Skupinka IVF Zlín

17.10.19 22:31

Skupinka IVF Zlin

Ahojte děvčata. Ráda bych se seznámila s někým, kdo prožívá v tuto chvíli stejný zákrok na klinice ve Zlíně. Příští týden mě čeká odebrání vajíček před IVF. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1027
20.10.19 19:12

@Blanka Tichavská ahoj nas to teprve vse ceka po 2 letech nezdaru uz jsme „odkazani“na car…muzu mit na tebe (vas) par otazek??zkouseli jste i uiu? za jak dlouho od prvni navstevy jste dosli az k ivf? jaka je dlouho cekacka na konzultaci…omlouvam se ze mam tolik otazek ale…mame vsechny testy hotove i laparku vse v poradku jen proste nejak se tomu miminu za nama nechce asik no:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
23.10.19 12:01

My odcházíme do FN Olomouc. Do ZL chodíme od 9/16 a 1. IVF nevyšlo. Chodili jsme k Mudr. Krenkovi a prijde mi, ze tomu všemu dohromady moc nerozumí, nebo vydělává Caru jen penize. Každopádně genetika az tento rok, kde zjistili mozny problem, takže prvni 2 vlozeni embria zbytecne. Za me ma byt genetika uz pred zahájením IVF. Poslední nase mimi se nechytlo a tak bez úspěchu odcházíme stesti zkusit jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.19 14:33

Ahojky holky, mě teď v neděli ve Zlíně zavedli embryjko, tak jsem teď v očekávání, asi jako už i ty Blani.?.?.

• Citovat
  • Nahlásit
29.10.19 15:31
@Anonymní píše:
Ahojky holky, mě teď v neděli ve Zlíně zavedli embryjko, tak jsem teď v očekávání, asi jako už i ty Blani.?.?.

Ahojky :D a já byla v neděli ve Zlíně na punkci :lol: :lol: :lol: v pátek si jedeme pro embryjko, ale je i ta možnost, ze nám ho zavedou v dalším cyklu, kvůli OHSS. Tak já držím pěstičky a přeji moc, moc, moc stěstíčka :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.10.19 16:31
@Blanka Tichavská píše:
Ahojky :D a já byla v neděli ve Zlíně na punkci :lol: :lol: :lol: v pátek si jedeme pro embryjko, ale je i ta možnost, ze nám ho zavedou v dalším cyklu, kvůli OHSS. Tak já držím pěstičky a přeji moc, moc, moc stěstíčka :*

Moc děkuji jsem strašně nervózní a zvědavá. Taky ti přeju moc moc štěstíčka ať vám to vyjde.Pak napiš jak to v pátek dopadlo, budu na tebe myslet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1027
18.11.19 09:51

Ahojte holky, prosim Vas mam otazku:) zacali jsme s pritelem chodit do Zlinskeho Car…2.12. mame naplanovanou dalsi navstevu kde se dohodneme co a jak…ale moje otazka je jina prosim Vas ty co tam chodily…dalsi ovulace mi vychazi na 26.12. Byvaji tam pres svatky nebo mame dalsi mesic utrum a zacneme neco az v lednu:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 10:14

@weru20 Obávám se, že na státní svátek tam asi nebudou… :(

• Citovat
  • Nahlásit
1027
18.11.19 11:10
@Anonymní píše:
@weru20 Obávám se, že na státní svátek tam asi nebudou… :(

Toz to jsi me moc nepotesila teda ti povim pac uz toten cyklus nic a v prosinci to vychazi blbe tak uvidime no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 13:06

@weru20 Mně zas vychází ovulace sobota-neděle, takže IUI se odkládá na nevím, kdy. :( Protože IUI o víkendech nedělají. Chtěla jsem to zkusit ještě před lednovou stimulací na IVF, ale očividně mi to není souzeno. :(

• Citovat
  • Nahlásit
1027
18.11.19 14:43
@Anonymní píše:
@weru20 Mně zas vychází ovulace sobota-neděle, takže IUI se odkládá na nevím, kdy. :( Protože IUI o víkendech nedělají. Chtěla jsem to zkusit ještě před lednovou stimulací na IVF, ale očividně mi to není souzeno. :(

Nooo…mi 2.12. Se dozvime vsechny vysledky a snad nas hned nedaji na IVF ale jako uvidime..to je taky dobre takze planovany sex? tak treba ti to vyjde ze se posune ovulace…ale ty vikendy achjo proc ti chlapi to maji v totom tak jednoduche:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.11.19 16:46
@weru20 píše:
Ahojte holky, prosim Vas mam otazku:) zacali jsme s pritelem chodit do Zlinskeho Car…2.12. mame naplanovanou dalsi navstevu kde se dohodneme co a jak…ale moje otazka je jina prosim Vas ty co tam chodily…dalsi ovulace mi vychazi na 26.12. Byvaji tam pres svatky nebo mame dalsi mesic utrum a zacneme neco az v lednu:(

Přes svátky určitě nepočítejte že tam budou, moje Mudr mě říkala že nějak před vánoce budou předělávat laboratoř a že bude nějaký omezenější provoz.Taky jsem chtěli stihnou ivf do Vánoc ale než aby to bylo hektické a někdo udělal nějakou chybu kvůli provozu, tak si počkám až na leden ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1027
18.11.19 16:47

@ŠmoulikLucik jaj…dekuji za odpoved…tak ja se na to tak nejak pripravim no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 20:45

@weru20 :) Nic takového, žádný plánovaný sex. ;) My už máme IVF za sebou a nevyšlo to. Tak teď plánujeme druhé IVF, ale já prostě tak nějak vnitřně cítím, že bych potřebovala pro svůj vnitřní klid zkusit i IUI, hlavně teď když se nám zlepšil spermiogram. A taky, abych se s tím IVF tak nějak srovnala, že jsem pro to mimčo udělala fakt všechno míň invazivní. Ale asi mi to není souzeno. Já mám cykly pravidelné. Já bych to posunula max uměle třeba utrogestanem, ale to se mi nechce zase do toho nějak zasahovat, když mám cykly pravidelné, aby se nestalo takovéto - náhoda je blbec a já se nějak rozhodila… ;) Takže prostě v lednu půjdeme na IVF a snad už to vyjde…
A jestli mají nějak předělávat laboratoře, jak píše @ŠmoulikLucik tak rozhodně být tebou, tak si taky počkám na leden a užijte si ještě v klidu Vánoce… ;)

• Citovat
  • Nahlásit
1027
19.11.19 06:38
@Anonymní píše:
@weru20 :) Nic takového, žádný plánovaný sex. ;) My už máme IVF za sebou a nevyšlo to. Tak teď plánujeme druhé IVF, ale já prostě tak nějak vnitřně cítím, že bych potřebovala pro svůj vnitřní klid zkusit i IUI, hlavně teď když se nám zlepšil spermiogram. A taky, abych se s tím IVF tak nějak srovnala, že jsem pro to mimčo udělala fakt všechno míň invazivní. Ale asi mi to není souzeno. Já mám cykly pravidelné. Já bych to posunula max uměle třeba utrogestanem, ale to se mi nechce zase do toho nějak zasahovat, když mám cykly pravidelné, aby se nestalo takovéto - náhoda je blbec a já se nějak rozhodila… ;) Takže prostě v lednu půjdeme na IVF a snad už to vyjde…
A jestli mají nějak předělávat laboratoře, jak píše @ŠmoulikLucik tak rozhodně být tebou, tak si taky počkám na leden a užijte si ještě v klidu Vánoce… ;)

Dobre rano…:) a ja asik cetla mezi radly ja ze se teprve budes pripravovat na IVF tak to ja nesla jeste jednu metodu to IFI no ja v celku uvidim co nam reknou pac mi jsme obadva v poradku…za sebou mame ja laparku,6 cyklus s clostikem a ovitrele…a ani tuk…sak na vanoce ja se tesim uz ted mam vygruntovany barak:) nevim co mam delat snad aj tak uz jen odpocivam:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat