Školní obědy - platba

253
14.10.19 15:58

školní obědy - platba

Zdravím rodiče malých školáčků :)

Prvně se omlouvám, jestli toto tém bude proti nějakým pravidlům, ale jako první možnost mě napadlo napsat sem.

Pokud znáte ve vašem okolí nebo sama jste maminka v nouzi a potřebujete pomoct s platbou stravného pro školáčka nebo družinu kvůli práci či kroužek, ať se mi taková maminka neváhá ozvat, domluvíme se, a ráda s platbou pomůžu :kytka:

Prosím, opravdu JEN potřebné mamince. Pokud kupříkaldu maminka kouří a podobně… a už ji nezbyde na školní obědy, je to k zamyšlení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3232
14.10.19 16:11

A ze penize prokouri nebo prohraje na matech poznate jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
495
14.10.19 16:34

Myslím ze je to skvelý nápad :kytka: skúšala si sa spýtať u vás v škole? Ja by som takto pomohla hlavne niekomu, koho poznám aspoň z videnia a viem, ze tie korunky fakt potrebuje ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jun
613
14.10.19 16:54

Zajímavý příspěvek, moje mamka pracovala dlouhá léta jako vedoucí kuchařka ve školní jídelně a měli povoleno dávat obědy zdarma soc. slabím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2294
14.10.19 17:02

Zkus se podávat sem: www.obedyprodeti.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17851
14.10.19 17:18
@jun píše:
Zajímavý příspěvek, moje mamka pracovala dlouhá léta jako vedoucí kuchařka ve školní jídelně a měli povoleno dávat obědy zdarma soc. slabím

Jen tak? To bych teda chtěla vidět. Pro sociálně slabé jsou programy, ze kterých se jejich obědy platí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
14.10.19 17:20

@Cenarius
právě že nepoznám, proto je to na svědomí každé matky… ale jsou takové, které by to opravdu potřebovaly, stydí se říct. Děti dokážou být na sebe kruté a můžou takového spolužáka vyloučit ze svého kolektivu, třeba.
Proto jsem se ptala, zda někoho takového neznáte…

Příspěvek upraven 14.10.19 v 17:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
14.10.19 17:22

@Pvln34
to je také dobrý nápad, ale mám obavu, že takový člověk právě bude chtít zůstat v anonymitě, tak jak to udělat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70585
14.10.19 18:00
@vokishka píše:
Jen tak? To bych teda chtěla vidět. Pro sociálně slabé jsou programy, ze kterých se jejich obědy platí.

Tak pokud tam nemaji socialne slabych 20% tak se par jidel v tom objemu ztrati.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
14.10.19 18:36

@Iveta 23 Navštiv školy ve tvém okolí. Oni mají vytipované děti, které by do tohoto programu mohly být zařazeny. A v okolí i nejlépe poznáš, jestli jde třeba o sociálně slabší rodinu, nebo klasickou „socku“. A jak poznáš, že je maminka skutečně potřebná, to mi teda pověz. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jun
613
14.10.19 21:22

@vokishka Ano, je to s podivem, ale zřejmě to je i z toho důvodu, že se jedná o vesnickou školku. Přesto takový pokyn měli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama