Žádná pauza v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 08:38
Žádná pauza v práci

Dobry den, je to zvlastni, ale v praci, kde jsem ted pracovala, nemeli zadnou prestavku. Pracovala jsem ve vyrobe a clovek obcas dostal na starost i 3 stroje a nemel cas na prestavku, dokonce zadna prestavka nebyla. Vubec, z kancelare lidi si chodili na prestavky a my pracovali celou smenu. Potrebovala jsem si nutne vymenit vlozku a nikdo mi stroje nemohl pohlidat protoze nikdo nemel cas… Chtela bych tu firmu nahlasit, aby se lidi dal netrapili a meli narok na prestavku. Myslite si ze bych udelala dobre? Dekuji za odpoved

Reakce:
Paoloska
Echt Kelišová 8412 příspěvků 21.06.19 08:42

To sis jako za celou směnu nemohla dojít ani na WC? A s nadřízeným jsi to řešila?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 08:47
@Paoloska píše:
To sis jako za celou směnu nemohla dojít ani na WC? A s nadřízeným jsi to řešila?

Na zachod si zajit jde kdyz ma nekdo jeden stroj, ale kvuli tomu, ze pani vedouci propustila 3 lidi najednou ze 4 lidi na smenu, clovek musi obsluhovat vice stroju najednou a nejde to. Dokonce pani uklizecka musela obsluhovat stroje:D chudak,
Ale pauza 30 minut vazne neni.

Paoloska
Echt Kelišová 8412 příspěvků 21.06.19 08:49
@Anonymní píše:
Na zachod si zajit jde kdyz ma nekdo jeden stroj, ale kvuli tomu, ze pani vedouci propustila 3 lidi najednou ze 4 lidi na smenu, clovek musi obsluhovat vice stroju najednou a nejde to. Dokonce pani uklizecka musela obsluhovat stroje:D chudak,
Ale pauza 30 minut vazne neni.

No tak to je špatně. S nadřízenou jsi to řešila?

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34745 příspěvků 21.06.19 08:51

Na těch 30 minut pauzy máš nárok po 6 odpracovaných hodinách. Domluvila bych se s kolegy a vedoucí bychom jen zmínili „zákoník práce“. Mohlo by to zafungovat. Kolikrát si zaměstnavatel myslí, že jsou zaměstnanci tak hloupí, že vůbec neví. Samozřejmě, že je občas potřeba něco obejít a tak, ale celá směna bez jediné pauzy je děs.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1832 příspěvků 21.06.19 09:35

Neříkejte mi že se nikdo ze zaměstnanců neozval :roll: vždyt by mě hlavně zajímalo zda i když žádná reálná pauza neprobíhá, ji mám započítanou ve výplatní pásce nebo jestli mi ji odečítají.. To by dělalo několik hodin týdne a to mi neříkejte že to nikdo neřeší..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 10:02

Náhlasila bych je, tohle se hodně přísně hlídá a na udání chodí neohlášené audity a rozdávají pokuty. Přestávka je ze zákona, musí se čerpat nejpozději po 6 hodinách práce, musí trvat 30 minut a nelze ji čerpat v první a poslední hodině. U nás v práci loni takový audit byl a zjistil právě nedodržování, ne že by nám jí neposkytovali, ale skladníci si nehlídali zda mají denně pauzu přesně 30 nebo více minut. Jinak u manuálně pracujích profesí ve výrobě jsou ty pauzy dokonce dvě, jedna po 4 hodinách na 10 minut a pak velká po 6 hodinách.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 10:35

Holky, byla jsem na urade se zapsat (protoze mi ta firma nedala ani blbou dohodu ani zadnou smlouvu) a narovinu sem rekla, ze jsem pracovala bez smlouvy. Pani tam hned volala do te firmy jestli mam u nich podepsanou smlouvu a rekli ze ne tak rekla dobre dekuji nashle. Myslite si ze to budou dal resit nebo se mam obratit na nekoho jineho?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 10:36
@Andrea.Tom píše:
Neříkejte mi že se nikdo ze zaměstnanců neozval :roll: vždyt by mě hlavně zajímalo zda i když žádná reálná pauza neprobíhá, ji mám započítanou ve výplatní pásce nebo jestli mi ji odečítají.. To by dělalo několik hodin týdne a to mi neříkejte že to nikdo neřeší..

To nevim ale stezuji si, jedna pani dokonce nechala bezet stroj a sla si udelat 30 minut pauzy, mezitim vyrobky jely a padaly na zem… Uz se nastvala… Vedouci ji za to vyhodila…

lísteček1
Ukecaná baba ;) 1215 příspěvků 21.06.19 11:55

A jak se takove firme dokaze, ze tam neprobihaji přestávky? Kdyz treba nemaji čipové karty a neoznacuji si prestavky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 12:05

@lísteček1 zaměstnavatel má ze zákona povinnost vést evidenci pracovní doby, buď dnes běžnými čipovými kartami, nebo v papírové podobě, kdy si zaměstnanec sám zapisuje v kolik přišel, kdy byla pauza a kdy odešel. To stvrzuje každý zaměstnanec osobně, svým podpisem. To se kontroluje jako první, pokud je zaměstnavatel nemá tak se je možno nechat si vyjet loginy z PC u kancelářských pracovníků, protože po dobu přestávky se nesmí aktivně pracovat v programech přímo souvisejích s náplňí práce, třeba SAP nebo účetní program. Stejně tak se u většiny dnešních strojů dá zjistit od kdy byl zapnutý a nehlášený audit kvůli přestávkám obvykle chodí kolem poledne, a protože ve výrobě se kontroluje i BOZP, tak se jde rovnou podívat do výroby. Ono už je problém jenom to kdyby něměl přesnou evidenci pracovní doby pro každého zaměstnance, to na pokutu bohatě stačí.

lísteček1
Ukecaná baba ;) 1215 příspěvků 21.06.19 13:30
@Anonymní píše:
@lísteček1 zaměstnavatel má ze zákona povinnost vést evidenci pracovní doby, buď dnes běžnými čipovými kartami, nebo v papírové podobě, kdy si zaměstnanec sám zapisuje v kolik přišel, kdy byla pauza a kdy odešel. To stvrzuje každý zaměstnanec osobně, svým podpisem. To se kontroluje jako první, pokud je zaměstnavatel nemá tak se je možno nechat si vyjet loginy z PC u kancelářských pracovníků, protože po dobu přestávky se nesmí aktivně pracovat v programech přímo souvisejích s náplňí práce, třeba SAP nebo účetní program. Stejně tak se u většiny dnešních strojů dá zjistit od kdy byl zapnutý a nehlášený audit kvůli přestávkám obvykle chodí kolem poledne, a protože ve výrobě se kontroluje i BOZP, tak se jde rovnou podívat do výroby. Ono už je problém jenom to kdyby něměl přesnou evidenci pracovní doby pro každého zaměstnance, to na pokutu bohatě stačí.

Dekuji moc za tak obsáhlou odpověď. Dozvedela jsem se neco noveho, co jsem nevěděla, jak je.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 16:51
@Anonymní píše:
@lísteček1 zaměstnavatel má ze zákona povinnost vést evidenci pracovní doby, buď dnes běžnými čipovými kartami, nebo v papírové podobě, kdy si zaměstnanec sám zapisuje v kolik přišel, kdy byla pauza a kdy odešel. To stvrzuje každý zaměstnanec osobně, svým podpisem. To se kontroluje jako první, pokud je zaměstnavatel nemá tak se je možno nechat si vyjet loginy z PC u kancelářských pracovníků, protože po dobu přestávky se nesmí aktivně pracovat v programech přímo souvisejích s náplňí práce, třeba SAP nebo účetní program. Stejně tak se u většiny dnešních strojů dá zjistit od kdy byl zapnutý a nehlášený audit kvůli přestávkám obvykle chodí kolem poledne, a protože ve výrobě se kontroluje i BOZP, tak se jde rovnou podívat do výroby. Ono už je problém jenom to kdyby něměl přesnou evidenci pracovní doby pro každého zaměstnance, to na pokutu bohatě stačí.

Pak bych byla uprimne zvedava jak by takova kontrola dopadla u nas. Prichody a odchody si piseme do knihy, pauzy se vyplnuji treba 3 mesice zpetne, protoze je v realu nikdo nema. Login do PC mame v 8 rano a logout ve 20 vecer a pri blizsi kontrole bude okamzite zrejme, ze 30 minut dlouhe okno na pauzu tam proste u nikoho neni. Na WC si samozrejme dojdeme, ale nejaka pauza na obed - naprosta utopie.

Váš příspěvek
Reklama