Šli by jste dotoho?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.1.22 11:04

Šli by jste dotoho?

Mám před sebou hroznou dilemu. Nastoupila jsem do práce po mateřské a po pár měsících mi byl nabídnut post vedoucí, protože nynější holčina co tam je to nezvládá a tak ji chtějí nahradit. Do teď jsem jí dělala jen zástup.

Když s tím šéf přišel říkala jsem mu hned, že se mi to nelíbí a že nejsem úplně nadšená, že bych tam měla sedět místo ní já, prvak kvůli dětem, protože mám malou co čerstvě nastoupila do školky a druhak, že bych nerada byla aby to vypadalo, že jsem ji vyštípala. Pozice je to časově náročnější, člověk tam musí být jako první, odcházet jako poslední a to sem sdělila narovinu, že skrz děti tohle prostě nedávám a že mám strach, že ty nad námi budou nadávat. Šéf mi na to řekl, že asi budou, ale ať si trhnou.

Majitelé té firmy jsou takový, že jsou schopni si 10min před koncem pracovní doby dojít a vymýšlet úkoly a já takové nečekané přesčasy dělat nemůžu. Šéf o tom ví a prý si na to budou muset zvyknout, že už jim tam nikdo nebude skákat po pracovní době, ale já mám strach aby mě zas kvůli tomu nevyhodili, že nemůžu skákat jak oni pískají.

Co si myslíte? Zkusit to nebo se na to vykašlat?

Navíc jsme ráda mezi lidma, zavřená v kanclu mě docela ubíjí…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6024
8.1.22 11:07

Za me ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2717
8.1.22 11:11

Co by dělali ostatní ti nepomůže, když odmítneš jednou si to třeba budeš vyčítat. Cítíš se na to, zvládneš to, bude tě to bavit, dostaneš zaplaceno, zvládneš tam pracovat s ohledem na dítě…? To jsou otázky, na které si odpověz a rozhodni se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12588
8.1.22 11:14

Pokud nemáš někoho kdo by ti v případě potřeby kdykoliv vyzvedl dítě že školky tak bych do toho nešla. Umožňují i práci z domu? Záleží jak moc jsi si schopna dupnout před majiteli aby tě respektovali a zároveň si zvládla svou práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
19151
8.1.22 11:32

Neber vedoucí pozici, kterou nechceš dělat A ne - při současném nedostatku zaměstnanců tě vyhazovat nebudou, zejména když musí shánět někoho na tu manažerskou pozici.

Navíc šéf stojí za tebou, takže to nech na něm.

A teda to že za tebou šel znamená že vůči tobě má důvěru a myslí si že jsi schopnější, než si myslíš ty sama. Zároveň mu při rozhovoru s tebou došlo, fakt v tuhle chvíli nejsi ve stavu kdy by si vedoucí pozici dala a prostě budete hledat někoho zvenčí

Takže v klidu - dohodli jste se, tak nepanikař.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
8.1.22 11:53

Vedoucí pozici? Mi se to teda hodně špatně četlo. Už od nadpisu :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 11:53
@Jolka86 píše:
Co by dělali ostatní ti nepomůže, když odmítneš jednou si to třeba budeš vyčítat. Cítíš se na to, zvládneš to, bude tě to bavit, dostaneš zaplaceno, zvládneš tam pracovat s ohledem na dítě…? To jsou otázky, na které si odpověz a rozhodni se.

Já vím, že mi nepomůže co by dělali ostatní, ale můžou mi nestranné názory pomoct v rozhodování. Vnitřně vím, že by mi bylo dobře tam kde jsem, ale zas jak píšeš, když to nevyzkouším můžu jednou litovat a nechci zklamat šéfa když vím, že mi věří, ale zas ten stres, že mi může kdykoliv někdo volat ze školky a já místo sebe nebudu mít zástup mě neskutečně stresuje.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 11:55
@Nenitamduch píše:
Vedoucí pozici? Mi se to teda hodně špatně četlo. Už od nadpisu :oops:

Co se ti na tom špatně čte?

• Citovat
  • Nahlásit
13120
8.1.22 11:57

Ne, nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11002
8.1.22 11:58

Nebrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2717
8.1.22 11:58
@Anonymní píše:
Já vím, že mi nepomůže co by dělali ostatní, ale můžou mi nestranné názory pomoct v rozhodování. Vnitřně vím, že by mi bylo dobře tam kde jsem, ale zas jak píšeš, když to nevyzkouším můžu jednou litovat a nechci zklamat šéfa když vím, že mi věří, ale zas ten stres, že mi může kdykoliv někdo volat ze školky a já místo sebe nebudu mít zástup mě neskutečně stresuje.

Proč by nebyl zástup, musíš si vyjednat takové podmínky, aby to fungovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13120
8.1.22 11:59
@Anonymní píše:

No, třeba prvak kvůli druhak To se opravdu blbě čte :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 12:00
@JancaS84 píše:
Pokud nemáš někoho kdo by ti v případě potřeby kdykoliv vyzvedl dítě že školky tak bych do toho nešla. Umožňují i práci z domu? Záleží jak moc jsi si schopna dupnout před majiteli aby tě respektovali a zároveň si zvládla svou práci.

To právě nemám… Práce z domu není možná, je tam hodně práce kterou člověk musí vykonávat přímo tam na místě. To právě nevím jestli budou ochotni respektovat to, že jim tam nebudu šaškovat po pracovní době.

• Citovat
  • Nahlásit
2717
@Anonymní píše:

Asi „šli byste do toho“, myslela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@arinecka píše:
No, třeba prvak kvůli druhak To se opravdu blbě čte :think:

Promiň u nás je to běžný výraz :nevim: Jako za prvé a za druhé ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat