silvercross s4

Anonymni
27.1.08 22:09

silvercross s4

Ahoj, měla bych dotaz. Ne internetu jsem našla tento kočárek
http://www.silvercross.co.uk/…ushchair.php
Nejprve jsem si myslela, že je to casual play s4- který se mi líbí, ale zdá se mi strašně malý, pak jsem zjistila, že asi ne.
Nemáte jej náhodou někdo, je větší?
Myslíte, že je to ten casual play?
Díky Katka.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6955
28.1.08 00:10

Ahojka KAtko,
tak já se dívám docela jasně a ne není to Casual Play, asi bude o trošku delší, ale pochybuji že by tu někdo prodával kořárky z UK, tedy Anglie.. leda ho zkusit najít na Ebay???
Přeji hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
28.1.08 10:50

Ahoj Katko,

Silver Cross byl vloni na veletrhu v Praze, jak je to Vše pro dítě. Kočárky mají nádherný, moc se mi líbili, ale tenhle jsem tam neviděla, jen takový ten golfáčový systém a pak klasiku hluboký

http://baby-planet.cz/…0Vintage.jpg

Zkus si zadat do vyhledávače jen Silver Cross a pak kontaktuj některou z firem, který Silver Cross prodává, určitě ti rádi poradí.

Teď se dívám, že prckove.cz, mají i ty jako starý kočárky, na těch vysokých kolech…ale nejnižší cena je 42 tisíc 8O 8O

Měj se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
4.2.08 19:39

Ahojky,
nevím odkud jsi, ale v Brně mají SilverCrossy v jedné prodejně v centru, nevím jestli ten co jsi poslala ty, ale mají tam více druhů,
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.2.08 13:53

Holky moc díky, je fakt pěkný, v přepočtu vyjde asi jako Jané nebo tak. Ale asi je stejně malý- myslím ložná plocha. Jsem z Ostravy- tak do Brna se nedostanu, ale moc díky za tip. Katka.

• Nahlásit
  • Citovat
170
5.2.08 17:38

ahojky,
dnes jsme šli pres město tak jsem tam schválně zašla a ten co máš na fotce - tu trojkolku tam nemají, jen hluboký, kombinace a hodně golfáčů, tak hodně štěstí při shánění, třeba budou na veletrhu :lol: , ahojky K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
3.10.08 09:55

silver cross

můžu se zeptat, kde je ta prodejna v Brně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama