Reklama

Spánkové apnoe u ročního

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1205 příspěvků 06.02.17 08:57
Spánkové apnoe

Maminky máte někdo s podobnou záležitostí? Mám ročního syna a používáme nanny. Poprvé koukala v jeho půl roce. Musela jsem s ním zatřást, byl tam vidět nádech po zatreseni. Byli jsme poslání na kardiologii a vše v pořádku. Do roka pípal ještě několikrát. Vždy třeba měsíc klid a pak sr např. během týdne ozval dvakrát. Teď jsem v roce byli opět na kontrole s tím, že teď to nehouka a ejhle najednou tři noci po sobě. Monitor řve a malého to nevzbudí. Desky máme po celé postýlce vždy leží krásně uprostřed. Může mít delší prodlevy v dechu? Má někdo zkušenosti?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 09:34

Mám zkušenost. Synovi houkala Nanny vždy 1-2× do měsíce opakovaně třeba 4× po sobě, dokud jsem ho neprobudila. Bylo to od narození. Po prvním očkování houkala asi 4 dny i 5× za noc. Dostalo se mi poučení, že je monitor nesmysl na tahání peněz a mám ho vyhodit a bude po problému, že doktorka nikdy nezažila houkani, které nebylo falešné.
Naposledy houkala Nanny kolem 18 měsíců. Monitor jsem synovi rušila až kolem 2 let, kdy šel do větší postele.
Když jsem se o tom bavila pak s jiným doktorem, tak podle něj z toho děti postupně vyrostou.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama