Zrušení sociálních dávek

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KaZeAd
Stálice 75 příspěvků 04.07.19 21:08
Zrušení sociálních dávek

:mavam: Napadla mě při večeru taková věc, a to kompletní zrušení sociálních dávek.
Co vy na to?? Byly byste pro?? Práce je dost, nevidím důvod sponzorovat nepřizpůsobivé.

Odvážně neanonymně :mrgreen: pište názory

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Reakce:
vokishka
Neúnavná pisatelka 15352 příspěvků 04.07.19 21:10

Jako že matky s postiženými dětmi, důchodci atd se půjdou pást? Nebo co kdybychom je rovnou utratili, ne?

Šarlota4
Extra třída :D 11663 příspěvků 04.07.19 21:11

Tak se zase probudime :lol: ne vazne. Zrusila bych porodne, doplatky na bydleni, prispevky na dite apod. Ale nechala bych je nemocnym, handicapovanym, prispevky na peci apod. Ponechala bych i nahradu mzdy v nezamestnanosti, na preklenuti doby bez prace.

Příspěvek upraven 04.07.19 v 21:12

free333
Neúnavná pisatelka 19883 příspěvků 04.07.19 21:12
@KaZeAd píše: :mavam: Napadla mě při večeru taková věc, a to kompletní zrušení sociálních dávek.
Co vy na to?? Byly byste pro?? Práce je dost, nevidím důvod sponzorovat nepřizpůsobivé.Odvážně neanonymně :mrgreen: pište názory

Dochází Ti, že i invalidi atd. taky pobírají soc. dávky a s těmi uděláš co?

A sama sis rodičovský příspěvek jistě ráda vybrala, že? :)

KaZeAd
Stálice 75 příspěvků 04.07.19 21:13

Ještě abych napsala svůj názor.
Tak samozřejmě jsem pro mateřskou pro pracující + nějaký tem rodičák a pro důchody (a důchody klidně 30 tisíc a víc).
Jinak už ale nemůžu vydýchat vychcánky, kteří jsou na dávkách, ale žijí si pěkně nad poměry. Jsem z části Čech, kde je početná skupina jisté menšiny:smirk:
Nedopatřením jsem se na FB dostala do skupiny, kde si lidé moc hezky radí, jak si vyřídit co nejvíc dávek a jak vyždímat, co se dá.
Prostě zrušení dávek mi přijde jako ideální řešení a pracující na tom jen vydělají

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 34698 příspěvků 04.07.19 21:13

Jakože dlouhodobě nezaměstnaní žijící ze sociálních dávek si začnou obstarávat obživu jako za starých časů, třeba u tebe doma?

PetraJ
Kelišová 6958 příspěvků 04.07.19 21:15

Není to možné. Strašně by se zvedla kriminalita. Kde by ty lidi, co jsou celý život na dávkách, asi vzali peníze? :nevim:

Russet
Neúnavná pisatelka 17998 příspěvků 04.07.19 21:15
@KaZeAd píše: :mavam: Napadla mě při večeru taková věc, a to kompletní zrušení sociálních dávek.
Co vy na to?? Byly byste pro?? Práce je dost, nevidím důvod sponzorovat nepřizpůsobivé.Odvážně neanonymně :mrgreen: pište názory

Dávky bych dávala potřebným. Ne zdravým jedincům, co se jim nechce pracovat.

Nattx
Kecalka 179 příspěvků 04.07.19 21:17

Některým lidem by měli zrušit internet.

Šarlota4
Extra třída :D 11663 příspěvků 04.07.19 21:20

Otazka do placu. Casto tu ctu “Ale RP si pobirala rada co?” Nekde jsem cetla, ze RP si vyridit musime, pze to jsou penize pro dite. Nevite jestli je to pravda nebo jen kec?

maskovak
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 04.07.19 21:20

Koho to může napadnout? K ritéria na dávky jsou přísná, je iluze, že je vyplatí jen tak, podmínky se zpřísnily. Chceš zrušit sociální pomoc?A co když ji jednou budeš potřebovat? Nebo tví blízcí? Ty víš co ti život přinese?Na principu solidarity naše civilizace funguje. Chceš se vrátit do feudalismu? Proboha :zed: :zed: :zed: :zed:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 04.07.19 21:21
@Nattx píše:
Některým lidem by měli zrušit internet.
:mrgreen: :kytka:
KaZeAd
Stálice 75 příspěvků 04.07.19 21:23

@vokishka rodiče postižených dětí by měli výjimku, o důchodcích píšu výše - ti si zaslouží nadstandardní důchody na důstojný podzim života :kytka: @Šarlota4 s náhradou mzdy taky souhlasím, to je tuším na 3 měsíce??
@free333 invalidní důchody také výjimka. Mimo důchodu na tzv “deprese”, to si nechává napsat kde kdo. Rodičák si asi vyberu, i když už při MD přemýšlím o práci, ale chápu, že každá jsme jiná a tak ty 3 roky s mimčem ať si klidně užije každá žena

berry4
Nadpozemská drbna 28682 příspěvků 04.07.19 21:23
@KaZeAd píše:
Ještě abych napsala svůj názor.
Tak samozřejmě jsem pro mateřskou pro pracující + nějaký tem rodičák a pro důchody (a důchody klidně 30 tisíc a víc).
Jinak už ale nemůžu vydýchat vychcánky, kteří jsou na dávkách, ale žijí si pěkně nad poměry. Jsem z části Čech, kde je početná skupina jisté menšiny:smirk:
Nedopatřením jsem se na FB dostala do skupiny, kde si lidé moc hezky radí, jak si vyřídit co nejvíc dávek a jak vyždímat, co se dá.
Prostě zrušení dávek mi přijde jako ideální řešení a pracující na tom jen vydělají

Heled´. Ty si evidentně léčíš komplex. Ovšem nějak jsi zapoměla, že není dycky Most, ale i jiné lokality. Není to jen o práci. Ale i o šílených nájmech. A ne vždy o šíleně velkých platech. A jsou matky samoživitelky, lidi s nízkými příjmy, zdravotně na tom špatně apod. Takže se uklidníme, tahle diskuse je o ničom. :lol:

TeSudička
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 04.07.19 21:25

Ruseni davek je blbost. Naopak bych byla pro si poradne posvitit na lidi, ktery je zneuzivaj a ocuravaj tenhle system. Myslim, ze „jen“ tohle by prineslo mraky penez, ktere by se mohly vyplacet lidem, kteri je skutecne potrebuji a ne parazitujicim lemplum :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Váš příspěvek
Reklama