Jaký vybrat nočníček?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barborika
Zasloužilá kecalka 816 příspěvků 1 inzerát 03.02.17 15:07
Jaký vybrat nočníček ?

Ahojky, chystáme se na výběr nočníčku. Všimla jsem si, že na trhu je více druhů, ceny různé. Poradíte, prosím, jaký vybrat? díky :)

Reakce:

felbloud
Kecalka 186 příspěvků 03.02.17 15:14

IKEA za 39 Kč :palec:

Tichošlápek
Extra třída :D 10506 příspěvků 03.02.17 15:16

Mame babybjorn s vyndavacim vnitřkem a vyššími zády. Na chalupě mame i obyčejný a zdaleka tak nevyhovuje. Záleží jestli je to kluk nebo holka. Ta cura jen dolu, takže o dost jednodušší ;) my mame kluky a chce to vybrat i vepredu zvýšený nocnik

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 03.02.17 15:18

My mame z ikey ten zelený levný a ještě ten dražší dvoudílný. Mám kluka a z toho levného mu občas vykoukne pinďaa cura ven… ale když u nej posedis a tohle si pohlidas, tak ten obuv stačí.

alhena
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 03.02.17 15:20

Máme Potette 2v1, na doma nebo dovolenou se silikonovou vložkou, jinak na ven ho skládáme do kabelky a už nás spousty krát zachránil. Jako jednorázové vložky dáváme igelitovou tašku a 2 kuchyňské papírové utěrky.

mila.dka1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 15:24

Máme asi 4 ty levné Ikeácké - dcerce vyhovoval. Pak jsem koupila ještě ten dražší z Ikei, když povyrostla-má ho jako ten hlavní…

Bebuše
Echt Kelišová 7879 příspěvků 03.02.17 15:27

S vyndávacím „hrncem“. Lépe se udržuje a z tvrdšího plastu, aby se „nelámal“ když se dítě zapře nožkama.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6060 příspěvků 9 inzerátů 03.02.17 15:30

Tak hlavně je potřeba vyzkoušet jak je pevný. Některým se totiž ohýbá spodek, dcerka se mi několikrát z nočníku skoulela. Já jsem nakonec koupila na bazárku Fisher Price Veselá kačenka. Má vyndávací vnitřek - dcerka si ho chodí vylévat sama, a hlavně má sedátko rovné, takže nikde netlačí do stehýnek. A je fakt stabilní.

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 03.02.17 15:58

Protiskluzový! Aby dítku neujížděl na plovoučce pod zadkem. Pro chlapečka vpředu zvýšený, aby nečůral místo do nočníku na podlahu. Oválný a dostatečně pohodlný na sezení… tj. aby ty okraje nebyly tenké.
Hrací může motivovat, ale taky pěkně iritovat… hlavně v noci. :mrgreen:

Za mě tenhle:

https://nocniky.heureka.cz/…isney-modry/

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5667 příspěvků 03.02.17 16:12

Mi mame pro kluka ten obyc z ikey, a hraci z pompa stal do stovky, oba maj uspech. Za me je zbytecny kupovat nejaky predrazeny nocnik.

renča.m
Zasloužilá kecalka 924 příspěvků 03.02.17 19:36

Ahojky, my jsme kupovali obyčejný nočník v hračkářství s potisky zvířátek, účel plní :palec: není potřeba kupovat s různými vymoženostmi. :mavam:

Bong 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 22:18

Speciální hrací nočník, který hrál, když se mu chtělo, ale nikdy po vykonání potřeby, až nakonec dohrál úplně :think:. Takže bych se držela těch za pár korun, koneckonců je to jen kus plastu na 2 věci, ne? :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Nový fotbalový boss na obzoru? Zemanův kancléř Mynář si chce koupit Slovácko

Fotbalové Slovácko letos patří mezi nejhorší týmy v české nejvyšší soutěži.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >