Je mi zle

Anonymní
14.10.19 17:27

Je mi zle

Ahoj, 3 dny před ovulaci jsem měla Pohl. Styk že vším všudy a dnes jsem 2DPO a je mi hrozně na zvracení :poblion: není to žádný dotaz.. Jen se chci vypovídat, nemám si skym psát :roll: přítel si že mě dělá srandu že sem těhotná :zed: že proto je mi teď tak blbě na zvracení ale to je blbost! Za prvé se po tak dlouhé době do ovulace semeno nechyti a za druhé by se nevolnost neukázala tak brzo :roll: ach jo.. Holky pojďte si psát :nevim: uděláme si tady na chvíli pokecik :palec: já už jedno dítě mám jak to máte vy? Snažíte se, jste těhotné nebo už máte děti? Já sem teď momentálně úplně bez nálady :( Anonym prosím zanechat chodi sem svagrova a zase by všechno vyslepicila druhé rodině :roll: Šárka

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18355
14.10.19 17:33

Nechci tě děsit, ale životnost spermií je až pět dní. Moje dítě je toho důkazem. Nicméně takhle brzo mít nevolnosti je fakt blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.19 17:36

Šárka

Tak to bude možná ještě veselé.. Ale Teda nevím proč mi je tak blbě, nic špatného sem nesnedla a žádná nemoc na mě neleze.. Ale je mi zle jako když sem čekala první dítě :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
20390
14.10.19 17:41

Těhotná být můžeš, spermie v tobě vydrží i 5 dní. Ale 2 dny od ovulace by ti určitě nebylo špatně, to až tak za 2 tejdny :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4967
14.10.19 17:43

A o čem psát? Miminko chcete?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1569
14.10.19 17:45

Ahoj, ja ted cekam treti, taky asi nejaka zapomenuta spermie, po prvotnim soku se moc tesime, jak by to bylo u vas, kdyby se zadarilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.19 17:52

Šárka

@Majinka7 @Trojlístek tak vůbec se to neolanovalo ovulace mi dorazila dřív než měla.. Ale kdyby se ukázalo že se zafarili tak by se ničemu bránilo jen bych měla bobky :zed: protože jsem dva roky po císařském řezu :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.19 17:54

Omlouvám se za chyby.. 8o *neplanovalo, zadarilo, nebránilo.

• Citovat
  • Nahlásit
4967
14.10.19 19:00

Já fakt nevím, co rozebrat. Pokud si chceš povídat, tak to musíš víc rozjet, rozebrat. Vůbec nějak nevím, jak ti psychicky pomoci z toho mála napsaného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6163
14.10.19 20:11
@Anonymní píše:
Tak to bude možná ještě veselé.. Ale Teda nevím proč mi je tak blbě, nic špatného sem nesnedla a žádná nemoc na mě neleze.. Ale je mi zle jako když sem čekala první dítě :poblion:

Slovo pokecík mi málem vylouplo oko, ale přidám svůj názor. Já 2. těhotenství poznala 3. den po styku, taky mi bylo zle jak psovi a ta nevolnost se držela do 10. týdne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.10.19 22:01

Ahoj holky.
My se snažíme.. No chvilku po ovu nachcipana á fakt hodně po pár dnech úplně zdravá snad z hodiny na hodinu…
Dnes mi začalo být dost těžko a už pár dní po ovu pne bricho..
Dělala jsme si test á zatím nic tak čekám jestli z toho něco bude :roll:
Jinak 2dpo je celkem nemožné aby ti bylo zle z toho.

I.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.19 10:39

@Kfětoslava slovo pokecik není tak hrozné.. Jsou tu horší jako je třeba mimísek.. Manza.. Cvachta si

• Citovat
  • Nahlásit
6163
15.10.19 15:22
@Anonymní píše:
@Kfětoslava slovo pokecik není tak hrozné.. Jsou tu horší jako je třeba mimísek.. Manza.. Cvachta si
Řekla bych, že jsou z jednoho vrhu :). Nedávno jsem od jedné mimiskové dostala zdrba, když jsem se pozastavila nad slovem mimísek.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52679
15.10.19 15:32
@Anonymní píše:
@Majinka7 @Trojlístek tak vůbec se to neolanovalo ovulace mi dorazila dřív než měla.. Ale kdyby se ukázalo že se zafarili tak by se ničemu bránilo jen bych měla bobky :zed: protože jsem dva roky po císařském řezu :roll:

proč? 2 roky jsou ok ne? nebo se vše blbě hojilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.19 18:34

@Kfětoslava @Markéta80 nebo je oheň na střeše když maminka o svém dítěti v břiše řekne že je to plod a ne mimísek :zed: občas ty výrazy jsou na hlavu

2roky jsou v pohodě a jizva se hojila krásně ale nikdo neví jak to vydrží i jizva po 5 letech nemusí vydržet, tak kdo ví jak by to bylo

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat