Slabé růžové spinění 10tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.1.22 11:28

Slabé růžové spinění 10tt

Ahoj holky,

Prosím o radu.. doktor má do konce týdne dovolenou, jinak bych samozřejmě volala sestřičce.

Jsem 10tt a už 3 den mě trápí lehce růžové špinění to většinou jen při utření a občas lehce hnědý výtok.

Je to slabé, ani intimita není potřeba.. zatím se mi zdá, že je to stále stejné intenzity.

Je potřeba se nějak znepokojovat a řešit někde nějaký záskok? Nebo v případě vydržet do pondělí, pokud se nějak nezhorší.

Omlouvám se za možná hloupý dotaz..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2399
12.1.22 11:32

Já řešila návštěvou Dr jen silnější špinění, které vypadalo cca jako když se mi rozjíždí ms. Tahle slabší špinění ne. Ale… To si nelajznu někomu radit. Buď bych si koupila aspoň Ascorutin v lékárně nebo zajela na pohotovost. Dr nemá zástup?
U někoho to nic neznamená, u někoho to může být průšvih. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2399
12.1.22 11:32

Samozřejmě přeju, ať to nic není :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 11:44

@Kamkam právě, že bohužel žádný vypsány nemá.. na pohotovost se mi kvůli takové „banalitě“ nechce.. a nevím jestli by mě jiný doktor vzal mimo pojišťovnu

• Citovat
  • Nahlásit
178
12.1.22 11:46

Pokud je to v době kdy máš mít ovulaci nebo jakoby ms je to normální, pokud je to jen takto málo byla bych v klidu. Pokud by si začala krvácet červenou krví, vyrazila bych na pohotovost. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5160
12.1.22 12:06
@Anonymní píše:
@Kamkam právě, že bohužel žádný vypsány nemá.. na pohotovost se mi kvůli takové „banalitě“ nechce.. a nevím jestli by mě jiný doktor vzal mimo pojišťovnu

to je osemetne, nekdo prokrvaci tehotenstvi a me stacilo 2× ruzove spineni a bylo to spatne, jednou mikro a jsem 21 tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
12.1.22 12:07

Pro svůj klid bych se pohotovosti nebála, není to 6 týden, to se někdy umí dívat škaredě :-). Klidně to můžeš zveličit, že jsi zakrvácela, zkontrolují tě a budeš v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 13:28

Děkuju všem.. tak snad to nic nebude.. prijde mi, jak kdyby byl jakoby krvavý jen čípek, protože mám růžovo fakt pouze po utření, když utru důkladněji.. jinak když jde nějaký hlen, tam je průzračný.. jen občas, většinou po ránu lehce nahnědlý.. což bych přisoudila, jak se tam ta krev zaschne :nevim:
Mám doma ještě starší dítko, tak jestli nevadí, že ho občas poponesu.. přeci jen už něco váží.. ale úplně to omezit nejde

• Citovat
  • Nahlásit
12.1.22 15:47

Radši na pohotovost

Já nevím já bych pro jistotu jela na pohotovost, sice jsem potratila v 7tt, ale zjistilo se to až v10 tt zamlkly potrat, nechci tě strašit, ale ja taky slabě krvacela asi týden před tím než jsem sla na kontrolu, je teda pravda že jsem před tím měla i covid a teploty, ale i tak, když jsem to rekla doktorovi, že trošku krvacim, tak hned šup na kozu, a tam mi řekl že krvacim dost, no a na utz zjistil že miminko už nežije, takže i když ti to přijde trošku krve, radši bych jela… :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5160
12.1.22 15:49
@FahoirNubiet píše:
Já nevím já bych pro jistotu jela na pohotovost, sice jsem potratila v 7tt, ale zjistilo se to až v10 tt zamlkly potrat, nechci tě strašit, ale ja taky slabě krvacela asi týden před tím než jsem sla na kontrolu, je teda pravda že jsem před tím měla i covid a teploty, ale i tak, když jsem to rekla doktorovi, že trošku krvacim, tak hned šup na kozu, a tam mi řekl že krvacim dost, no a na utz zjistil že miminko už nežije, takže i když ti to přijde trošku krve, radši bych jela… :srdce:

me odeslo v 8tt a zjistila jsem to az ve 12tt. Telo to umi odignorovat dokonale

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 18:52

@FahoirNubiet já právě nekrvacim, jen když se utři jakoby hloubs, protoze jsem dost mokraz ( omlouvám se) tak mám lehce růžový toaleťák.. na kalhotkách nikdy nic.. a občas, když nejdu dýl na WC, tak lehce nahnědlý ten výtok..

Bojím se, že by se na mě na pohotovosti dívali jak na hysterku světa.. co tam dělám, když ani nekrvacim ani nemám křeče :nevim: kdybych krvácela byť malinko, tak bych jela.. ale takhle mi to přijde fakt blbe.. i když mám strach..

Zkusím zítra zavolat jiné doktorce.. třeba budu mít štěstí a vezme mě mimo pojišťovnu

• Citovat
  • Nahlásit
110
12.1.22 19:01

Za návštěvu dr.nic nedáš…Raději stokrát zbytečně, nežli jednou pozdě…Já špinila malinko, druhý den jsem volala k dr.(taky jsem si říkala, zda neplaším zbytečně, abych nebyla za hysterku a podobně)že špiním a nevím, zda je to normální, řekla, že normální to určitě není a proč už jsem nepřišla den před tím rovnou, tak ať dojdu, že se na mě podívá, popřípadě dá něco na udržení…Pro mě to bohužel znamenalo konec, zjistila mi ZT…Takže určitě neváhej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.22 19:48
@Anonymní píše:
@FahoirNubiet já právě nekrvacim, jen když se utři jakoby hloubs, protoze jsem dost mokraz ( omlouvám se) tak mám lehce růžový toaleťák.. na kalhotkách nikdy nic.. a občas, když nejdu dýl na WC, tak lehce nahnědlý ten výtok..

Bojím se, že by se na mě na pohotovosti dívali jak na hysterku světa.. co tam dělám, když ani nekrvacim ani nemám křeče :nevim: kdybych krvácela byť malinko, tak bych jela.. ale takhle mi to přijde fakt blbe.. i když mám strach..

Zkusím zítra zavolat jiné doktorce.. třeba budu mít štěstí a vezme mě mimo pojišťovnu

Ja bych vůbec neřešila to jestli budeš za hysterku, jde ti o mimi, ja si předtím taky říkala nemám křeče nic mě nebolí, a na kalhotkách jsem taky nikdy nic neměla jen na toaletaku, a hnědý výtok jsem mela také, oni říkají že hnědý výtok není dobrá známka, opravdu tě nechci strašit, ale tak jsem to měla já, doufám, že tě zítra někde vezmou a vše bude v pořádku :srdce: kdyby tě nevzala jiná doktorka, tak fakt na tu pohotovost, mysli hlavně na sebe a mimi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5160
12.1.22 21:12

Taky jsem mela jen vytok po utreni a dobre to nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2399
13.1.22 08:26
@Anonymní píše:

Tak ono je to i o tvým pocitu no… Já kvůli tomu na pohotovost taky nechodila. Až když to bylo silnější jsem si pár hodin počkala než bude můj Dr v ordinaci. ALE taky jsem to už dřív zmínila Dr, když jsem tam byla potvrdit těhotenství, takže po tom prvním špinění (hnědé, několik dní po utření) byl on v klidu a já taky klidnější, protože vše bylo ok i po něm. Nevidel tam žádný hematom, nic a už jsem zase nešpinila. A tím pádem už jsem měla tak nějak představu, že to u mě asi teda nic není, jen se musím trochu šetřit. Takhle poprvé bez blížící se kontroly bych aspoň někam brnkla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat