siroke baleni

171
12.12.06 21:54

siroke baleni

Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3496
12.12.06 22:51

Ahoj, taky dávám široké balení. Ale používám jednorázovky. Na jednorázovku dám klasickou plenku a na ni další jednorázovku, která mi drží tu obyč. Jednorázovku na uchycení používám dokud lepí. Není to můj nápad, poradila mi to kolegyně z naší diskuze. Mě to pomohlo, tak snad i tobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
13.12.06 00:11

Babeto, a co dáváš do té froté čtvercovky na draka?

jinak látková diskuze je momentálně nejživější na :wink: baby-cafe.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
13.12.06 12:55

A ještě Babeto, pokud nemáte nějaký špatný nález od Ortopeda, ale Dr. to chce jen preventivně (co ortoped to názor, někdo preventivně nechce, někdo ano :roll: měli by se dohodnout), tak bych se nebála, pokud dáváš ty 60×60 a do toho froťku 40×40, tak bych maximálně dala třeba 2, ale myslím že ti balení s popo čtverci široké balení udělá, široké je to dost :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
13.12.06 13:22

siroke baleni

Ahoj Babeto
Nejlepší je zajít do nějaké prodejny kojeneckého zboží atd… a koupit kalhotky pro široké balení. Dávala jsem jednorázovku plenku, na ni dvě (později tři :( )normální bavlněné plenky a celé se to svázalo těmi kalhotkami. Kupovala jsem úplně obyčejný kus dederonu vystřižený entlovacími nůžkami (vyrábí je tu jedna paní) ale kalhotky pro široké balení jsem myslím v obchodě zahlédla. Nevím jak popsat to co jsme měli my, ale zkus si představit látkový obdelník a na těch delších stranách vystřihni půlkruh. Na koncích tak vznikly velké cípy, které se lehce zavazovali. Drželo to celkem dobře (malý je nosil půl roku)Trošku podobné jsou takové ty gumové se sucháčema, nebo knoflíkama, když je rozepneš a rozložíš, tak to vypadá podobně.Výhodou těch našich bylo to, že jsi je mohla za ty cípy utáhnout jak jsi chtěla (jo a taky stály 30 kč tak když se roztrhly nebyla to nějak velká tragedie)
Ahoj M

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
13.12.06 14:07

Ortopedické kalhotky jsou třeba tady

Jinak já mám popo čtvercovky 60×60 a dávala jsem je malému tak asi do 3/4 ruku právě na draka a dovnitř Ikea ručníček (40×60 cm) a široké je to celkem dost, nožičky měl podobně jako ve froté ultrafitce, která široké balení zajišťuje (široké balení zajišťuje i třeba one size). Popolini obecně široké balení zajišťují. Taky při nošení v šátku (úvaz kříž s kapsou ne kolébky) ti zajistí správné postavení kyčlí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
13.12.06 22:06

Děkuju za odpovědi.
Kyčle máme jakžtakž v pořádku, přesně tak to řekl ortoped, široké balení je tedy spíš preventivně.
Do čvercovek davám už jen separačku, ale s těmi ručníčky od Ikey je to dobrý nápad. V šátku se nosíme, ještě se poohlídnu po těch kalhotkách.
Ještě jednou díky. B.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
17.1.10 14:47

zkoušela jsem toto - je to hrazené pojišťovnou http://www.abena.cz/…-vel-52.html nebo se to dá objednat na www.abenashop.cz za nějakých 270 Kč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama