Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahojky holky, měla jste některá // na tt později, jak v den vynechání ms? Já dneska meškám 5 den, BT 37,1 a na testu hodně slabunký duch. Díky moc
No, to klidně může být, ovulace mohla být klidně o kousek posunutá, pokud mešká menstruace, bazální teplota neklesá a je dušík, vidím to pozitivně.
Já když meškala týden, tak jsem si tu druhou čárku musela vykoukat, jak byla slabá. Asi jsem měla ovulaci těsně před očekávanou MS.
U prvního po 4 dnech zpoždění jsem ducha musela vykoukat u okna ![]()
Já měla pozitivní test až 10 dní po vynechané ms, ale to je tím, že mívám ovu později;) takže když zkusíš další test za dva dny, tak už by čárka měla být silnější ![]()
Jestli nevíš přesně, kdy byla ovulace, tak klidně může být. Měříš BT pravidelně?
@mammy no tento měsíc jsem se snažila pravidelně, ale bohužel dělám v práci na nepřetržitý provoz a tudíž jsem dva dny neměřila. Po dvou dnech, co jsem se změřila 21 DC 36,6 a od té doby 2× 36,8 a pak už nad 37…
Ahoj mám dva týdny zpozdění dělala jsem si dva testy (mamatest 10) dva dny od sebe a oba vyšli pozitivně ikdyž ještě vcelku slabě ale hodně dobře viditelné. Kvuli povodním se nedostanu k lékaři je nějáká možnost že nejsem těhu? S přítelem se stresuju prosím o jakékoli odpovědi.. Maja.