Sledování čípku

15.10.19 12:00

Sledování čípku

Ahoj holky chci se zeptat kdo sledoval čípek mám ho stále uzavřený a skoro na něj nedosáhnu mám 7 dnů spoždění děkuji za odpověď test včera dělaný negativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.11.19 23:46

Dobrý den, chci se zeptat prosím. S přítelem jsem mela 12.11. nechráněný pohlavní styk. Zítra to tedy bude týden po " oplodnění". ( ovulace byla 13.11). Mohu pociťovat nějaké začínající změny? Bolí mě spíše podbřišek - píchání spíše na jedné straně a žaludek. Některé jídla mi nevoní.. Kdy si mohu udělat 1.těhotenský test? Myslela jsem třeba i, zda to není ovulace, ale ta mě NIKDY nebolela… Děkuji za odpověď a omlouvám se za možná blbé otázky. Krásný den.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.19 11:57

???

Ahoj holky.
Rozhodla jsem se, že napíšu sem, třeba jste více zběhlé a poradíte mi.
S manželem jsme začali zkoušet, bylo by to mé první těhotenství. Dle výpočtu jsem měla mít ovulaci v neděli 17.11., ale je možné že bude cyklus trochu rozhozený. 17.11. jsme měli sex.
Nikdy jsem se moc nesledovala, takže jsem až teď začala načítat informace.
Moc jsem si nikdy nevšímala konzistence, zbarvení a množství hlenu, prostě něco bylo a brala jsem to jako fakt.
Nicméně, teď bych měla mít nejspíš po ovulaci, hlen prakticky žádný, maximálně mléčně bílý, řidší. Čípek posazen hodně vysoko. Včera proveden ovulační test (pro jistotu, zda se ovulace neposunula) a negativní.
Občas píchnutí v podbřišku.
Můj dotaz zní, je normální, že po ovulaci je čípek hodně vysoko a hlenu málo (mléčně bílý, řídký)?
Děkuji Vám za odpověď a přeji hodně zdaru. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat