Konec nočního kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
winquee
Povídálka 15 příspěvků 05.04.19 10:09
Konec nočního kojení

Ahoj. Mam 13,5 mesicniho syna a je opravdu hooooodne velky zavislak na kojeni. Od narozeni se mi budi cca 10× v noci, pres den take prevazne jen kojim, jidlu moc neda. Ted se snazim utnout to nocni kojeni tak, ze nabizim jen vodu, kdyz se vzbudi, nekdy usne hned, jindy treba hodinu chovam nez usne. Mate nejaky tip jak to udelat? A take je mozne ze to dite nepochopi, kdyz pres den mleko dostane a v noci ne? Denni se taky snazim odbourat jen na 2× denne, rano a vecer, ale je cely den protivny :( dekuju!

Přečtěte si článek: Jak přestat kojit: Odstavujte pozvolna

Reakce:
ShadowDancer
Kecalka 316 příspěvků 05.04.19 10:21

Taky by mě zajímaly rady ostatních. Mám 11m dceru. Od narození jsem o ní mluvila jako o závislákovi, ale přes noc se budila fakt jen na kojení.. nicméně i 15-20×. Byl to děs, kolikrát jsem přes den únavou brečela. Teď je to měsíc co se nebudí vůbec, ani jsem to nespozorovala, spíme spolu v posteli a vždycky se jen nakojila a spala dál. Takže mě se to, že jsem se jí to nesnažila vzít asi vyplatilo, nicméně nevím, zda se to za měsíc třeba nezmění. U nás nezabíralo nic. Prořvala pak klidně polovinu noci.

Russet
Neúnavná pisatelka 15156 příspěvků 05.04.19 10:27
@winquee píše:
Ahoj. Mam 13,5 mesicniho syna a je opravdu hooooodne velky zavislak na kojeni. Od narozeni se mi budi cca 10× v noci, pres den take prevazne jen kojim, jidlu moc neda. Ted se snazim utnout to nocni kojeni tak, ze nabizim jen vodu, kdyz se vzbudi, nekdy usne hned, jindy treba hodinu chovam nez usne. Mate nejaky tip jak to udelat? A take je mozne ze to dite nepochopi, kdyz pres den mleko dostane a v noci ne? Denni se taky snazim odbourat jen na 2× denne, rano a vecer, ale je cely den protivny :( dekuju!

U někoho pomohlo, že maminka zkusila na noc chodit spát jinam. Utěšoval tatínek. Přes den zkusit říkat, že máš bebí a nedat mu.

Hrnekmleka
Kecalka 133 příspěvků 05.04.19 10:42

Zapojit tatinka. Je jasne ze neni hladovy 10* za noc. Tatinek nabidne vodu, pochova, utesi a po par nocich to maly pochopi ze prijde jenom tata s vodou. U nas to trvalo 4 noci. Ale snaz se pres den nahrazovat kojeni aby na noc nebyl hladovy.

G.a.b.c.a20
Kecalka 441 příspěvků 05.04.19 11:15

Dcera se taky hodne budila na nocni kojeni az jsem si jednou rekla dost a dostala nakojit maximalne jednou. Sice par noci brecela a prosila abych ji dala ale tvrde jsem si stala za svym ( i kdyz mi ji bylo hodne lito) a ted spi krasne celou noc a vubec se nebudi..ale chce to fakt vydrzet a proste to prso nedat.. drzim palce.

rubeola
Stálice 77 příspěvků 05.04.19 11:20

@winquee Já jsem ukončila kojení tak, že s malou spal týden manžel. Probudila se párkrát za noc, on utěšoval a třetí den spala celou noc. Já přes den mazlila a chovala, aby se necítila odstrčená. Ale doporučuju ukončit s nočním i denní. Všechno stojí na jednom, musíš být pevně rozhodnuta a mlíko nedat. :)

pocker
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 05.04.19 11:36

Taky mám doma rok a půl starého ,,závisláka" ve dne i v noci hlavně.

LaraA
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 1 inzerát 05.04.19 11:38

mala 15m - taky zavislak :nevim:

Váš příspěvek
Reklama