Seznámit se s ženou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tomiček222
Nováček 1 příspěvek 27.01.19 02:23
seznámit se s ženou

Ahoj všem jmenuji se Tomáš, a jemi 44 let. Po rozvodu jsem zustal sám, a chci se tady seznámit s ženou která by mně měla ráda, a nechce být nadále také sama.Jsem sympatický muž vysoký 187, váha 95,mám modré oči, krátke hnědé vlasy. Mám štíhlou postavu, rád jezdím na kole, plavu chodím do přírody, mám rád výlety. Bydlím v Ostravě v Rodinném domě se zahradou.

Příspěvek upraven 27.01.19 v 11:18

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4661 příspěvků 1 inzerát 27.01.19 07:16

Ve 44 letech se nazyvat Tomikem :mrgreen: :lol: ;) :think:

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 27.01.19 07:45

Tomíku Tomíčku, začni se titulovat Tomáš, budeš mít větší šanci.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2267 příspěvků 27.01.19 07:58
@terinka4444 píše:
Tomíku Tomíčku, začni se titulovat Tomáš, budeš mít větší šanci.

Napsal někdo, kdo má nick Terinka :D

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2267 příspěvků 27.01.19 08:00

Jo Tome, Tomík jsi byl tak do 12 let asi. :kytka: Zdrobněliny jsou hloupé i u žen, natož u mužů. Snad se nepředstavuješ i naživo, že jsi Tomík? :think: Znala jsem jednu a ta se představovala zdrobněle, ale nebyla tak křtěná jako třeba Ivanka Devátá, byla Alena, ale říkala o sobě, že je Alenka. :zed:

Russet
Extra třída :D 14014 příspěvků 27.01.19 08:02
@Kfětoslava píše:
Jo Tome, Tomík jsi byl tak do 12 let asi. :kytka: Zdrobněliny jsou hloupé i u žen, natož u mužů. Snad se nepředstavuješ i naživo, že jsi Tomík? :think: Znala jsem jednu a ta se představovala zdrobněle, ale nebyla tak křtěná jako třeba Ivanka Devátá, byla Alena, ale říkala o sobě, že je Alenka. :zed:

Když on i píše jako dvanáctiletý… :roll:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2267 příspěvků 27.01.19 08:04

@Russet Tak třeba je Tomík fiktivní a baví se nějaký puboš 8)

iriis
Ukecaná baba ;) 1992 příspěvků 27.01.19 08:16
@Kfětoslava píše:
@Russet Tak třeba je Tomík fiktivní a baví se nějaký puboš 8)

Tomík z Ostravy :mavam:

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 27.01.19 08:30
@Kfětoslava píše:
Napsal někdo, kdo má nick Terinka :D

to je jméno mé dcery, registrovala jsem se po jejím narození,na stránky, které se jmenovaly a jmenují emimino a před těmi xlety jsme tu řešili dětičky, miminka, prdíčky, těhotenství a podobně. Rozhodně se pod tím neseznamuji. Nedávám inzeráty typu je mi 44 chci si najít chlapa, nedám to z nicku terinka a nepodepíšu se jsem Terýsek.

Aleš T.
Kecalka 170 příspěvků 27.01.19 08:30

Jste zlé cynicke ženy. Můj spolužák se také jmenoval Tomík. Příjmením… Pane Tomíku, doporučuji Vám vřele, využít klasické seznamky.

Příspěvek upraven 27.01.19 v 09:14

Prof. Farnsworth
Kelišová 6123 příspěvků 27.01.19 08:33

cynické :roll:

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 27.01.19 08:45
@Aleš T. píše:
Jste zlé cinicke ženy. Můj spolužák se také jmenoval Tomík. Příjmením… Pane Tomíku, doporučuji Vám vřele, využít klasické seznamky.

ano a z pohledu ženy se jen na té seznamce fakt neregistrovat po tomíčkem a nepodepisovat se Tomík. To nemá s cynismem nic společného. Tak to prostě je, od určitého věku fakt nechce žena mít doma Tomíka, ale chlapa.

Venetia
Hvězda diskuse 39559 příspěvků 27.01.19 08:53
@Aleš T. píše:
Jste zlé cinicke ženy. Můj spolužák se také jmenoval Tomík. Příjmením… Pane Tomíku, doporučuji Vám vřele, využít klasické seznamky.
tak to je …pryč od nás ,že se vůbec namáháte .
@terinka4444 píše:
ano a z pohledu ženy se jen na té seznamce fakt neregistrovat po tomíčkem a nepodepisovat se Tomík. To nemá s cynismem nic společného. Tak to prostě je, od určitého věku fakt nechce žena mít doma Tomíka, ale chlapa.

tak tadyse opravdu seznamují zajímaví páni …tatulda,Tomik :D

Aleš T.
Kecalka 170 příspěvků 27.01.19 09:14
@Prof. Farnsworth píše:
cynické :roll:

děkuji, opraveno

Aleš T.
Kecalka 170 příspěvků 27.01.19 09:21
@Venetia píše:
tak tadyse opravdu seznamují zajímaví páni …tatulda,Tomik :D

Já s tímto nesouhlasím. Pán hledá právě takovou ženu, která ocení právě toho Tomíka. A možná ani nebude těžké, takovou najít. Moje milovaná babička měla ohromný vkus pro kýč, který já nesnáším a přeci jsme se měli rádi. Pravda, nebydleli jsme spolu :) Ale lidé mají vkus velmi různý. Pokud ze sebe na seznamce, bude dělat někoho jiného, budou obě strany z případné schůzky zbytečně zklamané.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >