Reklama

Sinusitida - pomóc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janac
Závislačka 3138 příspěvků 21.05.10 13:04
Sinusitida - pomóc

Ahoj, už jsem z těch dutin zoufalá. Napíšete mi co vám pomohlo?
Beru toto :
Clarinázu občas - tak 2 krat denně, občas i aerius, ibalgin od bolesti, chvilku jsem kapala Pamycon, Olynth,
nějaké kortikoidově kapky (nepomohly, už je nekapu).
A 100 krát denně vincentku.
Chuť (čuch) už nemám asi 10 dní.
Prý to má trvat tři týdny, ale já už nemůžu.
Když se předkloním jako by mě nekdo kopl do xichtu - ale jak jinak s namým děckem. :zed: :zed:
Jo, taky jsem zkoušela inhalovat a namáčet ruky do vřelé vody.
Tak jestli máte něco vyzkoušené, co zabralo, budu vděčná.
 Díky

J.

Reklama

Reakce:

Jančik
Závislačka 4033 příspěvků 21.05.10 13:11

Mám vyzkoušené u dětí aloe a netřesk skalní. To aloe je lepší. Už jsem si pořídila domů rostlinu a když je problém, tak ustřihnu kousek listu, vytlačím šťávu a kapnu do nosa nebo ucha (pomáhá to i na zánet středního ucha) Nebo ten netřesk taky zabírá, ale řekla bych, že jen v začátcích. Pokud máš doma to aloe nebo někdo z tvých známých, tak rozhodně doporučuji vyzkoušet. Nás to ještě nezklamalo.

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 21.05.10 13:23

co modafen? mě na tohle jednou docela slušně zabral. nevím jestli ale už není jen na předpis. obsahuje pseudoefedrin, takže ho mají rádi feťáci :mrgreen:

bodo74
Kecalka 175 příspěvků 21.05.10 14:04

Ahoj, já to měla minulý týden. Když jsem se předklonila, tak mě opravdu šíííleně bolela vzadu hlava a vepředu na čele. Taky jsem měla tlak do uší a do spánků. Několik dní jsem se dopovala ibalginem a stříkala jsem si Vincentku, ale pak jsem začala brát Sinupret. Zabral sice až po třech dnech, ale teď je to už pátý den a je to skoro úplně pryč. :palec: :dance: Tak to zkus, třeba ti to taky pomůže. :mavam:

cernus
Závislačka 3802 příspěvků 21.05.10 14:14

Jani,

ja mam take dobre zkusenosti se Sinupretem. Presne jak pise Bodo, po par dnech bylo po problemu.

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 21.05.10 15:04

Taky Sinupret. A v největším zoufalství, když jsem nemohla dýchat, ale nešlo nic vysmrkat, jsem poprosila manžela, ať mě vysaje odsávačkou na vysavač. Pořádně, bez lítosti. Sice skoro nic nevysál (a to se snažil dost dlouho), ale nějak se to v těch dutinách pohnulo a konečně jsem se pak mohla vysmrkat.

Jančik
Závislačka 4033 příspěvků 21.05.10 19:50

Jinak taky jsem pro Sinupret, taky máme vyzkoušený, ale musí se pak brát minimálně těch 14 dní, jinak se rýma vrací.

janac
Závislačka 3138 příspěvků 22.05.10 10:39

aha, ok. Zakoupila jsem tedy Sinupret a uvidím. DÍKY

skrítek123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.12 13:22
Sinupret

Ahoj, taky zkouším Sinupret. Dnes třetí den. Modlím se aby zabral, nechci už k doktorce-antibiotika plus zas něco dalšího chytím na ORL…Ta bolest v předklonu je úúúžasná, taky bolest za okem, který se nechce moc otevřít-spíš vypadnout:-) a smrkání bolí v uších…Ibalgin nezabírá…Jooo, smrtelná nemoc na 7=rýmečka. A futr fouká…já chci bezvětří a slunko jako o víkendu, at se mi to spraví…takže všem držím palečky ať nám to zabere a svítí sluníčko. Pája

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >