Výběr napařovače oděvu Philips

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zmrzlink
Stálice 71 příspěvků 20.12.17 14:03
Výběr napařovač oděvu Philips

Ahoj ženy :)
Prosím potřebovala bych akutně poradit jaký mám vybrat napařovač oděvu mamince k vánocům. Přemýšlím o těchto dvou, ale vůbec nevím jestli ten méně výkonný nebo ten více. Když budu vědět, že ten méně také moc dobře poslouží bude bohatě stačit. Na tom více výkonným mi totiž vadí jak už není tolik skladný :(
Vůbec nevím, který pro maminku vzít.

https://www.philips.cz/…arovac-odevu

https://www.philips.cz/…arovac-odevu

Reklama

Reakce:

Wizie
Povídálka 43 příspěvků 20.12.17 14:28

Můžu se zeptat, ty napařovače fungují jako žehlička? Nebo v čem je to případně jiné?

Zmrzlink
Stálice 71 příspěvků 20.12.17 15:17

@Wizie Žehličku to asi úplně nenahradí. Ale maminka má sušičku a tím už není tak prádlo zmuchlané. A jinak jsou na stejném principu jako klasická parní žehlička, ale přejíždí se tím ve vzduchu. Sama tomu extra nerozumím :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama