté holčičky, souhlasím, že kamarádek není nikdy dost. Jsme z Mikuklášovic :lol:

Marina8
Závislačka 3164 příspěvků 25.10.12 19:37

Souhlasím, ale dobrá kamarádka je jen jedna :palec: :D
Jsem mamka skoro 3 měsíčního Sebastiana, bydlíme v Hranicích :mavam:

hnhh
Kecalka 133 příspěvků 25.10.12 19:52

Super jsem moc rada ze se nekdo pridal a souhlasi, Ano souhlasim ze prava kamaradka je jen jedna ;-) ale kdyz ji nekdo nema strasne spatne se hleda :-( co mam deti tak jsem jich dost stratila.

Marina8
Závislačka 3164 příspěvků 25.10.12 19:53

@hnhh Tak to nebyly pravé kamarádky :nevim:

hnhh
Kecalka 133 příspěvků 25.10.12 20:12

To asi ne ale jsem za to docela rada byla jsem na nich dost jak to rict zavisla nebo tak ale kdyz sme se rozdelili tak se mi jako by otevrel novy svet a zacala jsem poznavat nove lidi a jsem vice prubojnejsi ;-) nekdy cloveku pomuze ztratit neco aby nasel neco noveho a treba i lepsiho jen je tezke verit lidem i po X letech co je znas zjistis ze stali za…

S.A.D.L.  25.10.12 20:21

Ahoj ja jsem taky z Varnsdorfu a mam 18 mesicni Adelku.

hnhh
Kecalka 133 příspěvků 25.10.12 20:33

Ahoj je to je parada ze i nekdo zz vdf. Tak to je o par mesicu starsi nez nase Neli. Adelka moc pekny jmeno :-)

mihe
Závislačka 2890 příspěvků 25.10.12 20:40

Ahoj já jsem z Jiříkova. Mám Adélku 3,5roku a Románka 13měsíců. Ve Varnsdorfu jsem bydlela do svých 15nácti.

nezna_margarita
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 25.10.12 20:57

Ahoj holky :kytka: Já jsem zatím snažilka, ale jsem z Vdf.Tak se přidávám, jestli nevadí :nevim:

mucinka2
Nadpozemská drbna 26640 příspěvků 25.10.12 21:06

Ahooooj jsem ze šluknova. mam holčičku 5 let a chlapečka 19m :mavam: :mavam: a přidavam se kamaradek s dětma tu mam opravdu malo a ty prave kamaradky maji hodně práce, ale neztratila jsem je.jen ty životni cesty jsou u nas trošku odlišny.

hnhh
Kecalka 133 příspěvků 25.10.12 21:10

Urcite nevadi vitame i snazilky ;-)

hnhh
Kecalka 133 příspěvků 25.10.12 21:17

Holky co by ste rekli treba nake seslosti co takle ve varnsdorfske cukrarne slunicko takovy seznamovaci mejdan u zakusku a deti si v koutku muzou hrat ;-) treba si nas par padne do oka a naka ta kamaradka se najde :-D urco ne hned tak treba se tu rozepisem a pak by to naskodu nebylo:-D co nazory?
Nevim treba to neni dobry napad jen mne to ted tuklo :-D

mucinka2
Nadpozemská drbna 26640 příspěvků 25.10.12 21:19

@hnhh klidně,mam auto. dojedu kamkoli ;)

zatim teda marodime, ale určo to nebude hned :palec:

mihe
Závislačka 2890 příspěvků 25.10.12 21:23

Tak já jsem trochu konzerva, ale kámoška by se hodila. Tím, že jsem byla od 19-32v Praze tak tu teď žádnou nemám. Tak třeba když se tu trochu poznáme šla bych do toho.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Proč vyzkoušet čínskou medicínu? Rozhovor s Milanem Schirlem, terapeutem tradiční čínské medicíny

Tradiční medicína láká čím dál více lidí. Jaké problémy lze pomocí ní řešit,... číst dále >

S čím si hrají děti z královské rodiny? Kate přesně ví, čemu se vyhnout

Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton je jednou z nejsledovanějších osobností... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti žily ve stanu, než je máma opustila. U prarodičů našly nový domov

Na 35 metrech čtverečních žijí ve dvou místnostech babička s dědou a jejich... číst dále >

Tanga přestala být sexy. Ženy dávají přednost rafinovanějším střihům

Už žádný diskomfort a „ypsilon“ vykukující zpod lemu džín. Místo toho pohodlí... číst dále >

Reklama