Jak do syna dostat vitamíny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katka372
Stálice 93 příspěvků 01.02.17 15:07
Jak do syna dostat vitamíny?

Zdravím maminky,
chtěla jsem se zeptat, mám syna (19 měsíců), který dost špatně jí. Často místo normálního jídla skončí na sunaru. Ale co mě poslední dobou trápí, že vlastně nejí žádné ovoce, vitamíny a tak. Když mu ho nakrájím, nechce, to už musí být, když si náhodou dá. Když mu to rozmixuju, také nechce, on prostě všeobecně špatně jí. Šťávy a čaje také nechce, jen vodu. Teď je po měsíci zas nemocný, tak nevím, jestli mu něco nechybí.
 Děkuji

Reakce:

rodinka4
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 01.02.17 15:15

Daj mu spravit krvne testy a budes vediet na com si. Vela mamin ma pocit ze dieta malo je a ma nedostatok vitaminov, ale velakrat to tak nie je. ;)

pokymata
Kecalka 228 příspěvků 01.02.17 15:17

A co kupovaný přesnídávky? Můj syn nejed ovoce v žádný jiný formě, kupovala sem mu 100% ovocné bez přidaného cukru, to měl rád, a tu kapsičku si dá s chutí i teď. Jinak ovoce jí jen banán jinak nic. Je mu 29 měsíců, sou to lumpové.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2408 příspěvků 01.02.17 15:52

Ahojky, můj syn také ovoce nic moc, zelenina vůbec, tak jsem mu koupila multivitamíno­vy sirup.

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 01.02.17 16:29
@pokymata píše:
A co kupovaný přesnídávky? Můj syn nejed ovoce v žádný jiný formě, kupovala sem mu 100% ovocné bez přidaného cukru, to měl rád, a tu kapsičku si dá s chutí i teď. Jinak ovoce jí jen banán jinak nic. Je mu 29 měsíců, sou to lumpové.

Jsou to lumpové, můj syn zase nejí ve školce, vůbec nic, ale doma celkem všechno. Mluvím o vařených jídlech. Naštěstí ovoce, zeleninu, bílé jogurty a sýry, maso pečivo atd jí. Ale s vařeným pokrmem je to šílený. Jo a je předškolák :mrgreen:

Tamtama
Extra třída :D 11779 příspěvků 01.02.17 16:45

Můj nejí ovoce od malinka, ani přesnídávky, jednou za čas si dá banán, kousek jablka nebo salátovou okurku, neřeším to, já to taky nemusím :nevim:

Katka372
Stálice 93 příspěvků 01.02.17 21:06

Děkuju za rady :-) taky jsem to moc neřešila, prý je u nejedlíků nejlepší to tolik neřešit…ale jak je teď po měsíci zas nemocný, tak jsem si říkala, jestli mu něco nechybí. Zkusím ty přesnídávky, ty jsem teď docela přestala dávat, protože jsem je načaté a skoro plné vyhazovala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >