Škytavka plodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Johanah22
Nováček 8 příspěvků 15.11.18 18:04
Škytavka plodu

Ahoj holky,

mám na vás takovej blbej dotaz, ale věřím, že mi poradíte :lol:
Jsem ve 33tt a často se stává (někdy i víckrát denně), že cítím takové,,škubální” v intervalu třeba 2 vteřin. Na několika stránkách jsem četla, že by to mohla být škytka. Ale zajímá mě váš názor, jestli jste to nějaká cítila v takhle krátkých intervalech? Prostě jestli je to takhle v pohodě :lol:
Už to cítím třeba měsíc, ale vždycky se na to na kontrole zapomenu zeptat :zed: Tak jsem si řekla, že byste mi mohly poradit vy :))

Reakce:
Lajka09
Závislačka 4719 příspěvků 15.11.18 18:05

Jasně, ten náš škytal snad i při porodu. A dlouho po něm také :) Trénuje bránici a dýchací svaly.

lachtanice86
Kelišová 6638 příspěvků 15.11.18 18:07

@Johanah22 normální.

Ennny
Ukecaná baba ;) 1814 příspěvků 15.11.18 18:11

Naprosto běžná věc, nejlepsí bylo když se mi konečně podařilo usnout a děcka začali škytat :D

G.a.b.c.a20
Kecalka 394 příspěvků 15.11.18 18:14

Dcera skytala dost casto a i ted (2 roky) kdyz se zacne hodne smat zacne skytat :D

Johanah22
Nováček 8 příspěvků 15.11.18 18:16

Tak to jste mě uklidnily :hug: Děkuju! Mně přišlo divný, že je to v takhle krátkých intervalech, tak jsem si radši přišla proo radu :D

Danus1
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 15.11.18 18:18

Moje mladsi skytala snad porad :).

hospodki
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 15.11.18 18:25

taky tak.. hlavu mel dlouho dole a skytal mi do zad.ku :D Ke konci to citil i manzel pres brichoj jak tm pritom nadskakuje.

Peťuláková
Kecalka 168 příspěvků 15.11.18 18:45

Mladší dcera mi škytala celé těhotenství, po narození také. :) Zklidnilo se to cca až od roku, co jsem tak vypozorovala.

lucielorenc
Kecalka 367 příspěvků 8 inzerátů 15.11.18 20:29

Mladší syn také škytal jako ďas a vydrželo mu to i po porodu :mrgreen:

Annabela11
Závislačka 2585 příspěvků 15.11.18 20:31

@Johanah22 Normální.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >