Vstupní prohlídka - krev a moč

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.1.22 10:16

Vstupní prohlídka - krev a moč

Dobrý den,

nastupuji do nového zaměstnání a s tím mě čeká samozřejmě i vstupní prohlídka. Co mě zarazilo je fakt, že mi budou odebírat krev a budou chtít i moč. Nikdy to po mě na žádné vstupní prohlídce nechtěli. Co mě zajímá… Co z té krve a moči budou vše zjišťovat? Jde mi o to, jestli si takhle můžou zjistit i přítomnost drog. Díky za odpovědi.

Prosím o zanechání anonymu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11960
7.1.22 10:19

Tak určitě to jde z toho zjistit. Ale jestli to zjišťují, tak to ví jedině ten lékař a zaměstnavatel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2304
7.1.22 10:34

Bereš drogy, že ti to nedá spát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21421
7.1.22 10:39
@Anonymní píše:
Dobrý den,

nastupuji do nového zaměstnání a s tím mě čeká samozřejmě i vstupní prohlídka. Co mě zarazilo je fakt, že mi budou odebírat krev a budou chtít i moč. Nikdy to po mě na žádné vstupní prohlídce nechtěli. Co mě zajímá… Co z té krve a moči budou vše zjišťovat?Jde mi o to, jestli si takhle můžou zjistit i přítomnost drog. Díky za odpovědi.

Prosím o zanechání anonymu.

ano, můžou a právě proto to dělají ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20516
7.1.22 10:50

Krev bych odmítla, moc bych „zapoměla“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11960
7.1.22 11:08
@Bubla Bůčková píše:

A vyřeší si tím nástup do práce :D ale jasný, lepší si hledat něco jinýho, kde nebude taková buzerace feťáků :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.22 11:35

Ale i tu vstupní prohlídku dělá doktor, ne? :D Je to běžná praxe, takže pokud ty drogy nebereš, tak se nemáš čeho bát :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26807
7.1.22 11:38
@Krevetka Přívětivá píše:
Ale i tu vstupní prohlídku dělá doktor, ne? :D Je to běžná praxe, takže pokud ty drogy nebereš, tak se nemáš čeho bát :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale ona ty drogy zřejmě bere a proto se bojí.

Příspěvek upraven 07.01.22 v 20:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80488
7.1.22 12:26
@Bubla Bůčková píše:

No, doktor by zase „zapomněl“ ti potvrdit, že jsi schopna výkonu práce. Takže to rovnou můžeš říct, že nastoupit nechceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2717
7.1.22 12:30

Moč jsem na vstupní prohlídku brala několikrát, krev po mně nechtěli nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.22 12:43

Žádný drogy neberu. Občas si dám jointa, proto se ptám. Přijde mi nesmysl dělat při vstupní prohlídce testy na drogy.

• Citovat
  • Nahlásit
11960
7.1.22 12:49
@Anonymní píše: Žádný drogy neberu. Občas si dám jointa, proto se ptám. Přijde mi nesmysl dělat při vstupní prohlídce testy na drogy.

Což jen znamená, jak nedokážeš uvažovat v širších souvislostech. A neznáš základní legislativu. Založ si vlastní firmu či živnost a nikdo tě s tímto nebude otravovat. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17754
7.1.22 12:57

Při vstupce se dělá základní vyšetření. Moč by se brát měla, krev je nadstandard, který zřejmě vyžaduje budoucí zaměstnavatel.

Taky dost záleží na výpisu od praktika, jestli nemáš indikaci k vyšetření krve a taky na jakou pracovní pozici nastupuješ. Ale ano, může to být i ten test na přítomnost nějakých látek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17754
7.1.22 12:58
@Anonymní píše: Žádný drogy neberu. Občas si dám jointa, proto se ptám. Přijde mi nesmysl dělat při vstupní prohlídce testy na drogy.

Že to tobě připadá jako nesmysl neznamená, že to je nesmysl pro potenciálního zaměstnavatele…že :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21421
7.1.22 13:08

Tak to máš blbý, marihuana se v krvi celkem drží a pozná se :think: nesmysl to evidentně není, je to kvůli těm, co nepovažují trávu za drogu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat