Slevová knížka DM

533
4.8.09 19:20

Slevová knížka DM

Ahoj holky!

Jsem na konci těhotenství a právě se chystám zaregistrovat do baby klubu v DMku, nepamatujete si nektera, kolik byla sleva na plenky babylove New Born? Moc diky…mam ted dilema, jestli si je koupit hned nebo jestli se vyplati cekat.........

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24837
4.8.09 19:23

Ahoj, na babylove newborn - 28 ks v balení je sleva 15 Kč. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23861
4.8.09 20:10

Ahoj, já mám tu slevovou knížku, platnost kupónů je do 30.6.2010.
Ty slevové kupóny na plenky mini a newborn jsem nevyužila, tak ti je můžu poslat, popř. předat (jsem z Prahy 4) + ti můžu nechat i další kupony na nějaké ty těhu čaje a masážní kosmetiku. Na oplátku bych uvítala slevové kupony na prsní vložky babylove (nemusí to být zrovna 1:1, klidně budu tratit :wink: a můžeš mi je poslat i později) Jestli máš zájem, nebo i kdokoli jiný, napište SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
4.8.09 21:19

Ahojky, pardon, že se přiživuju na tématu.
Je tu někdo, kdo teď někdy měl dostat poštou slevovou knížečku a ještě mu nedorazila? Čekám, čekám a přemýšlím, jestli pošta ztratila, nebo jestli to vázne v DM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5158
5.8.09 08:17
Gama píše:
Ahojky, pardon, že se přiživuju na tématu.
Je tu někdo, kdo teď někdy měl dostat poštou slevovou knížečku a ještě mu nedorazila? Čekám, čekám a přemýšlím, jestli pošta ztratila, nebo jestli to vázne v DM.

No, Matýskovi byl před dvěma týdny 1 rok, tak jsem čekala, že něco přijde…a zatím prd prd :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
5.8.09 08:47

Vulpes, Ondrovi přišla slevová knížka od 13 měsíců taky později. Psala jsem do DM a odpověděli mi, že mají skluz, protože tisknou nové slevové knížky.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5158
5.8.09 09:45

Díky Fragolo. Já právě ani nevěděla, kdy se ty knížečky posílají… Jen jsem předpokládala, že přijde nějaké přání k narozkám… Tak počkáme, ono to někdy dorazí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4999
22.1.10 10:36

Souhlasím, mně taky chodí někdy ty knížečky později, ta co měla přijít od 13 měsíců nepřišla vůbec, tak jsem tam volala a oni že se jim občas stane kvůli velkému množství posílaných knížeček, že se některá ztratí a poslali mi doporučeně jinou :D A knížečku od 19 měsíců jsme dostali brzy, možná ještě v těch 19 měsících :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.10 14:20

Ahojky, nám taky slevová knížka nepřišla, a když jsem tam psal, odepsali, že na první knížečku pro novorozence už nemám nárok, protože už má 4 měsíce. A to jsem se tam registrovala,ihned po jeho narození. Tak jsem teda zvědavá, jestli další slevové kupony příjdou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.10 09:36

ahoj holky!
chtěla jsem poprosit, zda některé z vás nezbyla ta knížečka pro novorozence. sice jsem se registrovala, ale je mi jasný, že po narození mimi budu potřebovat plínky apod hned a ne, až mi třeba za měsíc pošlou tu knížečku.
samozřejmě za drobnou úplatu, neb nechci slevu zadarmo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4999
15.7.10 23:07

Ahoj, chci se zeptat jestli někdo máte DM slevové kupony na plenky Babylove a vlhčené ubrousky Pampers, vyměnila bych je za jiné kupony podle vašeho výběru :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.7.10 12:01

Ahoj,kamarádka má syna-5.měsíců a už ji prišla dm knižečka. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
436
16.10.10 11:44

Ahojky, kuponky máme ještě je chceš? Pokud ano, napiš zprávu. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.13 10:20

DM KUPONKY

Nemáte některá náhodou kupon do DMka z aktuální kuponové knížky na 50% slevu na REXONU a nevyužijete ho?

• Nahlásit
  • Citovat
372
30.5.13 10:22

DM KUPONKY

Nemáte některá náhodou kupon do DMka z aktuální kuponové knížky na 50% slevu na REXONU a nevyužijete ho?
Omylem jsem zaklikla vložit anonymně :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama