Reklama

Seznámení rada

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 01:00
seznámení rada

Ahojte,

mám takový trošku trapný problém, potřebuju se zeptat žen co si o tom myslí. Asi před rokem a půl jsem pracoval v jiném zaměstnání než teď a taky v jiném městě. Líbila se mi tam hodně jedna kolegyně, která pracovala ve výrobě. Já jsem byl THP, takže jsme zase neměli tolik příležitostí se vidět. Když jsem občas byl na hale, tak si myslím, že jsme po sobě tak nějak vzájemně koukali, takže jsem jí asi taky nebyl úplně lhostejný. (možná si to ale jen nalhávám). Problém je v tom, že jsem byl ze začátku těžce zavalený prací, ve stresu a nic jiného než práci jsem neřešil… Když se to nějak uvolnilo a já jí chtěl někam pozvat, tak proběhla vlna odchodů zaměstnanců a bohužel jsem po čase zjistil, že byla mezi nimi :( Bohužel se mi nepodařilo tehdy zjistit jak se jmenuje, byla to opravdu velká firma…
Právě až teď před nějakou dobou se mi náhodou podařilo z facebooku zjistit, jak se jmenuje a kde teď pracuje. Já jsem teď taky v jiném městě a firmě. Zkusil jsem čekávat před pracovištěm, až bude končit s tím, že ji oslovím… Bohužel má prostě asi nějakou jinou pracovní dobu anebo spíš jezdí autem, protože jsem ji nikdy nechytil… :( Taky jsem zkoušel v tom městě navštěvovat večer různé podniky (pracuje ve městě kde taky bydlí), ale to je opravdu hledání jehly v kupce sena… Pak jsem jí psal na Facebook, ale taky nic, prostě tam asi chodí jen občas. Důvod proč sem píšu je ten, že jediná možnost, která mě napadá, je už asi jen napsat jí dopis. Ve firmě určitě pracuje, takže by jí ho měli dát…
Chci se zeptat vás, jak byste reagovali, kdyby vám v dospělém věku (jí je tak 25 - 30,mě 32),přišel dopis že se líbíte někomu, koho jste vídali v minulém zaměstnání před 1,5 rokem a MOŽNÁ si na něj pamatujete? Mám obavy, že si mě zařadí v tomto věku jako totál cvoka… :(
Jenže jiný způsob mě už nenapadá, a fakt hodně se mi líbila. Navíc mě hodně dráždí, že podle facebooku je už dlouho nezadaná (měla ho nedávno aktualizovaný, takže je to asi pravda) a já jí nejsem schopný prostě nijak kontaktovat. Kdyby mě pak třeba po schůzce odmítla, aspoň bych si řekl, že jsem to zkusil, ale takhle… Pořád na to myslím.
Omlouvám se za toto menší slohové cvičení:D, ale co si o tom upřímně myslíte?
Dík za postřehy…

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineBožislava
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 29.08.18 01:12

Doporučila bych k tomu dopis přiložit pozvání na kafe a aktuální foto pro připomenutí. Tím samozřejmě myslím obličej, nikoliv vztyčený penis a míry toho penisu. To by Tě fakt měla za cvoka. A také napsat, že Ti jde o kamarádství s výhledem na něco víc, pokud se zajiskří. Rozhodně nepsat nic o sexu. Jako jestli to má ráda ze zadu a podobně. Spíš piš tak, aby si vypadal jako kultivovaný a noblesní muž-nikoliv křupan…Mnoho štěstí. :mavam:

Knoflice
Echt Kelišová 7780 příspěvků 29.08.18 06:12

pro mě osobně by byl ten dopis takový šok, že bych si myslela, že si ze mě někdo, třeba kolegové, dělá legraci
ve tvé situaci bych čekala na odezvu z facebooku a dál chodila čekat před pracoviště
vydrž, fandím ti :palec:

soleile
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 29.08.18 07:09

Me by to zase prislo mile nahodou..ze jsi si dal tu praci, aby jsi ji nasel :mavam:

D. C.
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 29.08.18 07:52
@soleile píše:
Me by to zase prislo mile nahodou..ze jsi si dal tu praci, aby jsi ji nasel :mavam:
Že ano, to je přece nádherné! Pokud je aspoň trochu staromódní, určitě to ocení! :)

No… zkusil jsi tedy čekat na parkovišti? Anebo u vchodu zeptat se vrátného, kdy končí směny, jestli ji nezná? Případně se jiných vycházejících zeptat, jestli ji náhodou neznají, kdy ona bude končit?
Jinak současný zákon o ochraně osobních údajů je dost přísný, ozvat se třeba na personální a zeptat se přímo tam, to asi nepůjde… :think: . Možná by ale byli ochotni ti ji dát k telefonu…
Ten dopis bych nechal jako tu úplně poslední možnost.

Přeju ti hodně štěstí a držím palce!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama