Šmíruje mě. Vím kdo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 01:52
Smiruje mě. Vím kdo

Dobrý večer, prosím o anonym. Z osobních důvodů.
Kdysi jsem měla profil na určite stránce, když jsem sla po městě oslovil mě kluk, s tím, že mě zná od vidění z netu. Dal číslo. Odmítla jsem ho s tím, že nemam zájem.
Po pár letech jsme se vidivali ve městě, nejevila jsem zájem.
Potom jsem pracovala na úřadu a ten borec tam chodíval a pořád na mě čuměl. Když mi něco říkala sefova, tak jak v tu chvíli procházel, poslouchal co mi nadržená říká.
Jela jsem pryč vlakem, on nastoupil do stejného vagónu a sedl si tak aby na mě viděl naproti ve skle. Mám profil na badoo, tam označil, že se mu líbím a NAPSAL. ALE KDYSI JSEM HO ODMITLA.
Potom jsem jela vlakem zase pryč a opět nastoupil do stejného vagónu, jak jsme my všichni lidi měli vystupovat jakoby se rozhlížel a až mě uviděl, dělal že nic. Tak jsem počkala zdržela se a ohlizel se za mnou. Potom znovu.
Tak jsem si na něj dala pozor a jak viděl, že si na něj dávám pozor, tak opět dělal jakože nic. Já měla vyřizování, on šel na vlak zpět odkud jsem já i on přijeli.
Teď se mě snaží potkávat ráno cestou do práce. Na badoo jsem napsala, že nemám o něj zájem a nemam zájem se seznámit.
Zjistila jsem, že se na mě dívá pod anonymem.
Jak se ho mám zbavit?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 01:57

Nadrízená byl v textu překlep. Na badoo označil, že se mu líbím a napsal i přes to, že jsem ho kdysi odmítla.

lilithlilith
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 05.07.19 03:36

Ono ho to přejde. Taky jsem měla pár usilovných ctitelů, ale to ještě nebyly sociální sítě. Přesto bych byla ve střehu, a pokud je ti to hodně nepříjemné nebo máš strach, osobně do očí bych mu hodně ostře řekla, ať mi dá pokoj, nebo to budu řešit. A víc nic.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 05.07.19 04:57

Tohle odmitnuti je vzdycky z psychologickyho hlediska spatne. Nevis na jakyho magora narazis, dobry je rict nakou kravinu jako - ted mam spatnou situaci v rodine, nemam cas, dekuji za prizen, omlouvam se. Proste trochu se ponizit, protoze Nemam zajem ho mohlo nastvat, kor kdyz je to nakej magor. Sla bych na fizlarnu. Btw nakyho velikyho kamose nakorbenyho nemas? Ze byste delali jako ze k sobe patrite, az zjistite ze vas sleduje tak by se jen ten kamos otocil, usmal se a zamaval mu. Ten tydyt by mohl dat zpatecku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 06:40

@lilithlilith doufám, že ho to přejde. Napsala jsem mu svoje a zareagoval, že si mě vůbec nevšímá. Že mě má u zadele.
No nevím, podle činu to vypadá jinak. :think:
@Micaella22 no právě, že nemám. Kdybych měla, tak bych chtěla aby si pak ten chlap očividně všimal jeho… Aby smirak dal pokoj.
Co jsem se o něm dozvěděla, tak že nejsem jediná, má jich na pořadu víc. Že je tím známý.
Je jasný, že se neprizna, bude dělat že nic.

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 05.07.19 06:56

A na jakyvh strankach jsi mela profil?
Klasicka seznamka, nebo erotika?

A zkousela jsi se treba na par patku k nekomu prestehovat, atd?

Ja uz bych nevylezla z domu, kdybych vedela, ze furt tam nekdo muze byt, kdo nemusi byt normalni…uz bych z toho mela uzkost :think:

Aneta_0
Kecalka 253 příspěvků 05.07.19 08:01

Taky jsem měla stejný problém, znala jsem ho moc dobře, všude jsem si ho blokla, ale to ho nezastavilo, měl minimálně 7 telefonních čísel, 20 emailových adres a dalších minimálně 13 falešných Facebookových profilů 8o sledoval mě na každém kroku, nechápala jsem jak věděl kam chodím… Policii tohle nestačí, mám rodinného příslušníka u policie a narovinu mi bylo řečeno, že tohle bohužel nestačí. Pepřák jsem nosila v kabelce pořád :) přešlo ho to když si našel jinou oběť :( bohužel pro další, ale pro mě úleva. Občas mi ještě něco takového přijde, ale hned ignoruji. Já měla to štěstí a odstěhovala jsem se za chlapem skoro 200 km pryč.

7.straka
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 05.07.19 08:18

Začala bych tím, že třeba ve vlaku si přesednu, pak by bylo jasno, jestli je to náhoda nebo fakt jde po mně. V práci bych požádala ochranku, aby ho vyvedli, když na úřadě nic nepotřebuje, nemá tam co dělat. Zrušit ty profily na internetu, založit nové a pečlivě vybírat, s kým se tam spojím a nic, co by mu usnadňovalo sledování, tam nedávat. Za mnou takhle dolejzal spolužák na gymplu. Tehdy ještě neexistoval trestní postih stalkingu, ale byl to fakt hardcore. Třeba jel ráno přes město, čekal na mě před domem a celou cestu do školy mi hučel do hlavy. Blbý bylo, že na mě čekal po tréninku, to už bylo pozdě večer, ve tmě. To už bylo fakt hodně za hranou. Opravdu jsem se bála. Ještě když jsme dostali maturitní vysvědčení, se mě zeptal, jestli s ním nechci někam zajít. Neskutečně se mi ulevilo, že už je po všem. A to mu kamarád jednou fakt málem dál na budku. Jsou strašně vytrvalí.

Jagwa
Kecalka 358 příspěvků 05.07.19 10:36
@Micaella22 píše:
Tohle odmitnuti je vzdycky z psychologickyho hlediska spatne. Nevis na jakyho magora narazis, dobry je rict nakou kravinu jako - ted mam spatnou situaci v rodine, nemam cas, dekuji za prizen, omlouvam se. Proste trochu se ponizit, protoze Nemam zajem ho mohlo nastvat, kor kdyz je to nakej magor. Sla bych na fizlarnu. Btw nakyho velikyho kamose nakorbenyho nemas? Ze byste delali jako ze k sobe patrite, az zjistite ze vas sleduje tak by se jen ten kamos otocil, usmal se a zamaval mu. Ten tydyt by mohl dat zpatecku

Ty výmluvy mu akorát dají naději, že se to časem změní. :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 14:27

@Kralikcek kdysi klasická seznamka a teď Badoo.
Odepsat, že se mi na profil nedívá a má mě u prdele.
Jenže vím, že se mi on na profil z anonymu díval. Ve stejný čas přihlášený a ve stejný čas anonymní návštěva profilu uživatele. Prozradil se tím, že se pak hned odhlásil.
Když viděl že jdu na vlak šel taky, do stejnyho vagonka na proti mě aby mě ve skle viděl.
Potom za týden znovu opět do stejného vagonu a všimla jsem si jak mě při zastavování vlaku vyhledává očima, až mě uviděl dělal jakože nic, tak jsem se zastavila, nechala ho projít ať jde predemnou pořád se za mnou ohlížel. Jak uviděl, že ho pozorují já, dělal že nic. A přišlo mi divné, že ráno po seste jel vlakem kterým já…měla jsem chvíli čas si na něj dát bacha jestli mě sleduje a on šel na vlak, který měl jet zpět kterým jsme přijeli.
Vy byste někam jely a hned šly na vlakové nádraží abyste jely hned zpátky?
On to udělal, kdybych si ho nevšímala a neprokoukla ho, tak by mě sledoval.
Ale ví kde pracují a v kolik hodin chodím do práce.
A mě bude psát že mě má u zadele

Váš příspěvek
Reklama