Seznamky 2021

Anonymní
15.6.21 07:12

Seznamky 2021

Citlivé téma - proto anonym.

Jaká seznamka podle Vás dobře funguje?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13400
15.6.21 07:15

Žádná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
15.6.21 07:15

Jit vem mezi lidi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32513
15.6.21 07:35
@Anonymní píše:
Citlivé téma - proto anonym.Jaká seznamka podle Vás dobře funguje?

Když jsem potřebovala, seznámila jsem se na Štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 07:51

S manželem jsem se seznámila na Tindru.

• Citovat
  • Nahlásit
1390
15.6.21 07:51
@Anonymní píše:

Záleží na tom, jak vypadáš :D
Hezká - fungují všechny.
Ošklivá - nefunguje žádná.
:dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1390
15.6.21 07:52
@Anonymní píše:
S manželem jsem se seznámila na Tindru.

A čí manžel to byl? :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 07:58
@Kutil Tom píše:
A čí manžel to byl? :jazyk:

Předtím ničí :mrgreen: teď můj.

Ale ještě pro zakladatelku, hodně chlapů z Tindru mělo profil i na Štěstí a hledali vážný vztah.
Ale ja obou najdeš všechno možné.
Záleží co hledáš, jestli jen sex, máš lepší Tinder. Jestli vážný vztah, Štěstí a klidne i ten Tinder, ale dobře to vysortuj.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 08:04

Ja jsem štěstí našla na Tinderu. Ale nejspíš jen díky tomu, že jsem tehdy hledala jen rozptýlení a ne nic vážného a měla jsem fakt kliku. Neni to pro každého a kdo tam jde hledat něco vážného bude pravděpodobně zklamaný ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 08:04

My s manželem na Badoo :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
32513
15.6.21 08:07
@Anonymní píše:
Předtím ničí :mrgreen: teď můj.Ale ještě pro zakladatelku, hodně chlapů z Tindru mělo profil i na Štěstí a hledali vážný vztah.
Ale ja obou najdeš všechno možné.
Záleží co hledáš, jestli jen sex, máš lepší Tinder. Jestli vážný vztah, Štěstí a klidne i ten Tinder, ale dobře to vysortuj.

Tak já jsem na Štěstí měla zaškrtnutý „nezávazný vztah, flirt, sex“, to doporučuju.

Navážno si je můžeš nechat vždycky, ale v opačném případě Ti ti, kteří tam hledají urputně „navážno“ a chtějí se hned ženit a stěhovat, budou vyčítat, že to nemyslíš vážně.

Někteří byli až agresívní.
Proto takhle a nemůže Ti nikdo nic vyčítat, když zmizíš po anglicku… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
15.6.21 08:09

Chodit někam ven do zájmové skupiny mezi lidi…Vyzkoušeno oboje…internetová seznamka i zájmová skupina na živo. Vztahy ze seznamky moc nevydržely, i ty kamarádské kontakty nějak vymizely…Ale co jsem byla na táborech a akcích s jednou zájmovou skupinou, tak vznikla pevná přátelství a s přítelem jsme se na jednom takovém táboře poznali a jsme spolu 6 let :) a pokud budete oponovat, že jste introvert a to seznamování vám nejde, tak klid. My jsme oba introverti jak poleno a výsledek tu je taky 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5198
15.6.21 11:21
@free333 píše:
Tak já jsem na Štěstí měla zaškrtnutý „nezávazný vztah, flirt, sex“, to doporučuju.

Navážno si je můžeš nechat vždycky, ale v opačném případě Ti ti, kteří tam hledají urputně „navážno“ a chtějí se hned ženit a stěhovat, budou vyčítat, že to nemyslíš vážně.

Někteří byli až agresívní.
Proto takhle a nemůže Ti nikdo nic vyčítat, když zmizíš po anglicku… :lol:

Az tak 8o kdysi jsem tam taky byla, ja dala vazno, tolik exotu aby pohledal a to jsem dost selektovala. Ja se videla jednou a end, nastesti si nikdo naroky na stehovani nedelal, ale fakt je ze to je jiz hodne let, nebyli jeste tak exekuce a asi byli panove solventnejsi s vlastnimi nemovitostmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2004
15.6.21 11:30
@Anonymní píše:

Což o to, všechny fungují dobře, jen ti jejich uživatelé jsou divní a seznámit se tam nedá. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
17.6.21 19:32

No vy ženský taky nejste kdo ví co. Z bližšího výběru deseti které jakž takž splňovaly moje představy /a já jejich/ nezbyla žádná.
Vyšlo mi : Nemá čas, přestala reagovat, pes by byl na 1. místě, nemá čas, hádavá, nemá čas, už nereaguje, protivná učitelka, chce se přistěhovat-uteč, nepravé foto. Brr, jsem rád, že jsem to přežil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat