Reklama

Slunečnicový olej na mazání miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kapi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.10 09:06
Slunečnicový olej

Prosím, kdo má s tímto olejíčkem pro miminka zkušenosti? Je dobrý, osvědčil se vám?

Nejnovější recenze z kategorie Olejíčky

Reklama

Reakce:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 27.01.10 10:31

Jo, osvědčil, do půl roku jsme ničím jiným po koupání nemazali. Nejdřív jsme kupovali ten z lékárny a pak jsem koupila nějaký Bio slunečnicový a slouží jak k mazání, tak k jídlu :mrgreen:

Jana206
Nadpozemská drbna 26370 příspěvků 27.01.10 12:12

Já jsem slunečnicovým olejem z lékárny mazala obě děti snad jen necelý měsíc po narození..Potom jsme přešli na kvalitní dětské tělové mléko.Olej celkově nám nevyhovoval,po použití byly děti strašně mastné a v konečném důsledku byla pokožka stejně šupinatá a vysušená..

Nám v porodnici říkali,že olejem se dnes doporučuje promazávat kůži už jen novorozencům a to ještě ne denně..Lepší je mast,mléko nebo nějaká emulze..

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 27.01.10 13:21

Osvědčil, mazala jsem s ním cca do 6ti měsíců. Holt nevoní, nemá žádné parfémy..ale miminka voní sama o sobě ne :wink: A kamarádky holčička byla hodně citlivá na kosmetiku a slunečnicový olej snesla v poho.

Petusii
Kecalka 134 příspěvků 25.07.11 14:42

A je na komplet celé tělíčko,obličejíček i hlavicku ? :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové zapomínají na problémy a šílí po Harrym a Meghan. Čím tak fascinují?

Celý svět přihlíží tomu, jak princ Harry (34) s Meghan Markle (37) cestují po... číst dále >

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >