Reklama

Sinecod sirup a 2leté dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 00:23
Sinecod sirup a 2leté dítě

Prosím Vás můžu dát 2letému synovi Sinecod sirup? Sice píšou 3-6let 5ml, ale když dám 2,5ml tak se snad nic nestane ne?! Už jste to taky některá z vás takto řešila? (kapky ani nic jiného na momentální suchý noční kašel nemám). Děkuji za radu.

Reklama

Reakce:

Xsenova
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 08.02.17 00:44

Skus tymianovu mast od JUST na noc. Dcere to davam ked nezaberaju na noc sirupy. Uplny zazrak.

K sinecodu - skus najskor 1ml a uvidis co to spravi. A urcite nie prvy krat na noc - keby mal blbu reakciu.

jednažena
Echt Kelišová 9297 příspěvků 08.02.17 08:00

Sirup je od 3let.Kup mu kapky.

pampalin
Závislačka 4182 příspěvků 08.02.17 08:26

Já bych se domluvila s MUDr., nám ho tedy schválila i pro mladší dítko, ve 2 letech už ho malej určitě měl.

clea14
Ukecaná baba ;) 1384 příspěvků 11.02.17 22:12

Používali jsme Sinecod kapky a pomohly :-) (na rozdíl od Stoptusinu, který nezabral) - dcera 14 měsíců. Také máme dobré zkušenosti se Stopkašel… Brzké uzdravení

zrcadlo
Kelišová 6623 příspěvků 11.02.17 22:24
@jednažena píše:
Sirup je od 3let.Kup mu kapky.
Účinná látka i pomocné látky jsou v sirupu i v kapkách naprosto totožné. Náš doktor mi říkal, že pouze dávat umělá sladidla (ta jsou v sirupu) mladším dětem je zbytečné, ale z medicínského hlediska (když pomine to malé množství sladidel) můžu dávat to, co mám zrovna doma (s přepočtem účinné látky).

jednažena
Echt Kelišová 9297 příspěvků 12.02.17 09:38

@zrcadlo Diky za info.Ja stejne preferuju kapky :mrgreen:.Maly ma kasel skoro nonstop a sirupy mi uz odmital spolknout. Navic vetsinou kapky maj delsi trvanlivosr po otevreni. :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama