Slepák bez příznaků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 11:12
Slepak bez příznaků

Dobrý den. Mám zánět mocaku. Chytlo mě to včera večer. Na toaletaku moc zbarvena do růžova nebo až do cervena. Dnes se mi to u dr. potvrdilo. ALE pri prohmatavani břicha mi ještě řekla že ma podezření na slepak. Jelikož mě to bolelo okolo pupku a ještě víc vpravo dole, když to zmackla a pustila, ve chvíli kdy to pustila mě to dost zabolelo. Taková rezava bolest jako by mi střílela do toho mocaku. Vysvětlila jsem ji jak tu bolest cítím, ještě to udělala několikrát a vždy zabolelo. Rekla ze se jí to nelíbí. A pokud mě začne bolet břicho, ať jedu na pohotovost. Normálně mě jinak nic nebolí, jen pri tom pohmatu. Akorát jsem měla během týdne 2×horecku a nechutenství. Jinak jsen uplne v pohode az na ten mocak. Myslite že je to možné? Nebo mě to bolelo od toho mocaku? Zajimalo by me zda se to nekomu stalo? :)

Reakce:
Janičcka92
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 04.01.19 11:17

A proč tě neposlala na další vyšetření když měla podezření na slepák 8o já měla jediný příznak a to bylo to, že mě v noci vzbudila ostrá bolest břicha, ale kolem pupku, zabral až ibalgin a pak mě to bolelo jen při pohmatu, ale opravdu jen trochu! Nechtěla jsem ani k doktorovi ráno, ale řekla jsem si, že není možné aby mě v noci takhle bolelo břicho tak jsem radši šla a ve 12 hodin už sem ležela na sále. Jinak mi vůbec nic nebylo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 11:25

@Janičcka92 asi proto, že jsem ji řekla že to zas tak hrozný není. Ani jsem si nebyla jistá kde přesně to bolí . Prislo mi ze to bylo u mocaku podle te rezave bolesti. Ji se zas nelíbilo, ze me to zaboli pri pusteni ruky, kdyz to zmackla tak v pohodě. trošku mě to hlavou zavrtalo, to je jasné. Každopádně vím že pokud se mi něco nebude líbit tak pojedu. Jen mě zajímalo zda se tohle Taky někomu stalo

Hermina.p
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 33 inzerátů 04.01.19 11:27

Taky si myslím, že tě měla ještě někam poslat. Já měla slepák skoro bez příznaků, takže praskl, potom dvě operace, týden na JIP a jizvu mám přes celé břicho. Pokud se ti to nebude zdát, doporučuji radši na tu pohotovost jet co nejdřív.

annasmyc
Kecalka 475 příspěvků 04.01.19 11:28

radši jeď na pohotovost, prasklý slepák už pak ani tolik nebolí…udělají ti rentgen, ultrazvuk, vezmou krev a bude se vědět, co to je.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 11:33

@annasmyc @Hermina.p děkuji za radu. Mě právě břicho vůbec neboli. Jen včera trošku v podbřišku po vycurani. Akorát se teda nadýmám a cítím že mi pracují střeva ale nic mi problém nedělá. Mohu dělat cokoli, nic nezaboli :think:

stinga
Závislačka 4806 příspěvků 5 inzerátů 04.01.19 12:11
@Anonymní píše:
@Janičcka92 asi proto, že jsem ji řekla že to zas tak hrozný není. Ani jsem si nebyla jistá kde přesně to bolí . Prislo mi ze to bylo u mocaku podle te rezave bolesti. Ji se zas nelíbilo, ze me to zaboli pri pusteni ruky, kdyz to zmackla tak v pohodě. trošku mě to hlavou zavrtalo, to je jasné. Každopádně vím že pokud se mi něco nebude líbit tak pojedu. Jen mě zajímalo zda se tohle Taky někomu stalo

no to, že to bolí při puštění ruky, je právě známka slepáku, divná doktorka, že tě neposlala třeba aspoň na sono břicha, když si není jistá :nevim:
a prasklý slepák je sakra nebezpečný a nepříjemný na léčení

Freesia
Kecalka 323 příspěvků 04.01.19 12:16

Zkus si nadskočit a nebo seskočit z nějakého schodku. Jestli tě to zabolí, tak je velká pravděpodobnost slepáku.

Anitramm
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 04.01.19 12:33

Na nic bych nečekala a jela, znám případ, kdy slepák skončil vývodem a chlap na vozejku.. :nevim: Není to sranda. Mně se ohlašoval několik měsíců dopředu tupou bolestí okolo žaludku, vždycky se to dalo rozehnat, ale jednou už pak ne. Když se to přesunulo dolu doprava, bylo to jasný. Může to být cokoliv, zrovna břicho bych fakt nepodceňovala.

Anitramm
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 04.01.19 12:36

Manžel to rozháněl modafenem…a skončil na JIPu, už to prdlo a desinfekci mu lili do celyho bricha..Nastesti konec dobrej, bylo to o fous. Tak pro jistotu zajed na tu pohotovost. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 16:30

Ahoj holky, tak jsem byla na pohotovosti o víkendu kde to podle doktora na slepak podle krve nevypadá. Dnes jsem musela na utz a další odběr do nemocnice. Zánět močového měchýře mám jako takový. A na utz nález. Apendix lehce natekly a asi kapka volné tekutiny. Bolestivé na dotek nejvíce okolo celého pupku. Podle krve mi nic není. Pak jsem letěla na gyndu, kde podle utz a vyšetření vyloučili gynekologicke akutní obtíže. Musela jsem zpátky na chirurgii, kde to podle utz a bolestivých hmatu uzavřeli jako chronická apenditida. Zítra musím zase na utz a krev a pokud se to zhorší jen o trošku, jdu pod kudlu. Jinak akutní to prý Není, aby mě brali hned. Jelikož jsem takové potíže měla už předtím, a to byly o dost větší bolesti, tak mi pan primář řekl, že je to chronické. Může to zase odeznít ale z 90% to stejně někdy přijde. A předtím jsem tam nikdy nález neměla, tak mi navrhl i přesto že to není akutní, i v chronickem zánětu mi to mohou vyndat a zítra to všechno probereme. Tak se mi ulevilo a ještě že jsem jela. Nad obvodní taky kroutili hlavou. A co je ironické že mě to jen lehce poboliva, občas víc ale jsem jinak úplně v pohodě. Jen to o sobě dává vědět. :D

Janičcka92
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 08.01.19 06:31

tak hlavně ať jsi v pohodě. Kolegyně to měla taky chronický, pořád se jí to vracelo a nakonec to muselo stejně pryč :? ale ničeho se neboj aspoň budeš mít klid, když ti to dají ven! :kytka: a já byla jinak taky úplně v pohodě ráno, taky jsem čekala zvracení, horečku atd ale nic :nevim: jen trochu bolest na pravo :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 02:36

@Janičcka92 přesně jak říkáte jen trochu bolest napravo a ještě okolo pupku, občas tedy i pocity na zvracení. Jinak vůbec nic a ve čtvrtek už nastupuji tak to budu mít za sebou a bude klid :palec:

annasmyc
Kecalka 475 příspěvků 09.01.19 11:27

tak ať to dobře dopadne, mě to taky zlobilo skoro rok, bolest kolem pupku a pak se přidala horečka a sestupovalo to níž, tak už ho mám taky venku a je klid. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >