Předsevzetí 2020

30.12.19 18:56

Předsevzetí 2020

Tak má někdo nějaké předsevzetí,, nebo raději bych řekla plány,,do roku 2020?
A už se vám někdy předsevzetí povedlo?
Já se přiznám že mě vždy tak napůl…
Letos bych chtěla dotáhnout to co jsem měla loni..zhubnout, lépe zorganizovat domov..
A co vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30.12.19 18:59

Mám předsevzetí, nedávat si předsevzetí :nevim: vždycky to dotahnu do půlky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 19:01

Zase se začít věnovat i sobě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2670
30.12.19 19:06

Chodit cvičit aspon 2× týdně, víc ovládat své nálady a nebýt protivná na svého úžasného muže. A Bůh ví, že bych měla taky omezit víno. Ale zas abych to zkraje roku s těmi nároky na sebe nepřehnala :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 19:13
@ProfZav píše:
Chodit cvičit aspon 2× týdně, víc ovládat své nálady a nebýt protivná na svého úžasného muže. A Bůh ví, že bych měla taky omezit víno. Ale zas abych to zkraje roku s těmi nároky na sebe nepřehnala :-)

Lepší jedno maximálně dvě..víc to člověk nedá..
A je možné odbourat víno a nebýt ještě protivnější?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2670
30.12.19 19:16

@KahlanAmnel no právě :-) Taky mám v plánu naučit se šít, dostala jsem na Vánoce šicí stroj. Ale na to se fakt těším, takže to půjde samo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1986
30.12.19 19:23

Já na předsevzetí začala pracovat hned 27.12. a je to opět zhubnout, před 2 lety se mi podařilo zhubnout 17 kg, bohužel jsem to zas po lécích nabrala, tak se pouštím do boje znovu, ale protože nemám ráda předsevzetí od 1.1., tak jsem začala dříve, zatím se držím, tak uvidíme. Do léta alespoň 7 kg dolů bych chtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
30.12.19 19:34

Mé předsevzetí - Zhubnout vše, co jsem nabrala v těhotenství. řekla jsem si, že pokud zhubnu určitá kila do května, tak si udělám radost a na své kulatiny půjdu ke kadeřnici si nechat udělat nějaké pěkné vlasy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 19:42
@Lollitka píše:
Já na předsevzetí začala pracovat hned 27.12. a je to opět zhubnout, před 2 lety se mi podařilo zhubnout 17 kg, bohužel jsem to zas po lécích nabrala, tak se pouštím do boje znovu, ale protože nemám ráda předsevzetí od 1.1., tak jsem začala dříve, zatím se držím, tak uvidíme. Do léta alespoň 7 kg dolů bych chtěla.

Tak to ti závidím tvojí vůli a odhodlání..já ještě zítra..na silvestra a od 1.1

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1986
30.12.19 19:48
@KahlanAmnel píše:
Tak to ti závidím tvojí vůli a odhodlání..já ještě zítra..na silvestra a od 1.1

No uvidíme, jak dlouho mi to vydrží, ale zhubnout fakt potřebuju. O svátcích jsem sice nic nenabrala, ale předtím, ach jo. Teď mám na sebe vztek za ty vyžrané ledničky, sladkosti… Ale věřím, že to zvládneme, zítra si to ještě užij a pak pomalu, hlavně nedrž nějakou drastickou dietu, to pak člověk nevydrží, ale jíst přiměřeně, pohyb, pokud to jde… Já teď hlavně vyloučila sladké, jedině ovoce a k snídani jím trochu mysli, ale už žádné čokolády, sušenky… tím jsem i nejvíc nabrala. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
30.12.19 19:58

@Lollitka no drastické diety vůbec ani kdyby to člověk vydržel.
Já si drastickými dietami zřejmě zníčila metabolismus. Teď mi jde hubnutí mnohem hůř než dřív.

Jinak též všem držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1986
30.12.19 20:02
@marrynka píše:
@Lollitka no drastické diety vůbec ani kdyby to člověk vydržel.
Já si drastickými dietami zřejmě zníčila metabolismus. Teď mi jde hubnutí mnohem hůř než dřív.Jinak též všem držím palce

No já právě měla 2-krát anorexii, ve 14ti letech to taky bylo moje novoroční předsevzetí, jenomže jsem skončila na půlce jablka denně… po druhé anorexii se mi to přehouplo do bulimie a pak do záchvatovitého přejídání bez zvracení. Metabolismus mám totálně zpomalený a hubnutí mi skoro nejde a ještě je problém, že nemůžu kvůli neurologickým problémům téměř cvičit poslední rok a půl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 20:06
@Lollitka píše:
No uvidíme, jak dlouho mi to vydrží, ale zhubnout fakt potřebuju. O svátcích jsem sice nic nenabrala, ale předtím, ach jo. Teď mám na sebe vztek za ty vyžrané ledničky, sladkosti… Ale věřím, že to zvládneme, zítra si to ještě užij a pak pomalu, hlavně nedrž nějakou drastickou dietu, to pak člověk nevydrží, ale jíst přiměřeně, pohyb, pokud to jde… Já teď hlavně vyloučila sladké, jedině ovoce a k snídani jím trochu mysli, ale už žádné čokolády, sušenky… tím jsem i nejvíc nabrala. Držím palce.

Já chci zkusit Ferrisovu dietu..kamarádka zhubla 40 kg a byla spokojená..i váhu si drží..tak uvidime :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1986
30.12.19 20:13
@KahlanAmnel píše:
Já chci zkusit Ferrisovu dietu..kamarádka zhubla 40 kg a byla spokojená..i váhu si drží..tak uvidime :think:

A v čem ta dieta spočívá? To jsem nikdy neslyšela. Každopádně moc držím palce, kolik kg tak chceš (potřebuješ) zhubnout? Já bych úplně ideálně chtěla zhubnout 20 kg, ale to vím, že nepůjde, jak mám zpomalený metabolismus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 20:14

Ahoj,
přeji všem, aby se jim jejich předsevzetí podařila.
osobně si na přelomu roku vždy napíšu na první stránku diáře seznam přání. Místa, která chci navštívit, co chci zažít nebo vyzkoušet, a také co mám za rok udělat a odpracovat.
Je to fajn mít na očích a postupně odškrtávat. A to, ikdyž se nepovede vše, protože každá ta jednotlivá splněná věc je radostí.
Jinak to nejdůležitější předsevzetí se už roky nemění. Dělat věci tak, aby mé okolí bylo pokud možno se svými životy spokojené, když to půjde, někomu zlepšit život jen tak, a pokud pro to zbyde prostor, sám žít spokojeně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama