Silonky - SOS

2669
29.4.21 08:42

Silonky - SOS

Prosím, nevíte, kde mi během dneška prodají obyčejné silonky? Potřebuji být na zítřek hezky oblečená, objednala jsem si kvůli tomu šaty i boty a krá. va zapomněla na punčochy… a aby to nebylo málo, jsem vysoká a potřebuji je v délce 182 cm. Případně mi jakž takž sednou i Bellindy L.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5167
29.4.21 08:54

Tak asi v drogerii, ne? Teta, DM, Rossmann… Tam jsem myslím viděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2669
29.4.21 08:56
@bigl píše:
Tak asi v drogerii, ne? Teta, DM, Rossmann… Tam jsem myslím viděla.

Stihla jsem už zaběhnout do DM, silonky jsou v zafóliovaném regálu a prodat mi je nemůžou, protože to neprojde přes pokladnu…
V supermarketu z Tchibo stojanu by mi je sice prodali, ale zas mají jen černé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16366
29.4.21 08:58

U nás jsou zapáskovány jen v drogerii - jinak je mají všude (Billa, Lidl, Tesco, Norma…).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21066
29.4.21 09:00

V klasickém krámu, u nás je maj třeba v bille, v drogerii je maj zaslepený a neprodejny :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2669
29.4.21 09:06
@BohunkaP píše:
U nás jsou zapáskovány jen v drogerii - jinak je mají všude (Billa, Lidl, Tesco, Norma…).

Díky, zkusím to Tesco. V Normě a Lidlu jsem nikdy nenarazila na ty prodloužené délky a v Bille je tu pro jistotu stáhli z regálu úplně. Ale zas tam mají místo nich tkaničky do bot. :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3464
29.4.21 09:06

Sehnala jsem v TETA drogerii, v DMku to mají zapáskovaný…nebo jsem je viděla v Albertu normálně v marketu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4980
29.4.21 09:09

U Vietnamců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17386
29.4.21 09:12
@modravlocka píše:
Prosím, nevíte, kde mi během dneška prodají obyčejné silonky? Potřebuji být na zítřek hezky oblečená, objednala jsem si kvůli tomu šaty i boty a krá. va zapomněla na punčochy… a aby to nebylo málo, jsem vysoká a potřebuji je v délce 182 cm. Případně mi jakž takž sednou i Bellindy L.

Zkus Batu. Já jsem taky zapomněla na silonky, ale teda ne až tak moc a stihla si je objednat k osobnímu odběru a paní mi říkala, ze jsem měla normálně přijít, ze by mi je prodala. Záleží asi i hodně na prodavačce, ale zkus to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16406
29.4.21 11:42

Nějaký obchod co má eshop a kamennou výdejnu, kteoru máš po ruce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23000
29.4.21 15:29

Ja je koupila nedávno asi někde v supermarketu. Měly je volně dostupné. Je to obchod od obchodu… akorát zmatek v tom je. Jistota budou Vietnamci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23000
29.4.21 15:30
@Gerberka píše:
Sehnala jsem v TETA drogerii, v DMku to mají zapáskovaný…nebo jsem je viděla v Albertu normálně v marketu…

Jo kecam… v Tetě to bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3716
29.4.21 15:41

Vietnamci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...