Jak se zlepšit v šití?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.18 11:54
Šití-jak se zlepšit?

Ahoj, miluji šití a ráda bych se v něm zlepšila. Poradíte jak? udělat si kurz? poradte děkuji moc

Reklama

Reakce:

Káťa19
Kelišová 6329 příspěvků 37 inzerátů 07.05.18 12:02
@Anonymní píše:
Ahoj, miluji šití a ráda bych se v něm zlepšila. Poradíte jak? udělat si kurz? poradte děkuji moc

Proc anonym, neni se zac stydet…
Ja se cely zivot ucim sama, navody jsou treba na blozich nebo youtube ;)
Zkus treba caramilla.cz

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.18 12:08

@Káťa19 já vím, ale..
A není nejaký kurz? to by bylo asi lepší..jako už sem ušila komplet do postýlky, povlečení na velké postele, zavinky…a ted jedu i oblečení ale má to hromadu chyb a látky nejsou levné…

Malaga
Generální žvanilka 23679 příspěvků 07.05.18 12:19
@Anonymní píše:
@Káťa19 já vím, ale..
A není nejaký kurz? to by bylo asi lepší..jako už sem ušila komplet do postýlky, povlečení na velké postele, zavinky…a ted jedu i oblečení ale má to hromadu chyb a látky nejsou levné

Tak zkus koupit v SH povlečení - hromada látky za pár korun a na natrénování anebo tvorbu střihu docela fajn ;)

Káťa19
Kelišová 6329 příspěvků 37 inzerátů 07.05.18 12:25

No to si musis najit ve svem okoli…nevim odkud jsi :nevim:

PenelopaW
Kecalka 365 příspěvků 4 inzeráty 07.05.18 12:28

U nás ve městě jsou různé kurzy a tuším že dokonce i zdarma, zkusila bych mrknout na facebookové profily, do zájmových skupin apod. A když člověk chytí základy, může se pak zlepšovat sám, nebo se scházet s ostatními šičkami, které na kurzu potkal, a budovat rukodělná přátelství :).

AnastazieB
Echt Kelišová 8223 příspěvků 07.05.18 13:00

Tak záleží, v čem jsou ty chyby… Jestli v pečlivost, ve střihu, v látce, taky můžeš mít nevhodný stroj…

bloesty
Stálice 74 příspěvků 1 inzerát 07.05.18 14:28

Nevím odkud jsi, anonyme, ale mně teď hodně baví kurz. Dřív jsem šila tak nějak „podle selského rozumu“, bez střihů, jen tak pokus omyl, bavilo me to, ale brzo to přestalo stačit. Tedko chodím na kurz, kde má každá svůj projekt (někdo šaty, někdo sako, někdo hnízdečko na mimino, někdo pyžano… každý sle svých preferencí a na co si věří) a lektorka nám s tím individuálně pomáhá a přijde mi to hrozně super. Učí nás to dělat pečlivě a přesně, všechno si kreslit, kličkovat, stehovat, upravovat střihy… a to piplačka, ale posouvá mě to. Tak dooručuji něco takového zkusit;-).

klára.h12
Kecalka 167 příspěvků 09.05.18 13:53

No jasně někam na kurz a nebo v okolí třeba najít švadlenu, která šije a domluvit se s ní, třeba dělá i nějaké kurzy :).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama