Slabost po ránu

Anonymní
3.6.16 08:30

Slabost po ránu

Ahoj potřebuji radu nebo potvrzení že si to myslím dobře… Jsem na neschopnosti kvůli celkovému vyčerpání a napětí celého těla…

Beru dva mesice ad…pozoruji na sobě že když jdu spát s pocitem hladu jsem ráno úplně vyřízena Vyčerpana a slabá a mám napnute nohy…myslím že to s ad Nemá nic společného… Vždycky když se večer nenajim mám ráno takový pocit…večeři máme v půl páté a pak už nejím asi je to chyba že jo…myslím si to správně… Ráno když se nesnidam je to lepší ale než se nesnidam jsem taková jako by to mělo semnou seknout poraďte prosím

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

443
3.6.16 08:37

Být Tebou, najedla bych se. Tak 2 hodiny před spaním. A přečti si příbalový leták k práškům. Ty nohy můžou být vedlejší účinek. Když z letáku nic nezjistíš, zavolej Dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.16 08:55

Ty nohy jsem měla právě i předtím než jsem začala léky brát prisuzovaly jsme to tomu vypětí ale i teď na sobě zjišťuju nebo si to aspoň myslím že když se pořádně nenajim jsem po ránu slabá a napnuta…

• Nahlásit
  • Citovat
15533
3.6.16 09:07

Tak to je snad jasné, ze když poradne nejis, tak je ti slabo. Já se večer a hned ráno nenajist, tak jsem jak kdyby mne něco spadlo na hlavu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
3.6.16 09:08

Veceri ve 4:30? 8o a to proc?

ja bych si citila slabe uz v 9 vecer…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.16 09:36

@Ali-Ali jsem tak naučená i když asi špatně z toho co teď pociťuju…

• Nahlásit
  • Citovat
1739
3.6.16 09:47

O pul 5 jíst naposledy 8o to je totální blbost, tohle bych nedala
já přijdu po deváte večer domu s práce a rozhodně ještě jím, jinak bych byla totálně zesláblá a ráno taky hned snídám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.16 10:01

Takže si myslíte že jsem opravdu slabá díky tomu že nejím..už jsem si myslela že ad blbě zabírají… Když jsem pořád po ránu tak vypnutá a je mi na omdleni

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama