Slepé střevo, poraďte

2620
1.12.20 17:19

Slepé střevo, poraďte

Od září mám neustále problémy s gynekologickymi záněty, nyní občas poboliva v pravém boku, ani ne dole v podbřišku. Doktor tomu moc nevěnoval pozornost. Crp bylo dnes 26.jake jsou vaše zkušenosti? Myslíte že je to spíše gynekologicke nebo slepe střevo? Díky moc. Ještě dodám že jiné problémy jako nevolnost nebo neco nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1361
1.12.20 17:26

Co Ti na to řekl lékař?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3463
1.12.20 17:26

Mě bolí vpravo dole v místě slepého střeva už několik let. Prý buď srůsty, fascie nebo od zad. Někdy se bolestí nemůžu ani narovnat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2620
1.12.20 17:31

Když jsem mu rekla jestli to nemůže být slepé střevo, nic neřekl. Že bolí spíše dole, než já ukazovala… A to crp nevím kolik asi je u zánětu?? Mám teda na pravém vaječníku i cystu, ale prý drobnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3463
1.12.20 17:34

@Liduš88 no tak ale cysta k bolesti v pohodě stačí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3463
1.12.20 17:34

Crp máš vyšší, na to dr nějak reagoval ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2620
1.12.20 17:39

Říkal že crp 26 je spíš infekce, a zítra jdu na gyndu. Tak uvidíme. Krev mi bral už dvakrát, tak by snad něco poznal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3463
1.12.20 17:41

@Liduš88 no tak z krve slepák pozná jen podle crp. Jinak jedině sono.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
1.12.20 17:55

V místě slepého střeva je také bauhinská chlopeň. Ta se umí projevit různě, třeba i bolestí pravého ramene. Je obtížné část jejích poruch vůbec zjistit. Takže mít chronické bolesti v místě slepáku a nenarazit na super diagnostika, je smůla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
257
1.12.20 18:05

CRP do 30 odpovídá spíš virový infekci.
Při slepáku se zvrací, je zácpa/průjem. Trpíte nechutenstvím? Mate zvýšenou teplotu? Břicho doktor prohmatal? Bylo by tuhé. Jedla jste ořechy nebo něco, co by se mohlo zaklínit? Slepak bolí píchavou bolestí, prudkou.
Slepák je sice vpravo, ale mě týden bolelo vlevo a až před operací se bolest přesunula na pravou stranu.
Slepák budete mít ok ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1361
1.12.20 18:09

@Kolarkaa No, mně ho diagnostikovali také podle leukocytů a sedimentace. A dle reakcí na pohmat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1459
1.12.20 18:45

A ktery doktor te prohlizel? Obvodak? Nebo na chirurgii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2620
1.12.20 18:49

Na chirurgii mě prohmataval dr. Na dotek nikde nic nebolelo, nepichalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1459
1.12.20 18:52
@Liduš88 píše:
Na chirurgii mě prohmataval dr. Na dotek nikde nic nebolelo, nepichalo

Ja myslim, ze na chirurgii by na to snad prisli :think: ja teda, co si vzpominam na zanet ss, tak to byla bolest, ze jsem nemohla ani stat a horecka 39, muze to byt cokoli, i ta cysta muze bolet, take se mohla zvetsit.., ale zas by asi nemela vliv na crp

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2789
1.12.20 20:55

Tak třeba můj slepák se projevoval velmi silnou bolestí žaludku a ta pak přešla ve zvracení. Břicho dole nebo v oblasti slepáku nebolelo vůbec. Jediné co si pak pamatuju je houkání sanitky a šrumec. Už sem mohla sr… jako andělíček na politiky zezhora ;)

Můžou to být aj srůsty, to by se zjistilo případně na laparo. No a nenechala bych se odbýt, takto mne Dr tehdy poslala domů, že to nic nebude, mají mi dávat po lžičkách Colu a zbytek znáš :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat