Reklama

Šicí stroj Brother HF 37

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Apol1
Nováček 1 příspěvek 26.12.17 21:17
Šicí stroj Brother HF 37

Prosím o radu - mám nový šicí stroj. V návodu je napsáno, že má nastavitelnou regulaci přítlačné patky. Na starším stroji jsem měla kolečko, kterým jsem si přítlak nastavila. U nového nic podobného nevidím… Jak mám přítlak nastavit? Děkuji

Reklama

Reakce:

Shari81
Kelišová 6009 příspěvků 26.12.17 22:01

@Apol1 obávám se, že přítlak patky na tomto stroji nelze nastavit…kontak­tujte prodejce…

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >