Single zájezdy, CK pro nezadane

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 08:54
Single zájezdy, CK pro nezadane

Ahoj, máte někdo zkušenost se zájezdy pro nezadané? Neočekávám, že se hned seznámím, ale ráda bych někam po dramatickém a čerstvém rozchodu vypadla, bez dětí a ideálně právě mezi neznámé lidi. Jsem žena 40+. Pro začátek by mi stačil vikend v ČR. Můžete něco doporučit? Předem děkuji.
Anonym - citlivé info

Reakce:
Lalelale
Závislačka 4977 příspěvků 19.06.19 09:12

Popravdě bych se bála, že to skončí jako většina seznamek - pár žen na zájezd zoufalců, kteří ti nedají pokoj celý pobyt. Jela bych s normální cestovkou nebo na nějaký zájmový víkend :oops:

Zumpa
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 19.06.19 10:00

Po čerstvém rozchodu udělá člověk nejvíce chyb, nechal bych hlavu odpočinout.

Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 19.06.19 10:18

A co jet na dovolenou s nějakou dobrou kamarádkou? užít si společné chvíle, dát si pár drinků a přijít na jiné myšlenky :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 10:49

@Zumpa taky pravda, takhle jsem se na to nedívala

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 10:51
@Lalelale
@Lalelale píše:
Popravdě bych se bála, že to skončí jako většina seznamek - pár žen na zájezd zoufalců, kteří ti nedají pokoj celý pobyt. Jela bych s normální cestovkou nebo na nějaký zájmový víkend :oops:

No jenže s normální CK tam budou spíš páry nebo party.

@Margit. Tomanova píšu, že bych radši sama s neznámými lidmi, nechci být litovana.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 10:54

A jak byste se dívali na samotnou ženu treba ve wellness hotelu, večer v baru, sama na snídani atd.?Nikdy jsem nikde sama nebyla, neměla jsem potřebu. Nechci ale vypadat jako zoufalka, chci si jen vorazit a procistit hlavu, vypadnout z domova.

Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 19.06.19 11:00
@Margit. Tomanova píšu, že bych radši sama s neznámými lidmi, nechci být litovana.

Myslela jsem to dobře. Dobrá kamarádka určitě pochopí, že nechcete být litována a spíš Vás bude chtít rozveselit než cizí lidé…
Ale chápu, že někdo upřednostňuje být sám v neznámém prostředí s úplně cizími lidmi.

Jinak tady koukněte na tuhle stránku, vypadá to moc dobře:

https://www.singletour.cz/o-nas/

Lalelale
Závislačka 4977 příspěvků 19.06.19 11:13
@Anonymní píše:
A jak byste se dívali na samotnou ženu treba ve wellness hotelu, večer v baru, sama na snídani atd.?Nikdy jsem nikde sama nebyla, neměla jsem potřebu. Nechci ale vypadat jako zoufalka, chci si jen vorazit a procistit hlavu, vypadnout z domova.

Hele plno lidí chodí i samo do kina. Já se třeba v hotelu pohybuju sama často, kvůli služebkam. Sama na snídani, večeři.. dřív mi to také vadilo, ale pak mi díky těm služebkam došlo, že člověk co je sám není nutně zoufalý a opuštěný. Jeď, procistis si hlavu, užiješ si wellnes, možná někoho potkáš, možná ne.

Lisdoonvarna
Kecalka 123 příspěvků 19.06.19 11:24
@Anonymní píše:

Ja bych ji zavidela a byla stastna za ni. Uz kdyz jsem jako mala jezdila s rodicema na vylety, tak jsem zavidela zenskejm, co tam byly samy, a rikala jsem si, ze jednou chci tohleto taky :mrgreen: Je to skvelej pocit byt sama a nebyt na nikom zavisla, mit svoje tempo a svuj klid. Svoboda proste. Jen se toho prestan bat a hlavne prestan resit, co si o tobe kdo pomysli. Dulezity je, aby ses citila dobre ty.

Králičice
Extra třída :D 13448 příspěvků 19.06.19 11:29

Já přemýšlím, že nějaký wellnes dám sama - šťastně vdaná matka dvou dětí..hodily by se mi alespoň 3 dny :-D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 12:46

Teda vy jste všechny skvělé, díky moc za podporu. Hned popatram a vyrazím. A máte pravdu, budu si to užívat

Váš příspěvek
Reklama