Škola Michael, nebo Eduso?

15.2.20 20:49

Škola Michael nebo Eduso?

Dobrý den. Píši ohledně středních škol.
Moje dcera chce podávat přihlášky na dvě školy filmové tvorby a to Michael a Eduso.
Nikdo neříká, že by se dostala na obě, ale pokud ano, tak potřebujeme poradit, jaká z nich je podle vás lepší? Podle kolektivu, učitelům i samotném vybavení školy? Zatím je pouze škoda, že na Michael je jenom němčina a třeba španělština tam není… Má někdo zkušenosti s těmito školama? Jakou z nich by jste doporučili víc? Dcera teda chce na Michael, ale stejně bych rádá vědela jak bych je mohla porovnat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7327
15.2.20 22:28

Z Michaela dost lidí odešlo právě na Eduso, co vím od dcery. Studuje na Edusu prvním rokem filmovou tvorbu a animaci. Ale podrobnosti nevim. Srovnat školy tedy nemohu. Můžu ti jen napsat, že dcera je velice spokojená, mají výjimečnou třídu, co se vztahů týče, prostě parta. Třídní (p. ucitel David Tefr) je milý, komunikativní, ochotný, oblíbený. To samé většina ostatních učitelů. Hned na první schůzce nám bylo ředitelem oznámeno, že v žádném případě netolerují šikanu, ač jsem sama učitelka, mám spíš zkušenost že školy šikanu bagatelizují. Takže jsem ráda za to veřejné „prohlášení“…Pro mě je důležité, že to tam dceru baví, že tam chodí ráda a těší se. Což třeba na ZŠ nebylo…a to byla dcera bezproblémový student, ať chováním nebo znamkama. :roll:
Po půl roce se těžko dělá recenze, takže nevím jak moc ti v rozhodování pomůže ta moje. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama