Slabé mateřské mléko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 19:02
Slabé mateřské mleeeko

Dobrý den - mám takový dotaz - jak poznám ze mám slabé mléko? Malej ji třeba 15min pak prso vyplivne a brečí - pak furt třeba půl hod po jídle hledá.. takhle to děla už 4 dny :/

Reakce:
Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20900 příspěvků 09.04.19 19:07

Nemáš slabé mléko. Kolik mu je?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 19:12

@pikola dnes měsíc

Pitřice
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 09.04.19 19:13

Slabé mléko neexistuje, buď je ho málo nebo hodně. V tvém případě bych mu dala před spaním Nutrilon. Otázkou je jak je starý. Já svou dceru od měsíce dokrmovala právě proto že jsem měla málo mlíka.

Pitřice
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 09.04.19 19:14

Měsíc? A netrápí ho po jídle bříško?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 19:16

@Pitřice prdi a kaká krásně

Lucie_Sx
Závislačka 3648 příspěvků 09.04.19 19:22

Neee, slabé mléko není.
Tvoje tělo i tělo miminka teď najíždí na úplně nový systém fungování = kojení. Produkce mléka se přizpůsobuje potřebám miminka. Vydrž, koj na požádání, a příkrmy ne, to je začátek konce kojení.
Pokud potřebuješ uklidnit, tak si pozvi kvalitní!!! laktační poradkyni, ať ti zkontroluje techniku a to, že je vše správně.

Shiroi.Ichigo
Kecalka 225 příspěvků 09.04.19 20:32

Ja taky tvrdosijne trvala na tom, ze budu jenom kojit. Ve dvou mesicich pak zacal syn mit tiky (z hladu). Do te doby se taky nerozvijel a ani jeden jsme se nevyspali. Pak jsem dala na doktorku a nasadili jsme UM. Najednou zacal spat, past konicky atd.

Lucie_Sx
Závislačka 3648 příspěvků 09.04.19 22:26
@Shiroi.Ichigo píše:
Ja taky tvrdosijne trvala na tom, ze budu jenom kojit. Ve dvou mesicich pak zacal syn mit tiky (z hladu). Do te doby se taky nerozvijel a ani jeden jsme se nevyspali. Pak jsem dala na doktorku a nasadili jsme UM. Najednou zacal spat, past konicky atd.

No vidíš. Já taky tvrdošíjně trvala na tom, že budu kojit, a kojila jsem/kojím v pohodě :) . To je prostě individuální. Doktorky o kojení moc nevědí, chce to tu laktační poradkyni, ale prověřenou, kvalita se bohužel velmi liší.

Shiroi.Ichigo
Kecalka 225 příspěvků 10.04.19 07:26

@Lucie_Sx tak to bylo stesti, ale kazde vnucovat, ze se rozkoji, je fakt nebezpecne. Nekdy to proste nejde. A doktorce neslo o kojeni, ale o to, ze se dite nevyvijelo a ze ten tik byl z hladu.

Marvyr
Nováček 2 příspěvky 10.04.19 10:53
Nedostatek mateřského mléka

Ahoj,

mě teda dost pomohla laktační poradkyně, dobrou zkušenost mám i s Nutrilklubem, kde je spousta odborných článků od pediatrů a ne jedna baba povídala :lol:, ale navíc je tam kontakt i na Laktační poradkyně a zdravotní sestry, tak zkus je kontaktovat a určitě ti pomůžou :)
edit adminem - smazána reklama

Lucie_Sx
Závislačka 3648 příspěvků 10.04.19 20:39
@Marvyr píše:
Ahoj,mě teda dost pomohla laktační poradkyně, dobrou zkušenost mám i s Nutrilklubem, kde je spousta odborných článků od pediatrů a ne jedna baba povídala :lol:, ale navíc je tam kontakt i na Laktační poradkyně a zdravotní sestry, tak zkus je kontaktovat a určitě ti pomůžou :)
edit adminem - smazána reklama

Tenhle klub provozuje Nutricia, což je výrobce UM. Nebrat!!!

Jestli chceš kvalitní laktační poradkyni, mrkni na seznam poradkyň na mamila.sk.

Váš příspěvek
Reklama