Spánkové apnoe u ročního

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Meggynka
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 06.02.17 08:57
Spánkové apnoe

Maminky máte někdo s podobnou záležitostí? Mám ročního syna a používáme nanny. Poprvé koukala v jeho půl roce. Musela jsem s ním zatřást, byl tam vidět nádech po zatreseni. Byli jsme poslání na kardiologii a vše v pořádku. Do roka pípal ještě několikrát. Vždy třeba měsíc klid a pak sr např. během týdne ozval dvakrát. Teď jsem v roce byli opět na kontrole s tím, že teď to nehouka a ejhle najednou tři noci po sobě. Monitor řve a malého to nevzbudí. Desky máme po celé postýlce vždy leží krásně uprostřed. Může mít delší prodlevy v dechu? Má někdo zkušenosti?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 09:34

Mám zkušenost. Synovi houkala Nanny vždy 1-2× do měsíce opakovaně třeba 4× po sobě, dokud jsem ho neprobudila. Bylo to od narození. Po prvním očkování houkala asi 4 dny i 5× za noc. Dostalo se mi poučení, že je monitor nesmysl na tahání peněz a mám ho vyhodit a bude po problému, že doktorka nikdy nezažila houkani, které nebylo falešné.
Naposledy houkala Nanny kolem 18 měsíců. Monitor jsem synovi rušila až kolem 2 let, kdy šel do větší postele.
Když jsem se o tom bavila pak s jiným doktorem, tak podle něj z toho děti postupně vyrostou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Kamu napálila fanoušky! Není těhotná, ale zase rozjíždí další inspiraci

Vrací se jí tloušťka? Kuchařka Kamu na sociálních sítích zveřejnila snímek,... číst dále >

Vémolova silikonová Lela šokuje: Jsem normální žena, chci děti! Jaké dá jméno dceři?

Na Instagramu slovenská playmate Lela Ceterová (29) neustále provokuje a ráda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >