Spánkové apnoe u ročního

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 06.02.17 08:57
Spánkové apnoe

Maminky máte někdo s podobnou záležitostí? Mám ročního syna a používáme nanny. Poprvé koukala v jeho půl roce. Musela jsem s ním zatřást, byl tam vidět nádech po zatreseni. Byli jsme poslání na kardiologii a vše v pořádku. Do roka pípal ještě několikrát. Vždy třeba měsíc klid a pak sr např. během týdne ozval dvakrát. Teď jsem v roce byli opět na kontrole s tím, že teď to nehouka a ejhle najednou tři noci po sobě. Monitor řve a malého to nevzbudí. Desky máme po celé postýlce vždy leží krásně uprostřed. Může mít delší prodlevy v dechu? Má někdo zkušenosti?

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 09:34

Mám zkušenost. Synovi houkala Nanny vždy 1-2× do měsíce opakovaně třeba 4× po sobě, dokud jsem ho neprobudila. Bylo to od narození. Po prvním očkování houkala asi 4 dny i 5× za noc. Dostalo se mi poučení, že je monitor nesmysl na tahání peněz a mám ho vyhodit a bude po problému, že doktorka nikdy nezažila houkani, které nebylo falešné.
Naposledy houkala Nanny kolem 18 měsíců. Monitor jsem synovi rušila až kolem 2 let, kdy šel do větší postele.
Když jsem se o tom bavila pak s jiným doktorem, tak podle něj z toho děti postupně vyrostou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >