seriál Slunečná

Anonymní
20.1.20 16:04

Slunečná

Ahoj mmainky koukate na Slunecnou jak se vam to libi? Za me asi nejlepsi serial a nemuzu se dockat dalsich dilu jak myslite ze to bude dal s Lamborou a Buresovou jak se vam serial libi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

PHV
1201
20.1.20 16:05

Proč anonym proboha?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2385
20.1.20 16:08

Jediné co se mi na tom líbí je úvodní písnička, ale jako dívala jsem se na všechny díly zatím co byly… je to oddechovka, ale ty herecké výkony a ten děj, no stydím se, že se na to dívám :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2942
20.1.20 16:10
@PHV píše:
Proč anonym proboha?

Taky bych se styděl se veřejně přiznat, kdybych se na to díval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22089
20.1.20 16:11
@Cenarius píše:
Taky bych se styděl se veřejně přiznat, kdybych se na to díval.

Vsak to vysvetluje ten anonym asi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22089
20.1.20 16:11

Ale ja teda nevidela, ukazky me nenadchly :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13627
20.1.20 16:16

Já se klidně přiznám, mně se to líbí. Mezi různými Ordinacemi, Modrými kódy a přehršlí kriminálek je to takové milé rozptýlení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1036
20.1.20 16:24

Mě ukázky odradily.. :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18192
20.1.20 16:39
@Anonymní píše:
Ahoj mmainky koukate na Slunecnou jak se vam to libi? Za me asi nejlepsi serial a nemuzu se dockat dalsich dilu jak myslite ze to bude dal s Lamborou a Buresovou jak se vam serial libi

No, já tam tak akorát slintám nad tím, jak mají ten statek „vyšpíglovaný“ (holt do televize by nějakou rozpadlou ruinu asi nedali :mrgreen: ). Realita bývá často taková, že člověk zdědí statek, který je jaksi v trochu jiném stavu a dostat ho do stavu alá Slunečná, by spolklo pár melounků, jen to fikne. My máme taky statek, ale bohužel nejsou peníze na pořádnou rekonstrukci, tak to tak plácáme, spíš takové menší opravy, na nějaké obří hypotéky nemám náturu, tak uvidíme, co osud přinese dál.
Ale miluju to tu a nikdo mě odsud nedostane..ani párem vidlí.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10253
20.1.20 16:43

Viděla jsem ukázky a to mi bohatě stačilo. A proč anonym? Se za to stydíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
516
20.1.20 16:55

Já se na české seriály nedívám prakticky vůbec, ale teď jsem si říkala, že si pustím něco k žehlení z TV archivu a je to taková oddechovka, aby to žehlení nebylo takové utrpení :mrgreen:. Je to něco jiného než jen kriminálky a lékařské prostředí. Asi nejsem tak uvědomělá, jak tady většina uživatelek emimina, a nestydím se za to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 16:57

Hovadina cislo 7519 jako dalsich xy techto trapnych serialu pro masochisty. Na tehlech serialech me irituje vse od kulis po vykony ne/hercu. Kdybych misto toho hodinu mlatila hlavou do zdi vyslo by to na stejno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 17:06

Včera jsem si to pustila z archivu k žehlení a úklidu, ale nenadchlo mě to. :nevim: Za mě blbost na entou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18192
20.1.20 17:14
@Mysticlipstick píše:
Hovadina cislo 7519 jako dalsich xy techto trapnych serialu pro masochisty. Na tehlech serialech me irituje vse od kulis po vykony ne/hercu. Kdybych misto toho hodinu mlatila hlavou do zdi vyslo by to na stejno.

No, otázkou někdy zůstává, kde tu kvalitu na televizi vůbec hledat…asi snad leda Zoom a ČT 2, a to taky jak kdy.
Tyhlety seriály nejsou o tom, aby o nich člověk nějak hloubal a hledal v nich kvalitu. Je to spíš na vypnutí mozku po celodenní práci..řekla bych..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2808
20.1.20 17:18

Viděla jsem 3. díl a nebavil mně. Dívat se nebudu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama