ŠKOLKOVNÉ

763
17.8.07 11:14

ŠKOLKOVNÉ

Ahoj holky, já- hlava dubová- jsem normálně zapoměla jakým způsobem a kolik jakožto svobodná matka mám zaplatit za školku :-D . Otec Vilíka nežije, budeme osvobozeni, to vím, ale mám teď těch 5 dní v měsíci zaplatit a pak mi to socka vrátí nebo nebo mám platit jen jídlo? Školka je v srpnu zavřená a na sociálku se taky nemůžu dovolat :roll: . Jsem papírový bordelář, nevíte některá, jak to je? Díky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

154
17.8.07 14:27

Předpokládám, že platíš školku zpětně. Vilík asi byl ve školce v červenci? Předpokládám, že jsi měla do osmého srpna předložit potvrzení o pobírání sociálního příspěvku. Jinak ti to již naúčtovali a už to asi neodečtou. Jinak dotázat se můžeš asi u zřizovatele školky, tj. nejspíš městský úřad, snad odbor školství či co…
D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
763
17.8.07 14:33

Vilda jde teď do školky poprvé a jen na těch 5 dní v měsíci, až pak od října bude chodit každý den na dopoledne. 27.9. bude mít 3 roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
17.8.07 15:49

Rozhodne platit jen jidlo, nikdo nic nevraci!!! A donest potvrzeni z MU ze pobiras socialni davky :-), to jim staci!

H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
763
17.8.07 17:17

Díky moc! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
418
17.8.07 19:02

přesouvám diskuzi ze snažení do předškolkáčka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
12.1.16 22:41

Školkovné a OSVČ

Můžu tuto slevu na dani (školkovné) uplatnit i v případě, že jako OSVČ daním paušálem?
Děkuji za odpověď.

psala jsem sem http://www.skolkovne.cz/dotazy/ myslíte, že se jedná o relevantní zdroj a mohu tedy využít slevu na dani?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama