Slabé krvácení 8 dní před MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 12:30
Slabe krvaceni 8 dni pred MD

Ahoj, 4 dny zpet jsem mela sex s pritelem a dnes mi zacalo slabe krvaceni. Do MS zbyva 8 dni a neboli me ani bricho ani hlava, jsem si jista, ze o MS ted nejde. Mam strach, byt tehotna je pro me nepredstavitelne. Stalo se to nekomu z vas? Myslite ze je brzo na usazovani vajicka? Moc diky!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 3134 příspěvků 16.10.18 12:32

A sex byl chráněný nebo nechráněný?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 12:33

@Popokatepetla nechraneny, ha neberu

rozand
Závislačka 3092 příspěvků 16.10.18 12:35
@Anonymní píše:
@Popokatepetla nechraneny, ha neberu

A proč? To bys to dítě pak zabila, protože jsi líná koupit kondomy? :poblion:

Popokatepetla
Závislačka 3134 příspěvků 16.10.18 12:37

Tak to jsi dobrá střelkyně, když sexuješ v době, kdy klidně mohla být ovulace, ale přitom je těhotenství nepředstavitelné 8o :roll: Když to bereš takhle na pohodu, jistě bude pro tebe na pohodu, zajít si případně na výškrab ne? ;) :?
Pokud MS nedorazí, udělej si test, nic jiného se poradit nedá :nevim:

Příspěvek upraven 16.10.18 v 12:38

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 1 inzerát 16.10.18 12:38

Počkej. Být těhotná je pro tebe nepředstavitelné, ale běžně provozuješ nechráněný styk? Proč?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 12:39

@rozand jasne, vsichni jste tady neomylne. Tohle nepotrebuju poslouchat jeste do togo jak se citim. Udelala jsem chybu a myslim ze si ji uvedomuju vic nez dost a nepotrebuju tu cist tohle. Je mi 20, jsem na studiu v zahranici a vse by bylo hrozne tezke. Ale to tady asi nema cenu vysvetlovat kdyz jsem tu proste za blbku co je lina koupit si kondom a pak zabijet deti. Paneboze!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 12:43

Spis by me zajimalo jestli po 4 dnech po sexu je vubec mozne delat tehotensky test nebo je brzo? Proste cokoli, co by me nekam navedlo. Jsem v zahranici a nemuzu se ted sebrat a jit na gyndu, proste to nejde.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 12:44

Vy jste fakt husty. Predstavte si ze by za vama prisla vase 20ti leta dcera s timhle. Urcite byste ji zacaly hnat na vyskrab a cpaly ji do hlavy jak to bere na pohodu. Tak vam dekuju vsem. A preju dal perfektni zivot bez chyb. :nevim:

Popokatepetla
Závislačka 3134 příspěvků 16.10.18 12:46

Nemusíš se rozčilovat, sexovala jsi 12 dní před menstruací, což klidně mohlo být v den ovulace, tvůj cyklus tu neznáme. 4 dny na to slabě krvácíš, což klidně může být uhnizďování. Věšteckou kouli tu nikdo nemá. Dělat si ted test je zbytečné, zatím nic neukáže. Ani na té gyndě by teď ještě nic nezlistili. Počkej těch 8 dní a pak testuj, případně za další dva dny znova, pokud se MS stále nedostaví.

Příspěvek upraven 16.10.18 v 12:47

rozand
Závislačka 3092 příspěvků 16.10.18 12:46
@Anonymní píše:
Spis by me zajimalo jestli po 4 dnech po sexu je vubec mozne delat tehotensky test nebo je brzo? Proste cokoli, co by me nekam navedlo. Jsem v zahranici a nemuzu se ted sebrat a jit na gyndu, proste to nejde.

Je brzo, nejdřív testuj cca 11 dní od styku nebo po vynechané ms, na gyndě by ti taky řekli 4 dny po sexu houby.

A ne, nemyslím si, že to, že je ti 20 a studuješ, obhajuje tu nezodpovědnost. Případnou interrupci ani nevyvracíš, zodpovědnost za nezodpovědné chování level 0.

rozand
Závislačka 3092 příspěvků 16.10.18 12:49
@Anonymní píše:
Vy jste fakt husty. Predstavte si ze by za vama prisla vase 20ti leta dcera s timhle. Urcite byste ji zacaly hnat na vyskrab a cpaly ji do hlavy jak to bere na pohodu. Tak vam dekuju vsem. A preju dal perfektni zivot bez chyb. :nevim:

Nikdo tě na něj nežene, právě naopak. Kdyby za mnou přišla s tím, že to dělá bez ochrany, ačkoli být těhotná je pro ni nepředstavitelné, byla bych teda naštvaná fest za tu nezodpovědnost k dítěti, které mohlo vzniknout.

Markéta80
Hvězda diskuse 39976 příspěvků 16.10.18 12:50
@Anonymní píše:
@rozand jasne, vsichni jste tady neomylne. Tohle nepotrebuju poslouchat jeste do togo jak se citim. Udelala jsem chybu a myslim ze si ji uvedomuju vic nez dost a nepotrebuju tu cist tohle. Je mi 20, jsem na studiu v zahranici a vse by bylo hrozne tezke. Ale to tady asi nema cenu vysvetlovat kdyz jsem tu proste za blbku co je lina koupit si kondom a pak zabijet deti. Paneboze!

a postinor neznáš? Ve chvíli kdy těhotenství je fakt problém takhle riskovat :?

ka2ka
Extra třída :D 12925 příspěvků 1 inzerát 16.10.18 12:59
@Anonymní píše:
Vy jste fakt husty. Predstavte si ze by za vama prisla vase 20ti leta dcera s timhle. Urcite byste ji zacaly hnat na vyskrab a cpaly ji do hlavy jak to bere na pohodu. Tak vam dekuju vsem. A preju dal perfektni zivot bez chyb. :nevim:

kdyby za mnou přišla 20letá dcera že neví, jak se chránit, neví že existuje pilulka po, neví kdy je velká pravděpodobnost otěhotnění tak si dám pár facek a popřemýšlím kde jsem udělala chybu ve výchově že dcera nezná základní pravidla sexu a vynechávám slovo bezpečného protože nepoužít kondom za to by dostala pár facek ona

Uživatel je onlineTRG
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 16.10.18 13:05

Chápu, že se ti reakce tady nelíbí. Rozhodně vyplašené mladé holce samotné v zahraničí nepomohou… V jaké zemi jsi? Ale koupit kondom by bylo bývalo asi jednodušší, než shánět gynekologa kvůli potratu. (Nebo teda sehnat tu pilulku „po“. I když já tyhle řešení jen vyjmenovávám, absolutně nedoporučuju.) Ale ať odpovím… To krvácení může být uhnizďování, ovulace nebo spousta jiných věcí. Ty první dvě můžou znamenat (prosperující) těhotenství. Počkej, jestli přijde MS a pokud budeš mít par dnů zpoždění, kup si test. Když bude negativní, počkej třeba ještě týden a testuj znovu, pokud to tedy nedostaneš. Na pilulku „po“ je asi pozdě a těhotenství teď nikdo, ani doktor, ještě nepozná. Teď nemůžeš delat stejně nic, jen si nervama to zpoždění MS možná můžeš přivodit. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >