Školka Milovice

3.3.21 14:58

školka milovice

Ahoj maminky, příští rok se budeme stěhovat do Milovic, syn bude rovnou ve věku na školku - je asi nejvyšší čas některou vybrat a syna s předstihem přihlásit. Mohla bych Vás, které už v Milovicích bydlíte a znáte je, poprosit o zkušenosti se školkami?
Díky moc a doufám, že se tam pak potkáme:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29
3.3.21 16:08

Nebydlím, mám tam známé, děti vozí mimo Milovice. Jak školní, tak školkové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2071
3.3.21 16:48

Tak asi i záleží, kde tam budeš bydlet. :think: Můj synek chodil do MS Sluníčko a byla to fajn školka. Učitelky moc příjemné, chápavé i jemu se tam líbilo. Hlásila jsem ho ještě do MS Kostička, která byla mnohem modernější a hodně se mi líbil jejich program, myšlení a zahrada, ale tam mi malého, pro velký zájem, nevzali. Takže pokud budeš bydlet alespoň trochu blízko, tak tou bych určitě začala :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.3.21 07:20

@Terezxx Děkuju za info! Kostičku budeme mít skoro za rohem a líbil se mi i její web, takže děkuju za recenzi. A na Sluníčko se podívám:) Můžu se jen zeptat, kolik synkovi bylo? Zda je vůbec reálné, že by vzali do tříleťáka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2071
18.3.21 20:22
@kurenapipi píše:
@Terezxx Děkuju za info! Kostičku budeme mít skoro za rohem a líbil se mi i její web, takže děkuju za recenzi. A na Sluníčko se podívám:) Můžu se jen zeptat, kolik synkovi bylo? Zda je vůbec reálné, že by vzali do tříleťáka.

Synovi bylo 3r4m a bohužel brali jen od 4 let a výš, ale je to už 3 roky zpátky, tak třeba nebude teď tak velký zájem :palec: Určitě bych to alespoň zkusila :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat