Slabé jednodenní krvácení

478
4.6.13 20:05

Slabé jednodenní krvácení

Ahoj, mívám dost nepravidelnou menstruaci, cykly spíše delší (průměrmě 33-42 dní). V poslední době tedy spíš více, ale přičítám to velkému stresu ve škole.. V pátek ráno, když jsem vstala a šla na záchod, zjistila jsem, že jsem dostala menstruaci. Nejdřív jsem se lekla, že je to moc brzo, ale pak jsem spočítala, že to bylo přesně po 28 dnech. Tak mě to trochu překvapilo vzhledem k tomu, že to tak nemívám, ale říkala jsem si super, alespoň jednou to přišlo včas.. No ale během dne MS slábla a krev byla spíše tmavě hnědá a druhý den už se jednalo spíš jen o krví lehce zabarvený běžný „výtok“. Trochu mě bolelo břicho, psychicky jsem se cítila trochu divně.. Tak mě samozřejmě napadlo, že by se mohlo jednat o těhotenství. Sice by nebylo plánované, ale ani jednomu z nás by to nevadilo. Já už jsem se začala těšit, že až si dneska udělám těhotenský test, mohl by být pozitivní (ve skutečnosti po miminku moc toužím, ale.. to už je jiný příběh). Ale byla jsem nakonec zklamaná, protože vyšel negativně.. Co si o tom myslíte? Je možné, že když test zopakuji po pár dnech, mohlo by se jednat o těhotenství? Nebo to byla jen nějaká porucha MS, že trvala jen jeden den?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26011
4.6.13 20:16

Mohlo to být nidační krvácení, to bývá takové jak píšeš, kolem 7dne po ovulaci, takže samozřejmě na testu bys nic neviděla, to až tak 12-14dní po ovulce. Jinak mě jiný důvod pro jendodenní krvácení nenapadá..jo, jedině ještě ovulační, to taky může být, vzhledem k tomu jak míváš dlouhé cykly i ovulka 28DC je normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.6.13 20:19

Mám podobný problém. jsem 6 měsíců po porodu, ms už byla srovnaná, beru ha, tento měsíc dobírám platíčko tento čtvrtek. v neděli večer krev, v pondělí nic a dnes zase, ale je to spíš takový jednorázový mi přijde.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
4.6.13 20:22

Elinečko, tohle je spíše otázka pro gynekologa. Každopádně přeji brzké otěhotnění a žádné problémy. Drž se. Jana :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
478
4.6.13 20:24

@andelka83 Děkuji za odpověď. Ovulační krvácení normálně nemívám, ale objevilo se u mě i minulý měsíc (nejsíš to bylo ovulační krvácení).. Ale to bylo jen hodně slabý hnědý výtok, navíc jen ráno.. Teď mi to právě přišlo dlouho až 28 den a navíc celý den. Ale zase je pravda, jak píšeš, že mám ty cykly dlouhé.. Ach jo, zkusím si udělat test třeba příští týden a uvidíme. Za 14 dní jdu sice na gyndu na preventivku, ale asi to do té doby nevydržím, chtěla bych vědět, jak na tom jsem (resp. chtěla bych vědět, že ano :) )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
478
4.6.13 20:26
@Myska36 píše:
Elinečko, tohle je spíše otázka pro gynekologa. Každopádně přeji brzké otěhotnění a žádné problémy. Drž se. Jana :mavam:

Vím, že je to otázka pro gynekologa, za čtrnáct dní tam stejně jdu :) Jen jsem chtěla vědět, jestli má někdo třeba podobnou zkušenost :) A děkuji :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3758
4.6.13 21:07

No ja jsem to jednou mela stejne…ten den byl divny, slabe krvaceni, bolesti jako u ms, dokonce jsem myslela, ze na me leze chripka, bylo mi tak divne…pak jsem objevila pozitivni test ;) pak to nedopadlo, ale to s tim nesouvisi :-) tak drzim pesti :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.10.13 07:33

Ahoj holky, prosím o radu, co znamená jednodenní krvácení o týden dříve než ms? Nevím, jestli můžu i přes to krvácení být těhulka, s manželem se snažíme, tento měsíc trefa do pd a ovulky, poradte prosím. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 06:26

Menstruace pouze 1 den

Zdravím, včera ráno jsem dostala menstruaci v normálním termínu, avšak celý den byla slabá, spíše špinění a večer přestala úplně. Dneska ráno uz nic a tak mě napadlo těhotenství, avšak strašně moc doufám, ze se o nej nejedna jelikož v moji situaci by to bylo opravdu nežádané. Proto se chci zeptat, jestli má některá z vás zkušenost s pouze jednodenní menstruaci, aniž by se nakonec jednalo o těhotenství?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat