Školky - dodržování nařízení

Anonymní
2.3.21 07:02

Školky - dodržování nařízení

Zajímalo by mě jak je to bylo u vás. U nás se objevilo dítě s covidem. Školka se zavřela a všem dětem z oddělení se udělaly testy - všichni negativní, dítě bylo staženo ze školky brzo. Informace z další školky - dvě děti měly covid rodiče taky (prý ze školky), covid tam měl i někdo další. Školka normálně fungovala dál, že se přece nebude zavírat. Nyní bude školka otevřená, takže děti tam po karanténě můžou chodit. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20697
2.3.21 07:09

Z které planety jsi spadla? Školky jsou zavřené minimálně do 21.3., když chceš trollit, tak si aspoň přečti momentálně platné opatření :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18003
2.3.21 07:09

A co se ti na tom nezdá? dětem se udělaly testy, jsou negativní, můžou do školky…a pokud děti z druhé školky šly na testy pozdě, tady to třeba trvalo tak dlouho, že už nemělo smysl, aby na testy ostatní chodily, tak školka dál fungovala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 07:11
@stinga píše:
Z které planety jsi spadla? Školky jsou zavřené minimálně do 21.3., když chceš trollit, tak si aspoň přečti momentálně platné opatření :jazyk:

Naše školka to podle mě udělala vše podle nařízení. Bylo to nedávno, ne teď. A teď je zavřena.

Druhá školka není zavřená, prý je otevřena pro rodiče zdravotníků a můžou tam chodit všechny další děti. Předtím covid neřešili a měli otevřeno.

• Citovat
  • Nahlásit
27640
2.3.21 07:12

Pokud to neni skolka pro zdravotniky, budezavrena. Jinak hygiena vzdycky rozhodovala podle momentalniho napadu. Nekde zavrela, nekdene. Stejne postupovali ve skolach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 07:14
@Monchichik píše:
A co se ti na tom nezdá? dětem se udělaly testy, jsou negativní, můžou do školky…a pokud děti z druhé školky šly na testy pozdě, tady to třeba trvalo tak dlouho, že už nemělo smysl, aby na testy ostatní chodily, tak školka dál fungovala…

Naše školka v pohodě. Někomu se to zdálo dokonce zbytečně, že se zavřela. Dítě tam chodilo asi dva dny před příznaky - nevěděli, že je to covid, mysleli, že jen ryma.
Druhá školka - rodiče to chytli prý tam, děti měly pozitivní výsledek - hned další den, nečekalo se dlouho. Pry tam bylo víc případů covidu a nic se nedělo. Tak se ptám, jak se to řeší v dalších školkách.

• Citovat
  • Nahlásit
20697
2.3.21 07:14
@Anonymní píše:
Naše školka to podle mě udělala vše podle nařízení. Bylo to nedávno, ne teď. A teď je zavřena.Druhá školka není zavřená, prý je otevřena pro rodiče zdravotníků a můžou tam chodit všechny další děti. Předtím covid neřešili a měli otevřeno.

tak za prve bych se nestarala o školku, kam nechodí tvé dítě - informace jsou typu jedna paní povídala a nevíš přesně, jak to bylo
za druhé tam určitě nemůžou chodit i ostatní děti, ale pouze děti zdravotníků a důležité infrastruktury
sečteno a podtrženo, diskuse od anonyma o ničem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18003
2.3.21 07:19
@Anonymní píše:
Naše školka v pohodě. Někomu se to zdálo dokonce zbytečně, že se zavřela. Dítě tam chodilo asi dva dny před příznaky - nevěděli, že je to covid, mysleli, že jen ryma.
Druhá školka - rodiče to chytli prý tam, děti měly pozitivní výsledek - hned další den, nečekalo se dlouho. Pry tam bylo víc případů covidu a nic se nedělo. Tak se ptám, jak se to řeší v dalších školkách.

já ti rozumím…ale řeší se to tak, jak nařídí hygiena…a ta to nařizuje evidentně pokaždé jinak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14090
2.3.21 07:20
@Anonymní píše:
Zajímalo by mě jak je to bylo u vás. U nás se objevilo dítě s covidem. Školka se zavřela a všem dětem z oddělení se udělaly testy - všichni negativní, dítě bylo staženo ze školky brzo. Informace z další školky - dvě děti měly covid rodiče taky (prý ze školky), covid tam měl i někdo další. Školka normálně fungovala dál, že se přece nebude zavírat. Nyní bude školka otevřená, takže děti tam po karanténě můžou chodit. :nevim:

Starej se o sve deti a deti jinych rodicu nech zit. Ver, ze vedeni skolky vi urcite lepe nez ty, jak postupovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52862
2.3.21 07:21

Naše školka se řídí nařízením KHS.
Jaká opatření vydají, tím se řídí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54925
2.3.21 09:10

Do školky můžou chodit pouze zdravé děti. Taky sleduji nařízení- a souhlasím s holkama. Řeš svoje dítě. K dnešnímu dni můžou do školky děti pedagogických pracovníků, pracovníků pošty, policajtů, hasičů a děti rodičů, kteří pracují v sociálních službách. Více by mělo být na webových stránkách vaší školky. 8) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 09:42
@mrav píše:
Do školky můžou chodit pouze zdravé děti. Taky sleduji nařízení- a souhlasím s holkama. Řeš svoje dítě. K dnešnímu dni můžou do školky děti pedagogických pracovníků, pracovníků pošty, policajtů, hasičů a děti rodičů, kteří pracují v sociálních službách. Více by mělo být na webových stránkách vaší školky. 8) :mavam:

Mně je to jedno. Jen mě to zarazilo. I tady už proběhla diskuze, že někdo může dát dítě do školky i teď, přestože na to nemá nárok - jen pár lidí. Tak jestli by dítě dali. Já třeba ne, i kdyby mi to někdo nabídl. Jen jsem zvědavá. Zase tak moc se mě to nedotýká.

• Citovat
  • Nahlásit
8911
2.3.21 10:41

@stinga Všechny školky zavřené nejsou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20697
2.3.21 11:18
@Annabela11 píše:
@stinga Všechny školky zavřené nejsou

to vím, i o tom píšu, jsou otevřené školky pro rodiče pracující v důležitých odvětvích

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8911
2.3.21 11:41

@stinga Ano naštěstí mezi ně patříme…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu