Slevy po Vánocích

9691
31.12.19 08:39

Slevy po Vánocích

Všude narážím na „velké“ slevy. Kamarádka chce vždy pod stromeček peníze, aby pak vyrazila na nákupy, hlavně obleceni. Já po Vánocích už nenakupuju a slevy, jestli to jsou opravdu slevy, nevyužívám. Využíváte slevy, jste spokojeni? Napadlo me, že brzo budu řešit svátky a narozeniny děti a tak by nebylo od věci velké slevy hraček. Třeba bych tam našla to, co by si přály. Máte nějaký tip, zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1000
31.12.19 08:58

Ja vetsinou po Vanocich nakupuju ve slevach jen oblečení pro dceru. Jinak skoro nic, nemam rada ty hadrarny a vetsinou bych potrebovala ty věci, ktery ve slevach stejně nejsou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2734
31.12.19 09:04

Podle mě to jsou slevy na oko. Kupovali jsme synovi stavebnici v září za 900,tu samou měli teď všude za 1300. Po Vánocích na to dají slevu a bude to zase za normální cenu. To samé je u elektroniky. Takže možná nějaká malá sleva bude, ale určitě ne v desítkách procent, jak rádi obchodníci inzeruji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
721
31.12.19 09:40

Záleží jak co.. V Pepcu jsem nakupovala pro děti před vánoci za draho a teďka tam měly 50-70% slevy na to co jsem kupovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 09:49
@ProfZav píše:
Podle mě to jsou slevy na oko. Kupovali jsme synovi stavebnici v září za 900,tu samou měli teď všude za 1300. Po Vánocích na to dají slevu a bude to zase za normální cenu. To samé je u elektroniky. Takže možná nějaká malá sleva bude, ale určitě ne v desítkách procent, jak rádi obchodníci inzeruji

Jo tak toho jsem si taky všimla, chci novy notebook, a pred vánoci stál jeden co se mi líbí úplně stejně jako teď ve slevě, pockam ještě na leden, jestli ceny nepůjdou dolů :mrgreen:

A potvrzuji v Pepcu mají velké slevy, ale je to dost přebrané… Nemají moc okrajové velikosti.. Takže já koupila jen pro nejmenší 3 trička… Chtěla jsem jí vzít i bundu, měli za 89 zimní, ale opět 98 neměli… Škoda… z 92 mi dost rychle vyrůstá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 10:12

Já teď kupovala v Pepcu tepláky po 29 Kč pro syna..na běhání po venku super cena :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9691
31.12.19 10:26

@KahlanAmnel 8o 8o Tepláky se vždycky hodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 10:43
@Sára 1 píše:
@KahlanAmnel 8o 8o Tepláky se vždycky hodí.

U nás fest…bydlíme u lesa a tam ale i na zahradě je ničí dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1982
31.12.19 11:08

Já tam teď koupila trička pro malýho za 29kč, mikiny za 49kč a ještě nějaké plátěné kalhoty za 59kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17394
31.12.19 13:04

Slevy moc nevyuzivam, loni treba ano, kupovala jsem funkcni obleceni pro deti, ale pak jsem se netrefila s velikostma, navic se hmenila preferovana barva. Co se tyce hracek, tak to akorat pak vede k jejich hromadění, coz se mne nelíbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.19 21:50

Já koukám na slevy na e-shopech, běhání po obchodech mě nebaví. Tak jsem si včera objednala pár novych velkych osušek, utěrky, povlečení a tak.. schovám na později a budu mít pro mamku k narozkám dárek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 13:30

Slevy

Já si vždycky snažím slevu ověřit na internetu. Pokud vidím, že se zboží dá zakoupit stejně nebo levněji na internetu, tak na to kašlu. Ne vždycky to samozřejmě jde. Oblečení nakupuju v mých oblíbených obchodech, kde mám ceny v merku. Jinak to asi dělat nejde :nevim: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama