Skoro nic necítím - Covid?

Anonymní
24.11.20 10:05

Skoro nic necítím/Covid?

Ahoj ve spolek,
minuly týden jsem měla rýmu, že mě bolelo i čelo a oči když jsem se dívala do strany. Do toho jsem ani nic necítila a přikládala jsem to k té rýmě. Jenže rýma po pár dnech ustála a já stálé nic necítím i když mám nos volný.
Necítím třeba parfém, jídlo jak voní a skoro ani jak chutná. Poznám jen, že je sladké nebo kyselé..
Myslíte, že by to mohl být Covid? Někde jsem četla, že necítíte vůbec nic.. ani, že je to sladké a tak.
Do práce nechodím, zůstala jsem radši doma.
Máte to někdo, nebo měl podobně?
Děkuji za odpovědi :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3461
24.11.20 10:07

Všichni z mého okolí, kdo prodělali covid, to poznali právě podle ztráty chuti a čichu. Někteří z nich ani neměli vůbec žádné jiné příznaky, než tohle. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
243
24.11.20 10:09

Ahoj, já při kovidu o chuť ani čich nepřišla úplně. Jen čich měl jakoby zpoždění - cichla jsem k aviváž, zavřela ji, položila a pak až ucítila závan vůně. Každý to má jinak. Zajed na testy, ať víš, na čem jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 10:10
@klamonožka píše:
Všichni z mého okolí, kdo prodělali covid, to poznali právě podle ztráty chuti a čichu. Někteří z nich ani neměli vůbec žádné jiné příznaky, než tohle. :think:

A fakt vyloženě necítili nic? Já cítím, že jim třeba teďka rohlík a na tom mám med :D někde jsem četla nějaký příběh, že necítíte vážně nic. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3461
24.11.20 10:15
@Anonymní píše:
A fakt vyloženě necítili nic? Já cítím, že jim třeba teďka rohlík a na tom mám med :D někde jsem četla nějaký příběh, že necítíte vážně nic. :nevim:

To nevím, jak moc nic to bylo. :nevim:
Ale pak se jim to zas postupně vracelo, tak jestli nic necítíš už týden, tak se ti to možná už zase vrací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18419
24.11.20 10:17
@Anonymní píše:
Ahoj ve spolek,
minuly týden jsem měla rýmu, že mě bolelo i čelo a oči když jsem se dívala do strany. Do toho jsem ani nic necítila a přikládala jsem to k té rýmě. Jenže rýma po pár dnech ustála a já stálé nic necítím i když mám nos volný.
Necítím třeba parfém, jídlo jak voní a skoro ani jak chutná. Poznám jen, že je sladké nebo kyselé..
Myslíte, že by to mohl být Covid? Někde jsem četla, že necítíte vůbec nic.. ani, že je to sladké a tak.
Do práce nechodím, zůstala jsem radši doma.
Máte to někdo, nebo měl podobně?
Děkuji za odpovědi :mavam:

každý to má jinak, s tím čichem, a ty más 100% covid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 10:18

Ja necitila vubec nic. Jako cuchla jsem k ocru, stipaly me oci, ale necitila jsem ho. Jakoze vubec. Lehce se cich vratil po 2 tydnech. Ted je to 6 tydnu, a zdaleka to neni jeste v poradku. Lepsi se to, ale veci ktere jsem citila, necitim jeste zdaleka tolik. Jinak take jsem mela jen par dni lehkou rymu.

• Citovat
  • Nahlásit
24900
24.11.20 10:28
@Anonymní píše:
Ja necitila vubec nic. Jako cuchla jsem k ocru, stipaly me oci, ale necitila jsem ho. Jakoze vubec. Lehce se cich vratil po 2 tydnech. Ted je to 6 tydnu, a zdaleka to neni jeste v poradku. Lepsi se to, ale veci ktere jsem citila, necitim jeste zdaleka tolik. Jinak take jsem mela jen par dni lehkou rymu.

Dcera čichla k toluenu a nic necítila (ne, že by se chystala fetovat, ale něco doma dělali :mrgreen: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 10:32
@Anonymní píše:
Ja necitila vubec nic. Jako cuchla jsem k ocru, stipaly me oci, ale necitila jsem ho. Jakoze vubec. Lehce se cich vratil po 2 tydnech. Ted je to 6 tydnu, a zdaleka to neni jeste v poradku. Lepsi se to, ale veci ktere jsem citila, necitim jeste zdaleka tolik. Jinak take jsem mela jen par dni lehkou rymu.

Tak jsem si zkusila čichnout k octu a ten cítím :D ale sprej do podpaží ten ne :D :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
954
24.11.20 10:34

Měla jsem to samé v tomto případě to neni příznak, ale následek covid infekce…citila jsem trochu možná sladké i to kyselé ale nosem absolutně nic, trvalo to cca 10 dni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 10:44

Já myslím, že to má každý trochu jinak. Moje sestřenice např. chuť měla, ale necítí nic (ani po*rané dítě :lol: ). Na testech nebyla (teda byla ale nejspíš moc brzo, že se pozitivita ještě neprojevila), ale na 99% to byl Covid, protože její manžel byl pozitivní

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 10:44
@Julinka 18 píše:
Měla jsem to samé v tomto případě to neni příznak, ale následek covid infekce…citila jsem trochu možná sladké i to kyselé ale nosem absolutně nic, trvalo to cca 10 dni

Takže myslis, že ten Covid jsem už prodělala tou rymou a pak následky jsou toho cítění?

• Citovat
  • Nahlásit
715
24.11.20 10:51

Nosem jsem zhruba týden necítila vůbec nic. Při jídle jsem poznala jen sladké, slané - věděla jsem, že jim něco sladkého, ale že to je čokoláda jsem už nepoznala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
24.11.20 12:37
@Anonymní píše:
Takže myslis, že ten Covid jsem už prodělala tou rymou a pak následky jsou toho cítění?

Covid stále proděláváš, ale u někoho se covid projevi ztrátou chuti a čichu u někoho klasika jakp viroza, me to zacalo v patek bolestma zad, únavou, bolesti hlavy…jako když na tebe něco leze a 6 dní na to, jsme přišla o chuť a čich…ten čich se vracel déle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat