Vintage styl Shabby Chic - patinování

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
supermum
Povídálka 17 příspěvků 12.01.18 17:35
Shabby Chic styl - patinování

Ahoj holky, moc se mi líbí styl Shabby Chic ( píšou o něm tady ) a chtěla bych se zeptat, má někdo zkušenosti s patinováním zářivými barvami - třeba azurově modrou. Tolik se mi to lííííííbííí… ale bojím se toho :nevim: Díky za reakce :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Reakce:
warita
Echt Kelišová 8471 příspěvků 12.01.18 18:03
@supermum píše:
Ahoj holky, moc se mi líbí styl Shabby Chic ( píšou o něm tady ) a chtěla bych se zeptat, má někdo zkušenosti s patinováním zářivými barvami - třeba azurově modrou. Tolik se mi to lííííííbííí… ale bojím se toho :nevim: Díky za reakce :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

to si nejak nedovedu predstavit. Patina ma evokovat starobyly a omsely vzhled, pokud budes patinovat necim zarivym, tak to asi nebude ono.

Vseobecne bych rekla, ze umele vyrobeny shabby chic vypada presne tak: „umele vyrobeny“ a je dost dost kycovinka. Kdyz uz shabby, tak bych sla do autentickeho kousku. To znamena opravdu stara vec, kterou uz ohlodal zub casu.

Teprve ted jsem koukla na link. Hmmm, je to moderni ted. Ale mas nabytek z masivu? Bez toho to nema moc smysl. Taky to bude chtit tu starobylou uchytku.
Co se tyka toho nateru, urcite se najdou na youtube navody, jak to vyrobit.

A taky jsem neco podobneho videla v kika i v butlers.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27432 příspěvků 12.01.18 18:08

Proč ne… https://cz.pinterest.com/…05197523402/
Když se to povede, vypadá to moc pěkně…

warita
Echt Kelišová 8471 příspěvků 12.01.18 18:13
@Regina Hero píše:
Proč ne… https://cz.pinterest.com/…05197523402/
Když se to povede, vypadá to moc pěkně…

tohle vypada jako obyc natrene.

Ja mam obyvak v anglickem kolonialnim stylu, konferencni stolek mam z indonezie. Shabby chic teda nemam, ale dovedla bych si predstavit pekny soliterek. Je otazka holt, jestli se to umi skloubit se zbytkem zarizeni, protoze takto vyrazna solitera nepujde do jakehokoliv interieru.

Makca87
Kelišová 7334 příspěvků 12.01.18 18:20

Já osobně mám ráda měděný podklad a bílý nátěr ( viz. chlebník, který jsem si dělala sama ;) )… ale viděla jsem i tyrkysový a starorůžový Shabby chic a vypadalo to moc hezky ;-)

supermum
Povídálka 17 příspěvků 17.01.18 20:38
Moc děkuji :)

Jéééé… moc vám děkuji za reakce. Nábytek z masivu mám… ale právě proto, že je masivní a moc pěkný… bojím se to… ehm… zničit. :-D :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >