UM na noc co zasytí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terkapali
Závislačka 2691 příspěvků 7 inzerátů 08.04.19 09:00
UM na noc co zasytí

Potřebuji podpořit :lol: malý má 14 dní, je na UM, v noci spal krásně, budil se jen 1× za noc, ale teď poslední 3 dny katastrofa :cert: vstávám k němu co 1.5h někdy po hodině :roll: nebreci, jen vyžaduje jídlo. Jsme na Nutrilonu, přes den po něm spí krásně i 4h. A teď k věci nějaké mliko co by ho eventuálně zasytilo víc, aby v noci víc spal? :think: mooooc díky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 08.04.19 09:01

Na moje kluky nefungovalo nic. Ani kaše v pozdějším věku. Až tak v roce a půl se přestali v noci budit :/

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 2341 příspěvků 08.04.19 09:03

Hele to bude pořád jiný u takhle malých miminek nic není konečná.. a hrozně se to mění… pravděpodobně má nějaký růstový spurt a ono za 14 dní to zase bude jinak.

Terkapali
Závislačka 2691 příspěvků 7 inzerátů 08.04.19 09:04

@lupilka.cz no já jsem ráno jak prejeta parním válcem :pocitac:, katastrofa. Už nevím co by, aby spal. U dcery mě ty noční mlika pomohli, ale u malého zatím nic :think:

Terkapali
Závislačka 2691 příspěvků 7 inzerátů 08.04.19 09:05
@ludmilaadamkova píše:
Hele to bude pořád jiný u takhle malých miminek nic není konečná.. a hrozně se to mění… pravděpodobně má nějaký růstový spurt a ono za 14 dní to zase bude jinak.

No já doufám, dlouho to nevydržím :mrgreen:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9539 příspěvků 08.04.19 09:07

Myslím že Hami má mlíčko přímo na noc, že je sytejsi, ale v tomhle věku nemůžeš čekat že bude spát celou noc v kuse. Ty návyky se mění, teď vstává co hodinu, za chvíli se to zas sklidní.

Terkapali
Závislačka 2691 příspěvků 7 inzerátů 08.04.19 09:13

@Kriss Tina to ani nečekám, že bude spát celou noc, jen vstávat co hodinu, mě přijde dost často, na to, že přes den spí bez problémů i 4h a je schopný prospat i celý den. Koupila jsem od nutrilonu mliko na noc a to nefunguje. Dceři jsem tenkrát dávala Sunar a ten byl dost sytý, tak mě jen zajímá, zda někdo něco používá a funguje to :palec: :mrgreen:

Příspěvek upraven 08.04.19 v 09:14

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 2341 příspěvků 08.04.19 09:14
@Terkapali píše:
@lupilka.cz no já jsem ráno jak prejeta parním válcem :pocitac:, katastrofa. Už nevím co by, aby spal. U dcery mě ty noční mlika pomohli, ale u malého zatím nic :think:

Hele já mám šestinedělí v mlze.. kojila jsem a malá měla koliky.. bud se kojilo nebo někdy spala ale většínou řvala. Bylo to dráždivé miminko a fakt šla kolikrát do luku .. řvala i v kočárk.. naopak to víc.. co pomáhalo zavinování fakt napevno, fen, houpat.. ale na to jsem přicházela postupně kolem druhého měsíce sem začala do toho mít méně mléka tak asi ještě brečela hlady. A já si myslela že má pořád ty koliky.. Až když jsem ji jednou strčila po kojení kdy už nebylo mlíčko a pořád brečela flašku s Um tak vypila 40 ml a pak takovej úsměv a „koma“..
Jinak asi do 3 měsíců moc režim nebyl až v 3 měsících se ustálilo chození spát kolem 6-7 večer.. s příkrmy je tak nějak už i režim i přes den.
Teď jsou zase jiné „problémy“ děsný vztekání u toho být na bříšku a řev.. protože ji nejde plazit..
 k

Terkapali
Závislačka 2691 příspěvků 7 inzerátů 08.04.19 09:18

@ludmilaadamkova on Teda nebreci, když se v noci vzbudí tak jen zaknoura, je strašně hodný, vím, že se to u nich strašně mění a režim bude mít až za nějakou dobu, jen se asi nedokážu smířit s tím, že dcera mi od samého začátku spala krásně a budila se jen 1× na jidlo :mrgreen: a teď musím vstávat co hodinu :mrgreen:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 2341 příspěvků 08.04.19 09:23

Já t chápu… ale buď ráda že ti nebrečí.. ono když ti do toho ještě v noci hodinu řve dítě.. oo o přes den.. to pak nevyspání a vše okolo ještě graduje.
Opravdu málokteré miminko v tomhle věku dokáže spát „celou“ noc-

Terkapali
Závislačka 2691 příspěvků 7 inzerátů 08.04.19 09:25

@ludmilaadamkova já vím, no, asi chci moc :roll: :mrgreen:. Každopádně jsem ráda, že je to u nás ještě relativně dobrý, když nerve :mrgreen:

vedma007
Stálice 75 příspěvků 08.04.19 09:37

Vždyť je to novorozenec, je normální, že se budí  8o

iPodPrd
Kecalka 222 příspěvků 08.04.19 09:43

Napadá mě, jestli není dost vyspaný z toho dne? Naše malá bude mít 4 měsíce a taky no v noci byla hrůza, prostě byla vyspaná, tak se nudila a já jí pořád cpala flašku, protože mě tahle možnost nenapadla. Pak jsem ji postupně přes den co nejvíc utahala, semtam i prodlužovala hrací dobu, i když byla unavená :oops: Nakonec spí krásně celou noc už 3 měsíce, max jedno buzení :nevim: Zkusila jsi ho chvilku nechat? Že třeba nemá úplně hlad…dokud nebrečí, tak bych ho zkusila nevytahovat, prostě počkat, jestli zase neusne :nevim: Pak mi taky dr říkala, že to um není dobré dávat tak krátce po sobě, že jí tam naliju novou várku a přitom ještě nenatrávila tu starou a pak z toho má bolení (a nespí). Držím palce ;)

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2007 příspěvků 08.04.19 12:41
@Terkapali píše:
@Kriss Tina to ani nečekám, že bude spát celou noc, jen vstávat co hodinu, mě přijde dost často, na to, že přes den spí bez problémů i 4h a je schopný prospat i celý den. Koupila jsem od nutrilonu mliko na noc a to nefunguje. Dceři jsem tenkrát dávala Sunar a ten byl dost sytý, tak mě jen zajímá, zda někdo něco používá a funguje to :palec: :mrgreen:Příspěvek upraven 08.04.19 v 09:14

Tak má prehozeny režim.

pocker
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 08.04.19 22:51

Já vstávám každé 2 hodiny v noci a to má malej rok a půl.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama