Co na sebe na vlastní netradiční svatbu?

Anonymní
18.4.21 16:27

Co na sebe na vlastní netradiční svatbu?

Bude to druhá svatba pro nás oba, jen se svědky. A dojedem tam na motorce. Potřebuju vymyslet, co na sebe. Boty nosím na moto Steelky ale když tak nad tím přemejšlím, asi si s sebou můžu vzít lodičky…ale zas nechci bejt úplně za dámičku…prostě potřebuju stylizaci někde mezi vílou a rockerkou :D děvčata, hilfe, co byste si vzaly na sebe? Jsem malá, trochu oplácaná, mám dlouhý vlasy a nosím brýle… :D pls anonym, nikdo to nebude vědět, oznámíme až po akci.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1174
18.4.21 16:34
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 16:36

@Magical-eyes to je dost dobrý :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1174
18.4.21 16:37

Ten druhý odkaz je taky zajímavý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3922
18.4.21 16:41
@Anonymní píše:
Bude to druhá svatba pro nás oba, jen se svědky. A dojedem tam na motorce. Potřebuju vymyslet, co na sebe. Boty nosím na moto Steelky ale když tak nad tím přemejšlím, asi si s sebou můžu vzít lodičky…ale zas nechci bejt úplně za dámičku…prostě potřebuju stylizaci někde mezi vílou a rockerkou :D děvčata, hilfe, co byste si vzaly na sebe? Jsem malá, trochu oplácaná, mám dlouhý vlasy a nosím brýle… :D pls anonym, nikdo to nebude vědět, oznámíme až po akci.

Ty tu píšeš o mé svatbě? Až na tu oplácanost a značku bot je to úplně stejné.
Osobně jsem chytla inspiraci tady na emiminu, kde někdo psal i moto svatbě, kdy nevěsta měla tutu sukni. Přemýšlím nad světle šedou, dlouhou, tylovou s bílým halenkovym body.
Ale svatba je plánovaná na příští jaro, tak se to ještě může změnit. Pojedeš jako spolujezdec nebo sama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3922
18.4.21 16:42
@Anonymní píše:

Tak jsem odpověděla ve stejném duchu dřív, než jsem to rozklikla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 16:43

@Kockazvysocan dobrýýý :D jsem jen batoh, vrchol mý odvahy je, že řídím auto, z toho nespadnu :mrgreen: My ještě datum nemáme, jen potřebuju něco dořešit (ne rozvod to není :D) a jdem na to :D Jako mám 67 kg na 164 cm, zas nic příšernýho :) doufám :D

• Citovat
  • Nahlásit
3922
18.4.21 16:47
@Anonymní píše:
@Kockazvysocan dobrýýý :D jsem jen batoh, vrchol mý odvahy je, že řídím auto, z toho nespadnu :mrgreen: My ještě datum nemáme, jen potřebuju něco dořešit (ne rozvod to není :D) a jdem na to :D Jako mám 67 kg na 164 cm, zas nic příšernýho :) doufám :D

Já jsem ještě menší :mrgreen:. Já jezdím na svý, ale upřímně nevim, jestli bych to v tý sukni dala :mrgreen: já taky za ten rok chci zhubnout. Obřad bude na radnici nebo někde v přírodě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 16:50

@Kockazvysocan :D hele na zámečku v jedný větší vesnici vedle vesnice, kam jezdíme na chalupu, je to spíš taková přerostlá vila. Oba nesnášíme oficiality, bude to šup šup a pryč. Ale přišlo mi líto úplně zazdít to oblečení. Tvl už vidím, jak sjíždím v sukni a punčochách ze sedačky a zachraňuje mě, že se udržím na stupačkách botama :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
3922
18.4.21 16:54
@Anonymní píše:
@Kockazvysocan :D hele na zámečku v jedný větší vesnici vedle vesnice, kam jezdíme na chalupu, je to spíš taková přerostlá vila. Oba nesnášíme oficiality, bude to šup šup a pryč. Ale přišlo mi líto úplně zazdít to oblečení. Tvl už vidím, jak sjíždím v sukni a punčochách ze sedačky a zachraňuje mě, že se udržím na stupačkách botama :mrgreen:

Hele, tak můžeme zůstat v kontaktu a sdílet to. Já původně chtěla nějaké šaty použitelné na běžné nošení. Ne bílé, ty jsem neměla ani poprvé, ale tenhle outfit mě fakt nadchnul. My tam teda určitě chceme aspoň rodiče a děti, ale ve stylu moto ( aspoň my dva), ostatní autem.
Jako řidička bych musela mít tu sukni krátkou, to by jako taky šlo, ale…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 16:58

@Kockazvysocan písnu zprávu :)

• Citovat
  • Nahlásit
3423
18.4.21 18:26
@Anonymní píše:

Jestli jsi oplacana tak ten tyl je jasná volba na matronu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3207
27.4.21 14:57

Tutu sukně a steely. To přesně splňuje Tvůj požadavek. Třeba šedou nebo béžovou. Abys sice byla vílam ale ne přeslazená. Ať Vám to vyjde. 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat