Lubrikant pro citlivou pokožku

Anonymní
30.12.19 10:26

Lubrikant který vybrat?

Ahojky,
Holky (i páni) chci se optat…jsem citlivá na všechny přísady (příchuť, hřejivé, chladící apod.) v běžných lubrikačních gelech, takže ty jsou tabu. Hledám nějaký pro citlivou pokožku, který vydrží dlouho, nemusí se ho aplikovat kvanta, nelepí a nic po něm nepálí, nesvědí :oops: našla jsem na internetu dobré recenze na dva produkty - glide 4 you a doer medikal silk - chtěla bych se optat na vaše zkušenosti, který z nich vybrat :kytka:
Mooc diky ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.12.19 10:38

Oba mají totožné složení…
Jen pozor, kdybys je chtěla používat s nějakýma hračkama, tak silikonové lubrikanty jim nedělají dobře, hračky chtějí lubrikant na vodní bázi, mám dobrou zkušenost se značkou Pjur (ty všelijaké ochucené a spol. mi taky vadí).

• Citovat
  • Nahlásit
7601
30.12.19 10:47

Už nevím název, ale ségra kupovala nějakej v lékárně, vyloženě hypoalergeni. Zkusila bych se zeptat tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19490
30.12.19 12:17

Kokosovy bio olej z Dmka treba ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1067
30.12.19 12:22
@Káťa19 píše:
Kokosovy bio olej z Dmka treba ;)
:palec:
Ten prodávají i bez příchutě…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.12.19 12:45

U nas v erotic city prodavame přímo bio hypoalergenni prave pro ty, co maji problem s jinyma lub. gelama, takze ty urco doporucuju. Jsou to intimate organics bio a jsou na vodni bazi, ale treba smooth je takovy hutnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
469
30.12.19 14:03

Používám Glide4you a jsem spokojená, jen by mohl mít lepší aplikátor. Jinak ho stačí maličko, nelepí, nežmolkovatí a mají ho v každé lékárně (nebo do druhého dne objednají, takže i dobrá dostupnost).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19490
31.12.19 13:35
@mdvorak píše: :palec:
Ten prodávají i bez příchutě…

No tak vzhledem k tomu, ze se bavime o prichutich v chemickych gelech :roll:,tak jsem navrhla neco prirodniho, kde prichut nevadi…
Vadit muze slozeni techto chemickych gelu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat